2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

olabilir ayşecımmm

belkı dişinden dolayıdır

kaşınıyorsa   :icon_thumright:

çıktım çıkacam dıyor  :D

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Duru Meleğe geçmiş olsun. En kısa zamanda iyileşsin inş. Benim kızımda hala öksüürk var bugün kontrole götürecem. Çağlar Paşaya maşallah. Selmacım bol sıvı alıyormusun?

DİLVİN

GÜNAYDIN NESRİNCİM  :opucuk:

ÖNCEDEN DAHA ÇOK SU İÇİYORDUM

BU ARA FAZLA İÇMIYORUM AMA

ONDANMI AZALDIKI SÜTÜM  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

bişeye mi üzüldün tatlım sen...

ben üzüleyim hemen azalır sütüm. tabi bu dünyada öyle mutlu mesut da olunmuyo her vakit ama yinede takmamaya çalışıorum genellikle...
belki sende üzülmüşsündür heea ...

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 18 Ekim , 2010, 11:05:16
bişeye mi üzüldün tatlım sen...

ben üzüleyim hemen azalır sütüm. tabi bu dünyada öyle mutlu mesut da olunmuyo her vakit ama yinede takmamaya çalışıorum genellikle...
belki sende üzülmüşsündür heea ...

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

YOK ÜZÜLMEDIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AYY ÇOK ŞEKERSINNN CANIM BENIM YAAA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nesrin_beyza&berrin

Sıvı alımını fazlalaştır canım. Süt ve su ayrılmaz ikililer. Diyet yapıyorsan arada kaçamak falan yap. Sütlü tatlı ye kek ye bende çok işe yarıyor. Doluyor hemen memişler. :k06:

мiŁenα.

ben dolduğunu anlıyorum özellikle yemekten sonra sızlıyo ve gögsüm akmaya başlıyor . ::)

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 18 Ekim , 2010, 12:50:24
ben dolduğunu anlıyorum özellikle yemekten sonra sızlıyo ve gögsüm akmaya başlıyor . ::)

maşallahh kızzz

tamam nesrimcımmm sıvı alımımı çoğaltıyorum   :opucuk:

ırmak184

tesekkür ederim hanımlar  :opucuk: bugün daha iyi kızım gecede deliksiz uyudu cok şükür.bende rahat ettim biraz :basardim:
selmacım maşallah caglara 9 aylık olmuş hayırlı olsun  :love9:  :love9:
sevilcim gözün ayın vizeniz cıkmış sonunda kavusuyorsun eşine hayırlısı olsun.
bizde cam biberon kullanıyoruz 2 ayda bir degiştiriyorum ucunu.emzigide öyle.benim kızım cok düşkün emzige biberona.sahracım nuk marka biberondan bende almıştım ucu farklıydı emmedi kızım bende ucunu değiştirdim.
bende sıvı seyler yiyip içtigimde cok farkediyor.önceden daha cok dikkat ederdim su içerdim sıvı tüketirdim.şimdi ek gıdaya gectik diye herhalde eskisi gibi dikkat etmiyorum  :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 18 Ekim , 2010, 13:59:36
tesekkür ederim hanımlar  :opucuk: bugün daha iyi kızım gecede deliksiz uyudu cok şükür.bende rahat ettim biraz :basardim:
selmacım maşallah caglara 9 aylık olmuş hayırlı olsun  :love9:  :love9:
sevilcim gözün ayın vizeniz cıkmış sonunda kavusuyorsun eşine hayırlısı olsun.
bizde cam biberon kullanıyoruz 2 ayda bir degiştiriyorum ucunu.emzigide öyle.benim kızım cok düşkün emzige biberona.sahracım nuk marka biberondan bende almıştım ucu farklıydı emmedi kızım bende ucunu değiştirdim.
bende sıvı seyler yiyip içtigimde cok farkediyor.önceden daha cok dikkat ederdim su içerdim sıvı tüketirdim.şimdi ek gıdaya gectik diye herhalde eskisi gibi dikkat etmiyorum  :sad1:

sagolasin hayatim evet yarin gelyior kocisim cok sükür...1bucuk ay snra kavusuyoruz tekrar birbirimize  :basardim: :muzz: :occasion5: :hello2:

nuk cam biberon bendede var ucu cok genis aynen ecrinde onla mama icmiyor bende baska biberon aldim ucuda kahve rengi olanlardan var ya onu seviyor silikonu emmiyor cadiii...kahve rengi olanlar daha yumusak ya...

cam biberon oldugundan ben degismiyorum saten cam biberonuda degismene gerek yok sadece ucunu 2 ayda bir yeniliyorum ben..ve haftada 1 kere biberonu kaynatoiyorum ..

emzikde saten pek kullanmiyoruz maleseff malesefff 14 tane emzigimiz var benim gözüm doymadi manyak gibi aldim sanki emmecekmis gibi ama yok emmedi malesef ara sira bazen kafasi eser se emiyor cadiim...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ECRIN MELIS 5 AYLIK OLDU

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