2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Merhaba kızlar :hello:

.. :ehi: ne güzel tafir ettini ankaraya  gitsem bulurum ha sizi :ehi:

... :coffee: Sabahtan beri temizlik yapıyorum çiçek gibi yaptım evimi oğlum anneyi üzmedi hiç oda süpürgeyi tutu yardı etti anneye :k06: toz bezini elimden almaya çalıştı sanırsam o silcekti :ehi:

Misafirim geldi.oturduk gitti.şimdide kuzen ve ablamlar gelecek şu saçımı tamamen sarı yapacak ..böle bir acayip kaldım :k06:

Oğlumunda benimde keyfim yerinde eski düzene kavuştun  :nazar: uyksuda :nazar: kaka yapmasıda :nazar:

Rabbim her zaman böle devam ettirsin düzenimiz bozulmasın :nazar:

bir haftada pert oldum :sad1:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

kocişim gitti yaa   :y25: :y25: :y25: :y25:

kayseri yollarında şuan gece geri dönecek korkarım ben şimdi tek başıma offf  :crybaby2: :crybaby2:

gülay_enes

slm hanımlar benim bebeğim 8 ayını doldurdu ama hala emekleme gibi bir çabası yok.otururken çok iyi yüz üstü yatırıyorum emeklemeye çalışsın diye ağlıyo inat eder gibi kalkıp oturmak istiyo
bebeğim tüm dünyam benim

DER!N

Merhaba Gülay,
Allah c.c. bağışlasın evladını.  :amin:

Her bebek emekleyecek diye bir kaide yok, belki emeklemeden yürür.  :binkybaby:

DER!N

EZOOOOMMM  :director: :director:   :caca: ÖZLEDİM FORUM SOHBETLERİMİZİ DÖN GEL EZOOOMM  :binkybaby:

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

Herkese slm
Benimde kociş hafta sonu yok malesef.  :-\ Bugün çok yoğun ve hızlı bir gündü. Ayşecim senin hızına hayranım maşallah :nazar: Rabbim güç kuvvet versin hepimize. Salona stor perde diktirdiğime pişman oldum. Çok uğraştırıcı. Kaç gündür onlarla uğraşıyorum. Bugün ancak takabildim sonunda. Hiç tavsiye etmiyorum düşünen varsa.
    Gülcüm Allah kavuştursun senide kocişine.
Alıntı yapılan: gülay_enes - 15 Ekim , 2010, 18:00:47
slm hanımlar benim bebeğim 8 ayını doldurdu ama hala emekleme gibi bir çabası yok.otururken çok iyi yüz üstü yatırıyorum emeklemeye çalışsın diye ağlıyo inat eder gibi kalkıp oturmak istiyo
Arkadaşım benim ilk kızım 9. ayında emekledi. Bu kızım 7.ayında. Her bebek değişik oluyor. Hiç merak etme. Kimisi emeklemeden bile yürür.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 15 Ekim , 2010, 19:32:57
Herkese slm
Benimde kociş hafta sonu yok malesef.  :-\ Bugün çok yoğun ve hızlı bir gündü. Ayşecim senin hızına hayranım maşallah :nazar: Rabbim güç kuvvet versin hepimize. Salona stor perde diktirdiğime pişman oldum. Çok uğraştırıcı. Kaç gündür onlarla uğraşıyorum. Bugün ancak takabildim sonunda. Hiç tavsiye etmiyorum düşünen varsa.
Arkadaşım benim ilk kızım 9. ayında emekledi. Bu kızım 7.ayında. Her bebek değişik oluyor. Hiç merak etme. Kimisi emeklemeden bile yürür.

Herkez aynı şeyi sölüyor.Zorlanmıyorum ama ya evim dağınık pis olunca dahada sinirli oluyorum etrafımdakilere saldırıyorum. :sad1:

benimde kocam yok hafta sonu  :'( aynı kaderi paylaşıyoruz :'(

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 15 Ekim , 2010, 17:47:48
kocişim gitti yaa   :y25: :y25: :y25: :y25:

kayseri yollarında şuan gece geri dönecek korkarım ben şimdi tek başıma offf  :crybaby2: :crybaby2:

Herkese slm

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 15 Ekim , 2010, 19:36:01
Herkese slm
Benimde kociş hafta sonu yok malesef.  :-\ Bugün çok yoğun ve hızlı bir gündü. Ayşecim senin hızına hayranım maşallah :nazar: Rabbim güç kuvvet versin hepimize. Salona stor perde diktirdiğime pişman oldum. Çok uğraştırıcı. Kaç gündür onlarla uğraşıyorum. Bugün ancak takabildim sonunda. Hiç tavsiye etmiyorum düşünen varsa.

