2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

çok hızlı bi şekilde gidip geldimmm  :ehi: :ehi: :ehi:

eşim işi erteledi... şimdilik burda  :muzz: :muzz: :muzz: bizde gitmeyelim dedik madem, öğlen oldu die. burdan gitmesi çok zahmetli. sabahtan gidiyorum akşama dönüyorum. bugün kalıcaz die öğlen  çıkalım demiştik. ama kısmet değilmiş. neyse artık sevindim ama kocişim gitmiyo...

hiç hoşuma gitmyo ayrı uyumak...

DER!N

Angel

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 12 Ekim , 2010, 11:12:01
Hanımlar günaydın  :opucuk:

Bir şey soracağım son günlerde Selen dişlerini çok gıcırdatıyor sizinkiler de yapıyor mu bunu? Kalıcılık olur mu acaba? Ne yapsam emziğini veriyorum damaklarını kaşıyor tersiyle ve atıyor emziği.  :dontknow:

selam kislar hemen gulferin sorusuna daliyorum   :ehi:  anam cok normal daha gecenlerde emrede yapiyordu hatta 3 hafta surekli gicirttati durdu biz ustune

gittikce dahada artti gicirdamasi ama cok sukur artik yapmiyor  .gecer hayirlisiyla bir heves deniyor hanim efendi herseyide   :nazar:

ilkcemre

cemreye bıldırcın yumurtası aldım. geçen gün yedirdim. 2 gün geçti tekrar verdim. iyi geldiğini enfeksiyonlara karşı savaştığını okumuştum. biraz önce detaylı araştırdım bu seferde 1 yaşına kadar önerilmediği böbrek ve sindirim yollarının tam kapasite çalışmadı için zararlı olabileceği yazıyo. başka bi yerde yararlı olur dio... bi çok yararından bahsetmiş. akabinde okuduğum sayfa tamamn karalamış bebeklerde sakıncalı olur falan die...
millet şaşırmış ne dedikleri belli değil valla  :violent1: :violent1:

şimdilik askıya aldık bıldırcın yumurtası olayını. dr amcamıza bi soralım bakalım 9 ay rutininde. ne der  :aferin:

veren var mı aramızda bakim bebişine.  :hungry: :hungry:

nesrin_beyza&berrin

Gülcüm ben vermedim. Hakkında bilgim de yok. Anne sütü alıyorsa canım o tüm mikroplardan, enfeksiyonlardan korur. Rabbim ne güzel nimet lütfetmiş....

AککORTįє

12 Ekim , 2010, 15:27:45 #3290 Son düzenlenme: 12 Ekim , 2010, 15:34:33 iLkNu®
selam kızlarr  :hello:

gülcüm gözünaydın serpilcime kolay gelsin sahracım geçmiş olsun

başka var mı unuttuğum  :k06:

bende girmeye hiç fırsat bulamıyorum foruma oğlum korkunç hareketli hiç durmuyor

oldum olası hareketliydi zaten ama şimdi ayaklandığı için durduramıyorum

eskiden yürütece yada mama sandalyesine koyardım şimdi imkansız

geçen ay ki rutin kontrolümüzde doktor  oğlumu görünce ''yemek yapabiliyormusun '' dedi  :k06:

dedim he   :sad1: ;D

konrolümüzün dışına çıktı artık ne yürüteç ne mama sandalyesine koyabiliyorum kucakta bile durmuyor inmek istiyor

salonda ortada polar battaniyenin üstünde oturuyoruz oyuncaklarla oynuyoruz

bi mutfağa gidip geliyorum hemen koltuğa çıkmış buluyorum

attı kendini dün   :k06: çıkmış şimdi koltuğun kenarına tutnuyor tv ye baktı gitmek istedi bıraktığı gibi hoop kucama  :ehi:

yürücek herhalde yakın zamanda  :nazar: ama çok yorgun ve bitap düşüyorum artık hiç foruma bakacak halim kalmıyor

anca gündüz yarım saat uyuyor 2 saatte bi. o zaman da kendi işlerimi hallediyorum

böle işte benden bu kadar  :sunny:

--elif--

hoşgeldin ilknur  :opucuk:
derlerdide büyüyünce daha zor olacak diye inanmazdım saçma gelirdi
ama şimdi çok iyi anlıyorum ne demek istediklerni
demek başladı sizinde kırıp dökmeler,düşmeler...
ALLAH yardımcımız olsun cnm  :amin:
gerçi bu konuda şanslı hissediyorum kendimi sizlere göre babamız bütün gün evde olduğu için daha az yorgunum  ;)

ilkcemre

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ilknurcum aynı benim durumu anlatmışsın... yoksa bizim evde kamera varda canlı yayın mı yapıoz herkese...

bizde koltuk tepelerinde sehba kenarlarında ddolaşıyoruz. yürüteç falan hak getire...

bizde uyumuyoruz ayrıca akşama yemek de yapamıyoruz çoğu zamann ... makarna çorba salata şeklindegeçişiyo...
:laughing7: :laughing7:

мiŁenα.

;D..ilknur okurken ben yoruldum :k06:

Mşallah paşama  :nazar:

odanın fotosunu koy  birde paşanın fotolarını :k06:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 12 Ekim , 2010, 15:36:34
hoşgeldin ilknur  :opucuk:
derlerdide büyüyünce daha zor olacak diye inanmazdım saçma gelirdi
ama şimdi çok iyi anlıyorum ne demek istediklerni
demek başladı sizinde kırıp dökmeler,düşmeler...
ALLAH yardımcımız olsun cnm  :amin:
gerçi bu konuda şanslı hissediyorum kendimi sizlere göre babamız bütün gün evde olduğu için daha az yorgunum  ;)

hoşbulduk hayatım  :opucuk:

bencede şanslısın ozaman  ;D

kırıp dökme düşme tam anlamıyla yaşamıyoruz çünkü onun oynadığı yerde boydan boya polar altta kalın nevresim onun altında da halı var

o yüzden popo üstü devriliyo hep canı yanmıyor  salon haricinde bi yere bırakmıyorum tek müsait yer orası onun için

kırıp dökmeler başlamadı ama yakın zamanda başlıcak sanırım ozaman işimiz daha da zor olacak diye düşünüyorum

aynen dediğin gibi meğer ilk zamanlar ne güzelmiş atıyorduk pusete içinde kedi kedi bakardı bize uslu uslu  :k06:

şimdi  :cildir:

birde çok uykusuz kalıyorum ben ama tamaen benle alakalı o uyuyor gece 9 da bi kaç kere kalkıyor uyuyor öyle sabaha dek

bende yatıyorum gece 12 de 1 de sabah ta 8/30 da kalkıyor bütün gün göxlerim kapanıyor çok uykum var yaa  :sleepy1:

erkende yatamıyorum tavuk gibi  :-\

zaten uyutuktan sonra orayı burayı toplim falan derken  geç oluyor oturuyorum

rahat rahat oturmam için bi gece vaktim oluyor 

--elif--

he yani göreydik artık isonun odasını meraktan çatlıycaz  ;D

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 12 Ekim , 2010, 15:41:43
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ilknurcum aynı benim durumu anlatmışsın... yoksa bizim evde kamera varda canlı yayın mı yapıoz herkese...

bizde koltuk tepelerinde sehba kenarlarında ddolaşıyoruz. yürüteç falan hak getire...

bizde uyumuyoruz ayrıca akşama yemek de yapamıyoruz çoğu zamann ... makarna çorba salata şeklindegeçişiyo...
:laughing7: :laughing7:

;D

off aynen  hatta bazı günler kocişim yapıyor menemen sucuklu yumurta makarna  :k06:

napak  :laughing7:

AککORTįє

koycam kızlar koycam odam hazır bi tane askım var yeni aldım onu assın eşim akşam hemencik çekip eklicem

güzel oldu ama oğluşumun odası teyzeleri  :love9: :love7:

AککORTįє

мiŁenα.

beklik  fotoları ;D

eminiz zaten çok güzel olmuştur :love9:

:love9: :love7: :love9: