2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Evet soğuk, ama kalın giyinmeyi sevmiyor benim pamuk şeker  ::) 2 kat giydiriyorum şimdilik onun da birini çıkartıyor hasta olmadan atlatsak kışı hayırlısıyla  :amin:

Kış alışverişi yapmadım henüz giysiler küçülmüş bu ara alışverişe çıkanlar nerelerde neler var bakınıverin bizim için de  :)

ilkcemre

selma bende ümitköydekilere takılırım genelde. üstündecocity ve diğer taraftaki benzinliğin ordaki ikisinede giderim. cemre doğmadan sıhhiyedekine de gidiyodum ama ora şimdi ters tarafta kalıo bize. ümitköy daha yakın hemde güsel şeyler var. mothercare in zıbınlarını geçen sene 3 tane 10 liraya almıştım mağazada teki o kadar ...

aldıktan sora mağazaya baktım aynı ürün anlamdım neyi vardı.  :suclu:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim geçenlerde Beylicium'a gittim orda güzel şeyler var. Bücürük var birde başka bir mağaza daha var yukarı katlarda. Yukardaki olan daha uygun. Bücürükten bücürüğüme üçlü eşofman takımı aldım  :D Daha alacaktım ama kredi kartımı evde unutmuşum :'( Lc lerdede güzel şeyler var. Sen hangisine gidiyorsun. Eğer Migrostakine gidiyorsan orda pek çok çeşit yok. E5 kenarında olanda var. Aymerkezde var.

DER!N

hmm yakınımda başka lcw olduğunu bilmiyordum :) evet migrostakine uğruyorum gittikçe ki çok sık gitmiyorum ve her defasında tıklım tıklım orası E5in kenarındaki nerede tam olarak?

iyi günlerde giysin kızısım eşofmanını sıcak sıcak  :) Beylicium daha rahat oluyor gezmek için pek bir tenha merak ediyorum oradaki dükkan sahipleri kiralarını nasıl çıkartıyorlar acaba  :k06: bir sonraki gidişimde ismini hafızama yazayım bir İspanyol firması var daha doğrusu dükkan Türk ama İspanyadan özel tasarımlar getiriyorlar harika ciciler var belki de biliyorsundur sen de, dışarıdan pek şık durmuyor vitrin ama özellikli ve kaliteli ürünleri. ;)

мiŁenα.

bizde iki kat giyiniyoruz uykudan kalkınca ince hırka okadar..

3 -4 kat giyincek zamanı gelcek ..evi kalorifer olan için iyi ::) darısı başımıza artık.. :amin:
[/b]

:love9: :love7: :love9:

--elif--

biz daha tek kat giyiniyoruz okadar soğuk değil bura  :sunny:  :sunny:

nesrin_beyza&berrin

Migros harici diğer AVMler sinek alıyor. Beyliciumun kapalı otoparkına girdik arabayı park edecek yeri zor bulduk. Bizde dedik ki yukarısı boş ama araba dolu park yeri belkide paralı otopark yapmışlardır ordan çıkarıyorlardır diye düşündük. Ay Merkezdekide büyük orayı biliyorsundur Büyükçekmeceyi geçtikten sonra. Diğeri de İstanbul yönüne doğru giderken sol tarafta Avcılara varmadan. Polaris falan da var. Büyük üç katlı.  Yenibosnada da Airport avmdede var giriş katta. Çeşitte çok orda. Birinci kızımda yurt dışındaydım orasıda pahalıydı pek birşey alamıyordum içimde kalıyordu bunda acısını çıkarıyorum. Almayada doyamıyorum. Yanlış yapıyorum ama. Annem olsa çok kızardı Yediği helal giydiği haram derdi. Geçenlerde bir orta boy poşeti vakumladım.

DER!N

nesrin_beyza&berrin

No no imposible :cildir: Ben ikinciyi 6 yılda ancak isteyebildim. 3.de 6 yıl sonra istersem yaşım buna müsaadee etmeyebilir. İsteyen, ihtiyacı olan birileri olursa verecem. Kalabalık yapmasın.

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 10 Ekim , 2010, 22:30:18
Ezgicim geçmiş olsun. İnş. hepimizin bebişleri kolaylıkla diş çıkarırlar da kurtulurlar.
Ebrarcım pazarlardan neden nefret ediyorsun canım. Ben pazarları çok severim. Ev düzeni ve temizliğinde en esnek olduğum gündür.
Bugün bizde Airport alışveriş merkezine gittik. Kendime çok uygun üst giysiler aldım. üç aldım iki ödedim gayet karlı bir alışverişti. :hello2:
Gülfercim yeni eviniz neredeydi öncedende sormuşumdurda kafa yok işte unutmuşumdur. Fudayl ne kadarlıktı canım?

canım fudayl 7.5 aylık

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 11 Ekim , 2010, 14:32:19
Kızlar LCW'nin büyük bir payını BDP'nin kadın bir üyesi(vekil) almış diye öğrendim eşim söyledi ama araştırmadım bilgisi olan var mı?

leyla zana canım bende duydumm

) SaMiRa (

çağlar ve eymen iyi günlerde giysinlar cicişlerini hıımm bide beyza..
bizde bu hafta aldık oğluma eşofman takımı,3 uzun kollu çıtçıtlı,tek alt,2üst ,2ayaklı pijama bugün yıkadım astım
bende wenice,c&a dan alıyorum genelde arada da kanz ve zeyland.
mont bende istiyorum ama şimdilik var bi tane ama ince yağmurluk gibi onu kullanıyoruz.
evde soba yanan odada tek kat mutfağa giderken bi kat daha giydiriyorum ama elleri yine üşüyoo :-\

DİLVİN

GÜNAYDINN KIZLARR

TŞK EDERİZ SAHRA TESESİİ  :opucuk:

SERPİL YINE YOKKK :'(

BUGÜN MÜSAİT BİR ZAMANDA ARARIM INŞ. VAKIT BULURSAM  ???

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Günaydın Selma
Nasılsın? Dün konuşabildin mi bari? Çağlar nasıl?

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 12 Ekim , 2010, 09:29:08
Günaydın Selma
Nasılsın? Dün konuşabildin mi bari? Çağlar nasıl?

TŞK EDERİM NESRİNCİM IYIYIM  :opucuk:

CUMARTESİ HALLETTIM

GENEL MÜDÜRÜN YANINA GİTTİM

HERŞEYI ANLATTIM   :laughing7: :laughing7: :laughing7:

AMA HALA KPSS SINAVINA KADAR IZINLI   :-\

ÇAĞLARDA YARAMAZLIĞA DEVAM HALA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KISKANMAYI ÖĞRENMIŞ BU ARADA   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DÜN BABAANNESİ KOMŞUNUN TORUNUNU SEVMİŞ

GİT GİTT DİYE ÇOCUĞU EVDEN KOVMUŞ ÜZERİNE ATILMIŞ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SEN VE KIZLAR NASILSINIZ CANIM ???
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik