2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

iki haftadan sonra veriliyor.

Bence ver  ::)..bir zararı olmaz.

ben humananın rezene çayını aldım.

1 tatlı kaşıgıyla yapıyorum ..sakinleştiriyor benim sıpayı :k06:

ilk verdiğimde sevmedi yeni yeni içmeye başladı.

biberonda içmeyi beceremediğinden bardakta veriyorum oda ilgisini çekiyor daha iştahla içiyor :k06:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anladım nasıl bişi olduğunu da bilmediğim için bir tatlı kaşığna ne kadar su koyuyosun peki ?

мiŁenα.

:ehi: onu sölemedim dimi balık yemi gibi :ehi:

100 ml 'e 1 tatlı kaşıpı tepeleme :k06: zaten günde bu kadar verebiliyorsun.

fazla gelir fıstığa onun için sabah 50 akşam 50 cc verirsin. ::)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tamam teşekkür ederim canım biberon almıyoruz bizde kaşıkla veririm artık

bide benim kızım su içmiyor ya zorla iki çay kaşığı veriyorum onuda geri akıtıyor

ilkcemre

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

rabbim bebelerimizi  :laughing7: bize bağışlasın...

ilknurcum yeni okudum attlattığınız kazayı. geçmiş olsun.

ayşe gerçekten çok zor oluyo diş çıkarma dönemi. biz hala perişanız. 7.ve 8. dişlerimiz aynı anda geliolar. bunlar çıkınca göz dişi denilen dişlerde sıra... en zoru oymuş... inşallah kazasız belasız atlatırız onlarıda  

< ESLAL >

cemrenin 9. ayı kutlu olsun  :flowers:  :nazar: :nazar:

bizde bugün sağlık ocağına gittik kızışım kilosu 9,680gr boyu 76cm olmuş  :nazar: :nazar:

ebe maşallah nekadar uslu bir bebek dedi  :ehi: :ehi:

hı hıı çokkk uslu insan içinde hanım oluyor kızım dedim  :laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

suyu benim oğlanda zor içti ..2 çay kaşığı yeter zaten ona anne sütü alıyorsa rezene verirsen  ondada var yeter şimdilik ::)

ahh güll sizede kolay gelsin :-* bizim üst dişler komple kabarı galiba 5 diş falan aynı anda geliyor.

göz dişi nerdeki  :icon_scratch:

nisa hanım dışarıda uslu demekki annesii :nazar: maşallah fıstıgın boyuna posuna :nazar:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

teşekkürler ayşe eymeni öptük kızımla :opucuk:

nisaya maşallah :nazar:

мiŁenα.

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Ekim , 2010, 13:08:32

bizde bugün sağlık ocağına gittik kızışım kilosu 9,680gr boyu 76cm olmuş  :nazar: :nazar:

hı hıı çokkk uslu insan içinde hanım oluyor kızım dedim  :laughing7: :laughing7:

Maşallah benim güzeller güzeli kızıma  :nazar:

Rabbim kem gözlerden korusun hanım hanım uslu uslu olsun.

Valla ezocan içeride dışarıda farklı olmasalar hepten yandık :)

Zaten o başkalarının yanındaki hanımlık da geçici söylemedi deme  :k06:

Hele ayaklansın kimi görse elinden tutacak  ;D :laughing7:

Yemek olayında yeni bir şey keşfettim sen de dene  ;)
Mama sandalyesini mutfak masasına yerleştirdim yanına yani.
Hanım efendiye artık ayrı kaşık tabak bardak vs. koyuyorum Rabbim bu günleri de gösterdi elhamdülillah.
Çorbadan başlayıp hepsinden yediriyorum salata dahil, yoğurt ve tatlı dahil. :)  :nazar:
Masada bizimle olmayı sevdiğini keşfettim kalabalık istiyor pamuğum.

Maşallah subhanallah akşam yemeğini benim kadar yiyor.  :nazar: :nazar:

ilkcemre

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 21 Ekim , 2010, 13:09:15
suyu benim oğlanda zor içti ..2 çay kaşığı yeter zaten ona anne sütü alıyorsa rezene verirsen  ondada var yeter şimdilik ::)

ahh güll sizede kolay gelsin :-* bizim üst dişler komple kabarı galiba 5 diş falan aynı anda geliyor.

nisa hanım dışarıda uslu demekki annesii :nazar: maşallah fıstıgın boyuna posuna :nazar:

canım yan dişler ... yani kaba tabirle köpek dişi denilen dişler. onu çıkarırken gözünden yaş bile akarmış. o kadar zorlu bi diş yani. zaten en sağlam dişimiz oymuş  :icon_thumright:

ilkcemre

maşallah hilal'e... bir yaşına kadar 10 ,5 olur o zaman zaten hedeflenen de 9.5-10  kiloymuş. biz de hemen hemen o kiloyu tutturucaz gbi bakalım sağlıklı olsunlarda  :nazar: :nazar: :nazar:

ecrin selen hanım büyüdü demek artık darısı bizimkilere ....

мiŁenα.

maşallah ecişe..kalabalık yemek dha iyi ..

bziizmki mamalardan ziyade bizim yediklerimize daha ilgili.

daha severek yiyor ..

anladım gülcüm.inş kolaylıkla çıkarır :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 21 Ekim , 2010, 13:08:32

MAŞALLAHHHH EZOCUMMMMM BOYUNA KILOSUNA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

BİZLE AYNI BOYDAYMIŞ NİSAM

KAYINVALDEM KONTRÖLE GÖTÜRMÜŞ  10,500 GR  76 CM OLMUŞ DEDİ

ÇOK IYI BAKILIYOR DEMİŞ EBE  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 21 Ekim , 2010, 13:18:45
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 21 Ekim , 2010, 13:09:15

canım yan dişler ... yani kaba tabirle köpek dişi denilen dişler. onu çıkarırken gözünden yaş bile akarmış. o kadar zorlu bi diş yani. zaten en sağlam dişimiz oymuş  :icon_thumright:

köpek dişlerinden birini çıkarttık biz diğeri de yüzeye çıkmak üzere hiç zorlanmadık maşallah korkmayın bence  ::)