Herkez aynı şeyi sölüyor.Zorlanmıyorum ama ya evim dağınık pis olunca dahada sinirli oluyorum etrafımdakilere saldırıyorum. :sad1:

benimde kocam yok hafta sonu  :'( aynı kaderi paylaşıyoruz :'(

Allah kavuştursun kızlar  :(

ilkcemre

sağolasın ilknurcum  :opucuk: yola çıktı şimdi ordan bu tarafa doğru...

allahım tez zamanda kavuştursun bizi...  :love8: gece 12 gibi evde olur allahın izniyle   :amin:...

çamaşır var asılacak... bulaşık makinesi boşalacak ki en nefret ettiğim şeydir  :BangHead: :BangHead: ... hiç gözüm yemiyo kalkıp yapmayı...

zelis

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 15 Ekim , 2010, 20:46:03
sağolasın ilknurcum  :opucuk: yola çıktı şimdi ordan bu tarafa doğru...

allahım tez zamanda kavuştursun bizi...  :love8: gece 12 gibi evde olur allahın izniyle   :amin:...

çamaşır var asılacak... bulaşık makinesi boşalacak ki en nefret ettiğim şeydir  :BangHead: :BangHead: ... hiç gözüm yemiyo kalkıp yapmayı...

Allah Kavustursub kizlar..

Aynen bende nefret ederim bulasik makinasini bosltamaktan ve camasirlari yerlestirmekten..... :cildir:

ilkcemre

halen kalkıp yapmadım sanırım sabah yapıcam bu gidişle .... ayy gündüz bebiş çok yoruyo akşam kılımı kıpırdatasım gelmiyo valla...

bu arada cemre hareketlendiğinden beri acayip kilo verdim... yakın bi zaman da sanırım eski kiloma kavuşucam. adet olduktan sonrada göbişim kayboldu ama ikinciden sora ilk olduğumda aynen duruyodu şimdi yokk :D  :muzz:

hilal sultanım

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 15 Ekim , 2010, 22:01:25
halen kalkıp yapmadım sanırım sabah yapıcam bu gidişle .... ayy gündüz bebiş çok yoruyo akşam kılımı kıpırdatasım gelmiyo valla...

bu arada cemre hareketlendiğinden beri acayip kilo verdim... yakın bi zaman da sanırım eski kiloma kavuşucam. adet olduktan sonrada göbişim kayboldu ama ikinciden sora ilk olduğumda aynen duruyodu şimdi yokk :D  :muzz:

mrhb canım arkadaşım napıyosun.kilo verdin diy havamı atıyon:)valla ben bu gidişle doğumyapmadan önceki kiloma geri dönecem heralde iştah yerinde maş.benim iştahı kızıma ver allahım:(

DER!N

Allah c.c. kavuştursun kızlar  :amin:

Gülmeden geçemedim mor çatı gibi oldu bugün burası  :laughing7: sizinkiler giderken benimkini de alsalardı ya  :k06:

) SaMiRa (

gül,nesrin ve ayşe allah kavuştursun canlarımm :amin:
evet ayşe öaşallahın var valla sana sürtüneyimde bana da geçsinn :k06:
yarın temizlik var bizim evde de hastayım da :-\ kocişim evde yapıcaz beraber inş
fudayl la yapamıyorum evdeki dağınıklık benide sinir yapıyo

kızlar makideki bulaşıkları çıkarmk zormu o kadar yaa ben almayım bulaşık makinesi o zaman çevremdekilerde aynı şeyden şikayetçi
ama yıkamak daha zor yaa bide çocukla olmuyoo taaa akşam yıkadım sabahki bulaşıklarıı

eymenin normale dönmesine sevindim ayşecim daim olsun..fudaylda kabız bi kaç gündür arada normal yapıyo inşallah düzelir bizimkide :amin: :amin: