2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim Selenin yürümesi nasıl şimdi? Rahat yürüyebiliyor mu? Biz çalışmalara devam ediyoruz. Yakında becerecez inş.

DER!N

~Maşallah Eymen'ime  :nazar:

Selen desteksiz  4 aylıkken oturdu zaptolmadı doktor da bırak oturuyorsa otursun dedi  :k06:

Evet Nesrincim yürüyor antre uzun bir oraya bir buraya gidip  geliyor tam hızlanıyor koşacak dengeyi kaybeder gibi olup yakın bir yerden tutuyor.  :k06:  :nazar:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 17 Ekim , 2010, 00:03:55

Selen desteksiz  4 aylıkken oturdu zaptolmadı doktor da bırak oturuyorsa otursun dedi  :k06:

Evet Nesrincim yürüyor antre uzun bir oraya bir buraya gidip  geliyor tam hızlanıyor koşacak dengeyi kaybeder gibi olup yakın bir yerden tutuyor.  :k06:  :nazar:

:k06: :k06: Maşallah Selene. yavaş ol selencik. Hemen koşmaya başlama. Son hallerinin resimlerini göremiyoruz... :'( Bizim makine suya düştü(ablamız tarafından) o sebeplen çekemiyoruz. :sad1:

) SaMiRa (

çağlarımın 9.ayı kutlu olsun canımm nice aylara yıllara inşallah sağlıklaaa :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

) SaMiRa (

sevilcim allah kavutursun canım hadi gözün aydınn
benim oğlum daha oturmuyor bende 4-5 aylıkken oturtmaya başlamıştım yavaş yavaş ama kısa süreli oturuyor öne ,sağasola düşüyor :-\

) SaMiRa (

kızlar nasıl biberon kullanıyorsunuzz?cam, plastik,emziği nasıl ve kaç ayda bi değiştiriyorsunuz?
dğiştiriyorsanız aynısınımı farklımı alıyorsunuzz?

birgül87

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 17 Ekim , 2010, 00:29:13
kızlar nasıl biberon kullanıyorsunuzz?cam, plastik,emziği nasıl ve kaç ayda bi değiştiriyorsunuz?
dğiştiriyorsanız aynısınımı farklımı alıyorsunuzz?
cam biberon çok saglıklı ama polikarbonat biboronda kullanılabilir benim gibi sakar değilsen cam öneririm  biberon emziğini yıpratana kadar kullanıyorum bakıyorum ki hafif yırtık var hemen atıyorum 2 ayı bulmuyo surekli kaynattıgım için çabuk yıpranıyorlar bebegin agzına uygun olanı seciyorum alışınca değiştirmene fırsat kalmıyo zaten

Uploaded with ImageShack.us

) SaMiRa (

ya ben dr browns kulalnıyordum onu attım film çekilmişti mamasına ilaç kattılar o yüzden
bugün nuk aldım emziğde yassı üçgen damaklı gibi (anladınızmı) ama oğlum beğenmedi sanırım mamanın yarısından az içebildi
sanırım ucu değiştiricem..acaba alışırmıı :icon_scratch:

birgül87

alışır zamanla ama o dediğin  ucu ben hiç sevemedim kullanmadım hiç tek akış yada 3 delikli kullanıyorum şimdi çok saglıklı olsun dersen kaucuk biberon emzikleride var nuk un yine

Uploaded with ImageShack.us

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 17 Ekim , 2010, 00:15:54
Alıntı yapılan: GülfeR_ - 17 Ekim , 2010, 00:03:55

:k06: :k06: Maşallah Selene. yavaş ol selencik. Hemen koşmaya başlama. Son hallerinin resimlerini göremiyoruz... :'( Bizim makine suya düştü(ablamız tarafından) o sebeplen çekemiyoruz. :sad1:

Sağol canım  :opucuk:

Biz artık fotoğraf çekemiyoruz saniyelik bile durmuyor pamukkız, ancak video çekebiliyorum onu da buraya yüklemek istemiyorum. Buraya yüklenmesi için image'ye de yükleniyor ya kalmasın orada diye.

Sahracım ben cam biberon kullanıyorum ucunu da 2 ayda bir değiştiriyorum yıpranma olmasa bile.
Doğduğundan beri damaklı kullandık biz emziği de biberon ucunu da.
  :opucuk:

мiŁenα.

ben hep cam kullandm.Kauçuk uçlu chicco olanından.

Ama malesef benim oğlum biberonla içemiyor.ben sıkıyorum ucunu  :k06:

suyu falan minik cam bardağımız var onla içiyoruz :k06:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

bana doğumda plastik biberon gelmişti rezeneyi onla veriyordum

onu da ocakta unutunca yandı bitti kül oldu

ondan sonra bebedorun cam biberonunu aldım onla veriyorum suyunu

2. bir biberona ihtiyacım olmadı hiç

:director: emziğinin süresi 1/5 2 ay arkadaşlar

o yüzden bu süre içinde değiştiriyorum

< ESLAL >

bende cam biberon almıştım doğumdan önce ama kullanamadan kırıldı  :laughing7:

sonra nuby polikarbonat aldım Hilal nerdeyse hiç kullanmadı şimdi wee mini biberon kullanıyoruz oda polikarbonat zaten sadece su içiyor biberonla başka bişey istemiyor  :'(

emzik sürekli almadığından yani günde 15 dk anca alıyor o yüzden değiştirmedim hiç çok çeşiti var zaten dönüşümlü veriyorum cicilerine uygun  :D

мiŁenα.

selam kızlar :D

gezdik tozduk geldik bol bol resim çekindik oğlumun keyfi çok yerindeydi :nazar:

havada çok güzeldii bütün stresimi attım bugün :k06:

:love9: :love7: :love9:

nesrin_beyza&berrin

Selam Ayşecim
Oh ne güzel etmişsiniz. Bende kocişin yokluğundan faydalanıp yarınki temizliğimi bugün yaptım. Her yeri domestosladım fırçaladım. Ohhhh içim rahat. Kocişte geldi. Şimdide terör estiriyorum millete  dağıtmayın :caca: kirletmeyin :caca: offffff
Eymen paşada çoook tatlı olmuş diğer sayfadan gördümde. Allahım esirgesin.