2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 16 Ekim , 2010, 13:34:22
:laughing7: :laughing7: yok değil ezgicim... hilal sultanın annişi ne dedim... benim üniden arkadaşım ... senin bebişin adaşı...

selma web sitenize baktım... çok güzelmiş babanızın yazdıkları çok hoş  :icon_thumright:

SAĞOLL CANIMMM :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tskler kizlarr insallah az kaldi kavusuyoruz cok sükür cok özledik birbirimizi yaa ecrinin sesini duyunca bile tuaf olyuordu artik esim icim parcalaniyor diyordu artik kahkalar atyior ya pamugum hic görmedi duymadi baabsi daha telefonda dinletyiordum... :sad1:

safak 3  :muzz: :muzz: :muzz:

caglar pasam 9 ayin kutlu olsun kuzummmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

AککORTįє

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kizlar bebisleri ne zaman oturtmaya basladiniz ???????

AککORTįє

oğlum çok önceden oturma çabaları içindeydi ama 6. aydan önce oturtmamam gerektiği için oturtmadım.

5 buçuk aydan sonra oturmasına izin verdim

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: iLkNu® - 16 Ekim , 2010, 16:01:48
oğlum çok önceden oturma çabaları içindeydi ama 6. aydan önce oturtmamam gerektiği için oturtmadım.

5 buçuk aydan sonra oturmasına izin verdim

HMM DAHA VAR YANIII
2 gün snra 5 aylik oluyoruz bizde..

Lă_Tăhzen!

DÜN BEN DOKTORUMA SORDUM SEVILCIM 5.5 AYDAN SONRA OTURTMAN EN IYISI DEDI O DA UZUN  SURELİ OLMASIN DEDİ EN FAZLA 15 DAKİKA

BENDE DALDIM BURAYA :D

AککORTįє

evt kısa süreli oturtman lazım ilk zamanlarda 10dk 15 dk

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

okis tskler yane 2 hafta snra basliyabilirz yavas yavas oturmayaaa  :k06:

DİLVİN

tşk ederız ilknur teysesi   :opucuk:sevil teyzesi :opucuk:

sevilciğim zamanı gelırse kendılığınden oturur merak etme  :laughing7:

heveslenıyoruz otursun emeklesın yurusun konuşssun diye ama vaktı geldiğinde kendılığınden yapıyor hepsinı

ben 3 aylıkken başladım ha dişi çıktı çıkacak dıe ama 9 ay bıttı hala çıkmadı

demekkı hala vaktı gelmemiş diyorum  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Selmacım Çağlar Paşanın 9,ayı kutlu olsun.  :occasion16: :occasion16: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 16 Ekim , 2010, 19:48:42
Selmacım Çağlar Paşanın 9,ayı kutlu olsun.  :occasion16: :occasion16: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

sağol nesrincımmm :opucuk: yarında berriş 9 bıtırıip 10 mı giriyor

nesrin_beyza&berrin

evet canım aramızda bir ay var. Berrin 17 Aralık doğumlu

DER!N

Selmacım yeni ayınız hayırlı olsun dişleri kolaycacık gelsin inş.  :amin:

Selen 4 aylık oturdu.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 16 Ekim , 2010, 23:08:23
Selmacım yeni ayınız hayırlı olsun dişleri kolaycacık gelsin inş.  :amin:

Selen 4 aylık oturdu.

eymen 4/5 aylıktı oturuyordu 5/5 aylıkkende desteksiz oturdu. :nazar:

:love9: :love7: :love9: