2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ne komşusu milletin eymeni yokki bu saatte kalkmaz :ehi:

biz dinliyoz eymen susuyor haa hıı aaa hee diyor  dinlerken sölüyor bilem :ehi: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 22 Ekim , 2010, 09:42:11
ne komşusu milletin eymeni yokki bu saatte kalkmaz :ehi:

biz dinliyoz eymen susuyor haa hıı aaa hee diyor  dinlerken sölüyor bilem :ehi: :toothy10:

günaydın kızlar  :opucuk:

onun şarkı yemesını yerım benn sıpaaa

bizimkıde oynuyor  :ehi:

e nede olsa angaralı
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

:laughing7: :laughing7: :laughing7: selma cemrede oynuyo... iki mırıldanayım hemen elleri şıklatma pozisyonuna giriyo... ses çıkaramıyo ama şıkşık yapıo...

şarkılarımız uzun zamandır var zaten benimle beraber söylemeyi çok seviyo ben susunca utanıyo bide ... oda hemen susuyo... kendini kaptırıyo sölemeye ben bir anda kesiyorum sadece kendi sesini duyuyo hemen kafasını göğsüme yaslıyo gülerek... ayyy yerim ben onu yaaaaaaaa  :nazar: :nazar:

Angel

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 22 Ekim , 2010, 09:49:35
:laughing7: :laughing7: :laughing7: selma cemrede oynuyo... iki mırıldanayım hemen elleri şıklatma pozisyonuna giriyo... ses çıkaramıyo ama şıkşık yapıo...

şarkılarımız uzun zamandır var zaten benimle beraber söylemeyi çok seviyo ben susunca utanıyo bide ... oda hemen susuyo... kendini kaptırıyo sölemeye ben bir anda kesiyorum sadece kendi sesini duyuyo hemen kafasını göğsüme yaslıyo gülerek... ayyy yerim ben onu yaaaaaaaa  :nazar: :nazar:

ayyyyyyyyy   :nazar: :nazar:  teyzennn yesin senin utanmaniiiii  :binkybaby:   biran gozumde canlandirdimca canim masallah yavruna  :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

BENDE HIC HOSLANMAM ÖYLE EVLI BARKLI BIRININ YANINDA KALINIR MI HIC ÖYLE COK UYUZ OLURUM HAYATA KABUL ETMEM ...

ecrinle nisaya masallah  :nazar:

darisi geridekilere ins. :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Misafirim gitmek zorunda kaldı bursadan teyzemler geleceği için. :hello2: :hello2: :basardim: Sanki ayarlamışsın gibi oldu. Bugün sayfa çok pasif kalmış? Neden acaba? Ben gezmeye gittim Kızlar sizdemi gittiniz?
    Berrinim 10-12 adam atmaya başladı. Gülfercim Eciş ilk adımlardan ne kadar sonra yürümeye başladı? koridor uzun olunca orda alıştırmalar yapıyoruz. Ben önümdeysem yürüyür arkasındaysam yürümüyor kendini yere atıyor.

DER!N

MaşaALLAH, TebarekALLAH!

Kızımız yürümüş  :nazar:

Selen 8,5 aylıkken 3-4 adım atıp düşüyordu. 9,5 aylıkken falan yürüdü Nesrincim.  :opucuk:

Hayırlı gidişleri olsun arkadaşının da, gözünaydın.  :)

Biz evdeydik, bugün bir niyetlendim çıkalım ana-kız diye biz evden çıkamadan rüzgar çıktı. :)

< ESLAL >

sağol arkadaşlar ben alışmışım her kontrole gittiğimizde farklı rakam duymaya 6. aydan sonra doktora götürmedim ben nisayı ebe kilosunu söyleyince az geldi birden ayyy çok az kilo almış demiş  :k06: yoo gayet iyi hatta baya iyi dedi kadın sonradan dank etti artık kilo alımının yavaşladığı  :k02: :k02:
çok şükür sağlığı yerinde prensesim  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

maşallah berrinime oda hızlı çıktı bu kızlar çok aceleci çıktı  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:
arkadaşının gitmesinede sevindim canım  :laughing7:

pamuk kızımada maşallah yerim onun pamuk tötünü ben özledim kızışımı yaaa   :sad1:

DİLVİN

slm kızlar
ya şimdi önce alt dişmı çıkıyor üst dişmi yada yan dişlermı  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

kişiye göre değişiyor canım beli olmaz sen bakıp anlıcan :)

nesrin_beyza&berrin

Teşekkürler Ezgicim, Gülfercim.
   Selmacım normalde alttan gelir. Bizimki alt üst birden geldi. Herkese göre değişiyor. Var mı birşeyler?

) SaMiRa (

fudayl artık hiçç durmuyor kollarımda derman kalmadı belimi sölemiyorum bilee
bağırmamak için zor tuttumkendimi yavrum bağırsamda bişey anlamazki sabır diliyorum zorluklar çoğalmaya başladıı
uyumuyor bile gündüz hiç denecek kadar azz 2-3 saat uyurdu noldu benim oğluma yaaa ??? ??? ???

nesrin gözün aydın canım...bende çok kızarım valla ne gereği var geliyo sana başkasına gitsinn

gülcüm ben cemrenin yeni ayını kutlamamışım yaaa :honk: :(

canım kızımızın yeni ayı hayırlı uğurlu olsn nice aylara yıllara inşallah  :nazar: :nazar:

DİLVİN

ufukta kara göründü gibi önlerden  :ehi:

açmıyor ağzını nasıl bakım kı gülünce çaktırmadan bakıyorum

ilkcemre

sağolasın sahracım  :opucuk: :opucuk:

selma bende öyle bakmaya çalışırdım. ağzına baktığımı farkederse gülmezdi bazen... bu bebeler çok akıllı maşallah  :nazar: :nazar:
bizim önce iki alt çıktı canım. sonrada alt yan bi tane çıktı... arkasından üzt yanlar ve onunardından üst orta dişler geldi. şimdi alt yanın bir tanesi gelio... karmakarışık yani. bebekten bebeğe değişir hangisinin çıkacağı. bi bak bakalım belki yanlarda falan vardır bişi....