2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

escales1983

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Ekim , 2010, 01:01:54
Hoş geldiniz aramıza Allah c.c. bağışlasın yavrunuzu.  :amin:

Ek gıdaya geçiş sürecinde sıkıntılar mı yaşadınız ki gecikti anlayamadım.
9 aylık olmuş maşallah tabii alıyorsa anne sütü alsın ama yeterli olmazki sadece anne sütü bence doktorunuz sizi yönlendirmeli şimdiye dek yapmalıydı bunu.

sağol canım benim ben kontrole götürdüğümde sordum normal dediler her çocuğun yeme yapısı bir değil hatta bana sizde hemen herşeyi yhesin istiyorsunuz dediler öyle deyince bir şey diyemedim bu arada benim bıcırık iki günden beri balık limona düştü bir limon yiyor arkasından balık yiyor ilk defa bir şeyi bu kadar iştahlı yemeye başladı  :aferin:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 17 Ekim , 2010, 22:01:34
Selam Ayşecim
Oh ne güzel etmişsiniz. Bende kocişin yokluğundan faydalanıp yarınki temizliğimi bugün yaptım. Her yeri domestosladım fırçaladım. Ohhhh içim rahat. Kocişte geldi. Şimdide terör estiriyorum millete  dağıtmayın :caca: kirletmeyin :caca: offffff
Eymen paşada çoook tatlı olmuş diğer sayfadan gördümde. Allahım esirgesin.
sağol hayatım.

bende sabah yine sildim süpürdüm birgün süpürmesen ev pert oluyor.

bugün cici fotolar çektim oğluşuma.

eşşek habire gülüyor kurtlu dursa anne her anı ölümsüz kılıcakta :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

selam hanımlar...

nasılsınız...
biz iyi degiliz..melegim hasta..üşütmüş..burnu tıkalı..doktora götürdük serum fizyolajikle peditus surup verdi doktor.kac gündür kullanıyorum ilaçları fayda etmedi...rizeden anzer balı getirtmiştim anneme cok faydalı bal.aklıma geldi dün ıhlamurla karıstırıp bir cay kasıgı verdim kızıma..gece soguk terler attı yavrum.sabahta yine verdim şimdi biraz daha iyi gibi..kaç gündür uyku yok..sürekli uyanıyor ayagımda sallıyorum,bir yandanda diş yani cıldırmak üzereyim  :cildir: kardeşimi cagırıdım şimdi yanımda en azından tamamen düzelene kadar yanımda kalır eridim bittim  :'( bizden böyle  :sad1:

мiŁenα.

Günaydın kızlar :hello:

geçmiş olsun ırmak.rabbim şifa versin :amin:

ilkcemre

bizde gezdik tozduk 2 gündür gitmediğimiz yer kalmadı... cemrem de anası gibi gezmeci olacak bu gidişle. avm ye girince ışıklar falan çok hoşuna gidiyo hemen heyecan yapıooo...  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
güzel bi hafta sonundan sonra yine yalnız kaldık ama nasıl akşam olcak bugün bilmem artık  :-\

DER!N

Günaydın kızlar  :opucuk:

Geçmiş olsun benim Melek kızıma, Rabbim acil şifalar versin. :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

HERKESE GÜNAYDINNNN

SAĞOLASIN SAHRACIMMM   :opucuk: :opucuk: :opucuk:

IRMAKCIMM ÇOKK GEÇMİŞŞ OLSUN  :amin: :amin: :amin:

BİZİM 4 TANE BİBERONUMUZ VAR  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ANCAK YETİYOR OĞLUŞA  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

HAFTA SONU EVDE PİNEKLEYENLERDENIZ BİZDE

ÇAĞLAR YARAMAZLIK PEŞİNDE BABAANNEYİ HASTA ETMİŞ 5 DAKIKA DURMUYOR YERİNDE

BİDEE DİŞİMİSSS HALA YOKKK

OFSSS YOYULDUM YAZARKEN BİZDEN BU KADAR  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
günaydın hayatım.

maşallah 4 biberon ancak mı yetiyor :k06:

benim oğlum  öğrenmemekte ısrar ediyor bende bardakla içiriyom :ehi:
[/i]

DER!N

DİLVİN

İKİSİ EVDE IKISI BABANNEDE  ;D

AY KIZLAR C.TESİ GÜNÜNDEN BERİ MEMEYE ACEYIP DERECE DÜŞKÜN OLDU

Bİ DAKIKA BIRAKMADI ARTIK ETİM AĞRIMAYA BAŞLADI

GECE BİLE MEMEDE UYUYOR ÇEKINCE UYANIYOR

NIYE OLEKI  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selmacım günaydın...

geçen demiştin ya sütüm azaldı die belki çağların beklentisini karşılamıyodur. yani çağlar daha çok süt istiyo olabilir bu yüzden de daha uzun süre memede kalıo olabilir. ama bide şu var artık anneci olma vakitleri geldi. akılları eriyor artık bırakmak istemiyodur seni bide çalışıon ya özlüyodur bebecik  :binkybaby:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 18 Ekim , 2010, 10:02:49
selmacım günaydın...

geçen demiştin ya sütüm azaldı die belki çağların beklentisini karşılamıyodur. yani çağlar daha çok süt istiyo olabilir bu yüzden de daha uzun süre memede kalıo olabilir. ama bide şu var artık anneci olma vakitleri geldi. akılları eriyor artık bırakmak istemiyodur seni bide çalışıon ya özlüyodur bebecik  :binkybaby:

GÜNAYDIN CANIM  :opucuk:

PEKİ SENIN SÜTÜN AZALDIMI

ilkcemre

bizimde 3 4 tane var ama cemre kullanamıyo ... sadece su içiyo oda ara sıra. bende ayşe gibi sıkıyodum ağzına ama öylede baş edemedik şimdi bardaktan içiyo... ablam, memeden ayrılınca alışır dedi o yüzden pek sıkıştırmıyorum. sütü bardakla içmek zor olur ilerde... alışsa ii olur aslında ama herşeyin vakti var...

ilkcemre

sütüm şöyle azaldı selmacım...

eskiden sadece emdiği için şarıl şarıl akıyodu.  :nazar: :nazar: şimdi ek gıda aldığı için az akıo. hem büyüdüğü içinde zaten yetmiyo. tabi ne kadara emzirirsem o kadar fazla olduğunu görüyorum ...

eskiye göre az ama cemreyi tatmin edecek kadar var yinede. zaten ara öğünlerde çerezz niyetine bide gece lazım oluyo süt  :ehi: o da yeterli geliyo galiba...  :nazar: :nazar: :binkybaby:

devam sütü vermek istedim ama cemre istemedi. gece yatarken kaşık maması veriyorum üstüne bide emiyo ...

мiŁenα.

Aman öğrenmeyiversin.emziğide alsın diye çok uğraştım almadı ::)

suyu bardakla içiyor . okadar lazım birşey değil mama yemiyor bize  lazım olmuyor :k06:

selmacım eymende öle ;eymenin sürekli meme istemesinin nedenini sişleri çok kabardı canı  yanıyor sanırsam kendini gögsümde rahatta hissediyor.

ben buna yoruyorum emmesede duruyor .rahat uyuyor.

ya özlüyodur.yada rahat hisseidyordur kendini :dontknow: