2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Rabbim beterinden korusun büyük geçmiş olsun tatlım.  :amin: :amin: :amin:

Ya kızlar gezip gezip geliyorsunuz hani beni attalara götürecektiniz küsülüyorum  :(

Ezom  :opucuk:

AککORTįє

sağolun kızlar çok teşekkür ederim  

abajurun ne suçu var selmacım 

bazı şeylerin olacağı varsa önüne geçemezsin o bu bahane olur

daha yiyecek ekmeğimiz varmış

Rabbim bir daha yaşatmasın  :amin:

bizde dışarı çıkmadık üşendim valla  ::) oğlumun üstüne ince giydirdim baya terledi yinede

bende doğalgazı kapattım akşama açarım artık

balkon kapısı da açık şuan bura baya sıcak

мiŁenα.

evet ya bugün çok güzeldi hava... :sunny:

sölemim selma ne yediğimi boşver :ehi:

birazdanda babamız gelcek avm ordanda annemlere geçcez.. :occasion5:

alışverişte yapmam lazım balık ve kıyma alıncak.sebze kalmadı :(

hepsini bir arada halledim.

canımda akçaabat köfte çektii :hungry:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

BURDA KARA KARA BULUTLAR VARR

OFF DARLANDIM İÇİM SIKILIYORRR  :-[
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:violent1: :violent1: ben de istiyorum akçaabat köfte  :director:
Trabzonu çok özledim ya  ???

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 19 Ekim , 2010, 16:20:43
BURDA KARA KARA BULUTLAR VARR

OFF DARLANDIM İÇİM SIKILIYORRR  :-[

::)

İnşirah oku tatlım sünnettir. Şifa olsun.  :amin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 19 Ekim , 2010, 16:21:17
:violent1: :violent1: ben de istiyorum akçaabat köfte  :director:
Trabzonu çok özledim ya  ???

ne vuruyon kız :laughing7:

ımmm ben yaparım akçaabat köfte  :hungry:..

eşim aradı pazara gidicem ben gidim dedi.

off çıkmicsakmışız dışarı :-\

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

oku oku kafam duracaktı yaaa
ilknurcum geçmiş olsun allah korumuş bida yaşatmasın şeker falan dağıt yada fakir birine tuz ekmek falan ver sadaka olsun
fudayl ın yüzü kesildiğinde şeker dağıtmıştım ben allah kabul etsin
canım paşamın yeni ayı kutlu mutlu hayırlı olsun inşş. :amin: :amin:

bizde sABAH hastaneye gittik sonuçları göstermeye salak dr bakmadı randevu alcakmışız :violent1: :violent1:
randevu aldık ayın 26sına..ama sintigrafi sonucu 2 tane reflü saptanmıştır diyor ciğerlere kaçış yok ama olmazsa kendi drmuza gidicez bakalım
rabbim şifa versin inşallah yaa kuzum doğduğundan beri hırıltılı öksürüklüü ama buna şükür çok şükürr

) SaMiRa (

yumurta ve soğan kabuğunu hiç duymadım gülfer annene sormadınmı nedenmiş diye :icon_scratch:
bursada hava rüzgarlı arada da yağmur yağıyorrbiz evde pinekliyosss

fudayl artık koltuğa tutunup kalkıyorr öğrendi ya hep oraya gidiyor yada minderle kurduğumuz barikAtı aşıyor kablolara gidiyorr
ve artık tutunarak gidiyor sıralıyor galiba öyle mi oluyor  :icon_scratch:

bugün pırasa yemeği yaptım püre yapıp verdim oğluma yemesini hiç beklemiyordum ama çok sevdi valla gözlerim dolduu :y25:
:nazar: :nazar: :nazar:

) SaMiRa (

hilal sultan sizede geçmiş olsun canım allah şifa versin inşş :amin: :amin:
moralini bozma düzelecek inş bebişin  :amin: :amin:

ya kızlar fudayl hep kafa arkası düşüyorr :sad1:
bi sorun olurmu korkuyorum ben bişey olacak diye geçen gün beşiğinin kenarına demire vurduu :crybaby2: nasıl ağladı yavrumm
beşiğindede kalkmaya çalışırken düşüyo nolcak böylee yaaa bide yüzüne filelere vuruyo hepp

DER!N

Maşallah maşallah daim olsun canım.  :amin: :amin: :amin:

Evet sıralıyor annesi  :nazar: aman gözünü seveyim sıralamanın ilk zamanlarında düşmeyi bilmediklerinden ellerini çok bırakır silikon yorgan falan at yere de azda olsa yumuşak insin yere. Bir süre sonra oturup kalkmayı yavaş düşmeyi öğrenecek inşallah!

Anneme sordum tabii ama o da bilmiyor ona da annesi falan söylemiş. Gelenek sanki ben de kızıma söyleyeceğim o da bilmeyecek  :k06: :k06:

ilkcemre

sahra cemrede düşüyo öyle sinirlenince kendini arkaya doğru atıyo. bende yere yumuşak şeyler koyuyorum. baya kesiyo hızını. zaten yerde uyku setinin silikon yorganı serili düşsede bişi olmuyo ama korkuyo.
geçen attaa giderken montunu giydirdim.ilk kez giydi hiç sevmedi şapkasını falanda kapatmıştım bende ayakkabılarımı bağlıyodum. kendini attı yine fayansın üzerinde çok ağladı yavrum çok acıdı. rabbim koruyo valla allaha şükür bişi olmadı. ama dikkat etmek lazım çok zor bi sürece girdik. kımıl kımıl valla hepsi....

DİLVİN

ya bu arada unutmuşum
oğluş dün sehpayı kendıne doğru çekmış
çenesi çizilmiş
dikişlik değil ama cizilmış sadece
iz kalırmı acaba

çağlarda kafasını duvara vuruyor deli bu oğlan yaaa  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

DİLVİN