2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

sorma canım babası kılıklı ben ne olsa yerim karnım doysunda aramam öyle çeşit filan eşim çok pinpiktir yemek konusunda sanırım Hilalde babasına benzeyecek  :'(

hadi bakalım inş. hayırlısıyla gelsin paşamın incileride artık  :amin: :amin: ve çıkmadı daha die üzülme ne kadar geç çıkarsa o kadar kolay olur vede sağlam  ;)

ilkcemre

selma dün harikalar diyarının 3. kapısının oraya geldik. nafiz körfezin aciline. yengem doğum yapmıştı sanırım süt ateşi oldu. dr grip olmuşsun dedi ama bence süt ateşi. benimde öyle olmuştu çünkü.
sen 8. kapısındamıydın. ayolll ne çok kapısı var oranın. dayımlarda orda oturuyo benim. kiremitli binaların yanındaki sitede...

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 15 Ekim , 2010, 10:44:01
selma dün harikalar diyarının 3. kapısının oraya geldik. nafiz körfezin aciline. yengem doğum yapmıştı sanırım süt ateşi oldu. dr grip olmuşsun dedi ama bence süt ateşi. benimde öyle olmuştu çünkü.
sen 8. kapısındamıydın. ayolll ne çok kapısı var oranın. dayımlarda orda oturuyo benim. kiremitli binaların yanındaki sitede...

EVET CANIM 8 KAPISININ HEMEN KARŞISINDAKI SİTELERDEYIZ

SEN YOLUN KARŞISINDAKI KIREMITLI BINALARIMI DİYOSUN 

BENIMDE DAYIMLAR ORDA OTURUYOR  :toothy10: :toothy10:

SEN TEMELLİDEYDIN DIMI  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

GÜNAYDIN TEZELER BIZ GELDIK  :opucuk: :opucuk:

AYSECIM GECMIS OLSUN YA INSALLAH BIDAHA DÜSMEZ PASAM :amin:

KIZLAR BUGÜN ESIME KONSOLOSLUKDAN KARGO GELCEK HEYCANLA BEKLIYORUM ACABA VIZEYI OKYLEDILER MI DIYE DÜPNDEN BERI CATLIYORUMMMM

INSALLAH VIZESINI ALIRDA GELIR KOCISIM YA COK ÖZLEDIM  :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :sad1: :sad1:

ilkcemre

evet istanbul yolundan taraf değilde diğer tarafta kiremitli binalar var. onun yanındaki beyazımsı sitedeler.  dünyanın olduğu kavşaktan dönünce o yol üzerinde işte...yoksa bizim dayımız aynı mı :D

DER!N

Öyle güzel tarif ettinki ben bile çıkıp gelsem bulacağım daire kaç kapıda kalmayayım  :k06: :k06:

Hakkınızda hayırlısı olsun Sevil, Allah c.c. kavuştursun seni de Ayşe ile eşini  de  :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Ekim , 2010, 12:25:52
Öyle güzel tarif ettinki ben bile çıkıp gelsem bulacağım daire kaç kapıda kalmayayım  :k06: :k06:

Hakkınızda hayırlısı olsun Sevil, Allah c.c. kavuştursun seni de Ayşe ile eşini  de  :amin:

:amin: :amin: :amin:  insallah cnm yaaa

ilkcemre

gülfer ankaraya geliyosan ne işin var dayımlarda ... ayol bize gel ben sana evi tarif edeyim  :love9:

DER!N

Ben senin evin zannettim ne işim var dayında  :toothy10: :toothy10:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 15 Ekim , 2010, 12:25:52

GEL CANIMM BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERIN VAR  :opucuk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 15 Ekim , 2010, 11:55:10
evet istanbul yolundan taraf değilde diğer tarafta kiremitli binalar var. onun yanındaki beyazımsı sitedeler.  dünyanın olduğu kavşaktan dönünce o yol üzerinde işte...yoksa bizim dayımız aynı mı :D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

PARKIN ORDALAR DAYIMLAR

METRONUN KARŞISINDA  ;D

AY DAYIN BİZE ÇOKK YAKINNNN NE ZAMAN GELCEN DAYINLARA   :ehi: :ehi: :ehi:

ilkcemre

selmacım halamlarda organize sanayinin o tarafta oturuyooo  :laughing7:

eskiden türk petrol vardı. şimdi yine benzinlik ama adını unuttum. yenikente doğru giderkene  ;D ilk benzinlik varya hemen onun yanında ...

geçen hafta dayımın kızı nişanlandı  :love8: ordaydık   :ehi: :ehi: