2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

BEN BAYRAMDAN ÖNCE GİTMİŞTİM BANADA ÇOK PAHALI GELDI

AMA C.TESİ GİTTİĞİMDE BAYA UCUZLAMIŞTI

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 11 Ekim , 2010, 13:02:00
Çağların cicişleri hayırlı olsun. Benim kızım çok kilolu olmamasına rağmen hep büyük alıyorum. Maşallah çağlara.

Gülfercim Berrin daha iyi. Cmt günü peditus başladı serum fizyolojik.Bugün de dra götürdük. Nezle olmuş. Başka bir öksürük şurubu verdi. Boyumuz 78 kilomuz 8,900 olmuş. 9 kilo olamadık.. Bu aralar çok çığırtkan oldu benim kız. Bağırıp duruyor. Sizinkiler nasıl? Nadide evlerine internetten baktım Kıraç taraflarında herhalde. Oraları pek bilmiyorum. Ama evler güzele benziyor.

Çabuk atlatır inş. canım tekrar geçmiş olsun. Maşallah kızıma benim boyuna posuna maşallah  :nazar:
Selen iyi çok şükür ama imanımı gevretiyor totomun yere değdiğini görmesin elimi tutuyor kalkıp geziyoruz evde çekiyor beni  :k06: kalkmazsam atıyor kendini yere gözyaşlarıyla ağlıyor.  ::) Hep kızardım bir yerlerde görünce istediği olmayınca ayaklarını yere vura vura ağlayan çocuklara benimki aynı şimdi.  :k06:

İnnovıanın 3.etapı bizim evin altında başladı işte tatlım tam sınır kıraçla evler güzel hayatım kullanışlı ve şık sitenin geneli de güzel okulu falan yanında ama işte ben siteden çıkınca diğer devam eden inşaatlara girmiş gibi olacağım bir tek yol giriyor araya.

DER!N

Kızlar LCW'nin büyük bir payını BDP'nin kadın bir üyesi(vekil) almış diye öğrendim eşim söyledi ama araştırmadım bilgisi olan var mı?

мiŁenα.

forumda onunla ilgili konu vardı gülfercim..

hatta bir ara facde falanda paylaşmıştım...ne kadar doğruluk payı var bilemem..

lcw açıklama yapmıştı böle birşey yok diye :dontknow: bi zaman çok konuşuldu :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Aa  ::) Bizim ev geç takip ediyor gündemi demekki  :laughing7: açıklama yapıldı dediğine göre yoktur aslı madem  sevindim orada cici bir palto beğendim kızıma evin reisi veto koyduğu için alamıyordum.  :k06:

sağol tatlım  :opucuk:

мiŁenα.

Waikiki olayın da ikinci perde

İkinci Zana yalanı Lc Waikiki adlı mağazalar zincirinin, DEP eski milletvekili Leyla Zana'ya satıldığı iddiası iki yıl sonra yeniden hortladı.

Firma gazetelere ilan vererek şirketin ortaklık yapısında hiçbir değişiklik olmadığını açıkladı.

LC Waikiki adlı giyim mağazalar zincirinin, DEP eski milletvekili Leyla Zana tarafından satın alındığı yolundaki iddialar, iki yıl sonra yeniden hortladı. Firma gazetelere ilan vererek şirketin ortaklık yapısında hiçbir değişiklik olmadığını açıkladı.

1997'den bu yana Türk markası olan fabrikaları ve 180 mağazası ile binlerce insana iş imkanı sağlayan firmanın 500 milyon dolar yıllık cirosu bulunuyor. Yılda 130 milyon dolar da ihracat yapıyor. Firma hakkında iki yıl önce de internet üzerinden aynı kampanya başlatılmış ve LC Waikiki'nin DEP eski milletvekili Leyla Zana tarafından satın alındığı öne sürülerek ''Verdiğiniz paranın kurşun olarak size geri dönmesini istemiyorsanız, bu firmadan alış veriş yapmayın'' denilmişti.

YÜZDE 7'Sİ FRANSIZ....
Kökeni Fransız olan firmanın adı ünlü Waikiki plajından esinlenerek ve Fransızca arkadaş anlamına gelen "Les Copains" kelimelerinin baş harflerinden oluştu. 1988'de Malatyalı Küçük ailesinin sahibi olduğu Taha Tekstil, Waikiki'nin Türkiye'de üretimini yaptı. Taha Grubu 1991'de Tema Tekstil'i kurarak markanın Türkiye lisansını aldı. 1997'de ise, Waikiki'nin sahipleri markalarını Tema grubuna sattı.

Halen 47 ilde, 120 bin metrekare satış alanı ve 180 mağazası ile hizmet veren firmanın yönetiminde Safranbolu'lu Dizdar ile Malatya'lı Küçük ve Kısacık ile Fransız Amouyal aileleri bulunuyor. 1997'de LC Waikiki markasının tüm dünyadaki haklarını Tema Tekstil satın aldı ve yapılan anlaşma gereği, markanın ilk sahibi olan Fransız Amouyal Ailesi'ne, yüzde 7 hisse verildi.

rica ederim canım :-*

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 11 Ekim , 2010, 14:32:19
Kızlar LCW'nin büyük bir payını BDP'nin kadın bir üyesi(vekil) almış diye öğrendim eşim söyledi ama araştırmadım bilgisi olan var mı?

BENDE ÖLE DUYMUŞTUM GÜLFERCIM

AMA BIZIM BURDA ÇALIŞAN Bİ ARKADAŞ VAR ONLAR DAHA ÖNCE LCW İLE ÇALIŞIYORLARMIŞ

ÖLE BİŞİ YOK DEDİ AMA BEN YINEDE OLABİLİR DIYORUM

YA ESKIDEN DAHA FARKLI DAHA KALİTELİ MODELLER VARDI

ŞİMDİ HEP PAZAR MALLARI VAR

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Arkadaşlar Lcw için bende duydum ama karalama kampanyası hepsi. Selmacım ayşeninde yazısından da anlaşalıcağı üzeri el değiştirmiş 1997de. Önceden hem pahalıydı hem biz kapalılar için hiç birşey bulunmazdı. Ben şimdi kendime hemen hemen hep ordan alıyorum alacağımı. Uzun etekte uzun kollu gömlekte tunikte bulabiliyorum. Hatta geçenlerde öyle bir rast geldi berrişede pembe bady kot etek giydirmişim kendimde pembe gömlek kot etek giymişim gittiğim yerde arkadaş ne kadar uyumlusunuz deyince farkettim. İkimizde Lcden giyiyoruz dedim :)

мiŁenα.

bende çok ürününü kullandım ..

hamileyken de ordan almıştı kıyafetlerimi..eymenede alıyorum kendimede..

hatta dün bir takım begendim.bayrama onları alıcam..

pantalon etek kahverengi ve krem hırka çok hoştu.

bencede tamamen karalama..

şuna katılıyorum ama önceden çok pahalıydı..şimdi her yerde aynı fiyat mallar biraz daha salaş..

ben eymene ceylan bebeden alıyorum burda sadece avm de var.hem kaliteli hemde şık bir yer.
:icon_thumright:

ilkcemre

bende katılıyorum bu lcw nin eskiden daha pahalı ve kaliteli sözüne... şimdi collezione gibi gençlerin takıldığı bi yer oldu eskiden network gibi ipekyol gibi önünden geçmeye korkardık şimdi resmen pazar oldu  :ehi: :ehi:

bende cemreye nerden bulursam ordan  :tongue3: alıyorum kıyafet açısından. dikkat ettiğim tek bir şey var pamuk olması... her şeyi pamukludur kızımın... sosyete pazarına bile gittik kızımla... ordan bile kıyafetleri vardır. ama genelde avmlerden alıyoruz çünkü ailecek rahatça gezebildiğimiz tek yer orası ... artık çocuklu insanlar sokaklarda pek dolaşmıyo zaten herkes avmlerde... :icon_thumright:

DİLVİN

hangi sosyete pazarına gittin kız

ben ümitkoydekını beğenıyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

1 tane kemer aldırdım kendıme ordan 5 tl ye

мiŁenα.

bizim burda sosyete pazarı yok ;D Daha doğrusu yıllar önce 1-2 hafta vardı sonra kaldırıldı ;D

bizde istyoz açılsın burayada ;D

zelis

selam kizlar ..

Ay o kadar cok okudum ki kine ne yazmis unuttum... Hasta olan butun bebislere gecmis olsun.... Eymen pasamizda ciclerini gulu gule giysin...

Alisveris konusuna gelince , bende nerden hosuma giden varsa ordan aliyorum , ama cok pahali olanlari almiyorum cunku nerdeyde her iki aya bir beden olculeri degisiyor , cok cabuk buyuyorlar bu donemde.... simdiden iki koli kuculen kiyafetleri olmus hafa sonu kaldirdim hepsini , simdi 74 daha cok 80 beden kisliklar almamiz gerekiyor......bu gun cikmayi dusunuyorum bende bi arastirayim nerde ne var   :toothy10:

DİLVİN

ZELİŞCİM KIŞIN DAHA KALIN GİYDİRİYORUZ YA

BİRAZ DAHA BUYUK BEDENLERİNDEN AL CANIM

YOKSA BIZIM GİBİ DEĞİŞTİRMEYE GÖTÜRÜRSÜN SONRA    :laughing7:

TAmam AYŞECIM SOSYETE PAZARI BAKANINA SÖLERİZ SİZE YAKIN YERDE PAZARI KURARLAR :k06:

мiŁenα.

Çok makbul geçer ;D

bende kış için biraz büyük aldım ben kalın giydiriyorum kışın ;DMalum soğuk  :-\