2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

ilkcemre

bilinç altı selmacım genelde kaynanalarda bişi yapmıyo ya onla benzeştirmişsin  :ehi: :ehi:

yardıma ihtiyacın varsa  :violent1: geliriz kızımla  :opucuk: :opucuk:

< ESLAL >

selam kızlar herkese iyi akşamlar  :hello: :hello:

benim laptopun kablasu yine bozuldu yenisini almak şart oldu bu sebepten bu ara çok giremiyorum hava feci soğuk masa üstü soğuk odada  ::)

ayy hava şimdiden böyle sonrasını düşünemiyorum sanki dışarıda kar yağoyor o kadar soğuk yani Rabbim evsiz barksızların yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin:

kızışım iyi şükür ama dün gece azcık üşümüş sanırım gözü hafif çapaklanıyor ve bu akşam hep başını tuttu yavrumun başı ağrıdı sanırım ağrı kesici şurup verdim şimdi uyudu  :sleepy1: :sleepy1:

ve arka dişlerimiz çıkıyor çok kaşıyor ve iştahsız  :sad1:hayırlısıyla bitse şu dişlerde oda bizde rahatlasak  :amin: :amin:

bizden böyle kızlar sizlerde iyisinizdir umarım   ???

ilknur paşamın odasını ve güzel fotolarını bekliyorum  ;) ÖZLEDİM KUZUMU  :opucuk: :opucuk:

yazamasamda çoğu kez okuyup çıkıyorum  ;)

kendinize ve bebeişlerime iyi bakın  :-* :-*

< ESLAL >

--elif--

merhaba ezgi  :opucuk: 
dişlerinizde çabucak çıkarda kurtulursunuz inş.  :amin:
gerçekten havalar birdenbire soğudu
kolay değil bin yılın soğuklarıymış ne kadar doğruysa  :dontknow:
ve sanırım bugün pazar olması hasebiyle kimsecikler yokk forumda  :-\  :-\
nefret ediyorum pazar günlerinden nefrettt

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 09 Ekim , 2010, 21:51:42

benim laptopun kablasu yine bozuldu yenisini almak şart oldu bu sebepten bu ara çok giremiyorum hava feci soğuk masa üstü soğuk odada  ::)

ayy hava şimdiden böyle sonrasını düşünemiyorum sanki dışarıda kar yağoyor o kadar soğuk yani Rabbim evsiz barksızların yardımcısı olsun  :amin: :amin: :amin:

kızışım iyi şükür ama dün gece azcık üşümüş sanırım gözü hafif çapaklanıyor ve bu akşam hep başını tuttu yavrumun başı ağrıdı sanırım ağrı kesici şurup verdim şimdi uyudu  :sleepy1: :sleepy1:

ve arka dişlerimiz çıkıyor çok kaşıyor ve iştahsız  :sad1:hayırlısıyla bitse şu dişlerde oda bizde rahatlasak  :amin: :amin:

ilknur paşamın odasını ve güzel fotolarını bekliyorum  ;) ÖZLEDİM KUZUMU  :opucuk: :opucuk:

geçmiş olsun kuzuma ezom dişleride hayırlısıyla çıksın inş  :amin:

yüklicem canım fotolları hiç fırsat olmuyor inan  :-\

dün gece burda bi yağdı inanamazsınız  :icon_pale:

ama bugün güneş vardı  iyi oldu bu  :sunny:

DER!N

Geçmiş olsun Ezom  :opucuk:

Biz iyiyiz çok şükür dün anneme gidecektim sonra aksilik oldu biz gidemeyince annemle kardeşim geldi malum işte yemek içmek bir de uzun uzun çay faslı olunca totom ancak yer gördü ama bugün süper bir şey oldu eşim kursu bıraktı  :aferin: do do do larımız bitmiş oldu ve pazar gezmelerimiz artık bölünmeyecek gerçi kış da geldi  ::) bugün hava fena değildi bizim bir türlü teslim olmayan eve gittik teslim olana kadar satılırsa satılacak satılmazsa o eve taşınmak durumundayız :( gittik baktık işte bu ay da teslim olmaz bence ev bitik çevre düzenlemesi vs. var işte eyle.  ::) Biriktirdim ben de hazır sormuşken yazdım ne var ne yok.  :k06: :k06: :k06:

Selma sakinleşti mi acaba yarın ptesi  :toothy10:

ayşenurum

merhaba  sevgili hanımlar ben 3-4 haftalık hamileyim    ağrı kesici parol içsem olurmu                          doktor bana ağrı kesici onu yazdı 

) SaMiRa (

minoset içsen daha iyi canım ama parol da içmiştim ben bi kaç kere
allah tamamına erdirsin inşallah :amin:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 09 Ekim , 2010, 21:51:42

geçmiş olsun ezom nisam iyidir inş şimdi... dişlerinizde rahatlıkla çıksın inş..
burasıda dün çok soğuktu bugün güneş açtı gayet güzeldi hava  :sunny:
anneme geldik bizde oturuyoruz :coffee:
biz iyiyiz çok şükür canım
fudayl son süratla emekleme çabalarında dizlerinin üzerine duruyor bi süre tam elini atacak hoooppp yüzüstü oluyorrr :k06:

güloo hakkınızda hayırlı olsun canımmm :amin: :amin:
ilkoo isomun odasını bekliyoruz inş en kısa zamanda bi fırsat bulup gözümüzü gönlümüzü açarsın inş  :amin:

ayşenurum

TŞK EDERİM AMİN  doktor yazmıştı tereddüt ettim içmekte

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim geçmiş olsun. İnş. hepimizin bebişleri kolaylıkla diş çıkarırlar da kurtulurlar.
Ebrarcım pazarlardan neden nefret ediyorsun canım. Ben pazarları çok severim. Ev düzeni ve temizliğinde en esnek olduğum gündür.
Bugün bizde Airport alışveriş merkezine gittik. Kendime çok uygun üst giysiler aldım. üç aldım iki ödedim gayet karlı bir alışverişti. :hello2:
Gülfercim yeni eviniz neredeydi öncedende sormuşumdurda kafa yok işte unutmuşumdur. Fudayl ne kadarlıktı canım?

gülay t.

Alıntı yapılan: ayşenurum - 10 Ekim , 2010, 20:33:28
merhaba  sevgili hanımlar ben 3-4 haftalık hamileyim    ağrı kesici parol içsem olurmu                          doktor bana ağrı kesici onu yazdı 

Canım gönül rahatlığıyla içebilirsin parolu bana da hamileyken doktor onu yazmıştı. Zaten sana da doktorun vermiş bir problem olmaz Allah'ın izniyle.

мiŁenα.

merhaba kızlar :hello: günaydın :hello:

Hasta olan bebiklere geçmiş olsun.. :-*

Dün tüm gün dışardaydık..Kaç haftanın acısını çıkrdık :laughing7:

Oğlum dün gece iyi uyudu sanırsam oda evde bunalmıştı dışarı çıkmak iyi geldi ;D

Bol Bol alışveriş yaptık..havada çok güzeldi şansımıza.. ;D

Kaynınvalidemi yine hastaneye kaldırmışlar hastanede yatıyormuş :sad1:

dün konuştum bayrama kadar gelmicem diyor hala :-\ kadın hasta hala orda durcam diyor :cildir:

Neyse kaç yaşında kadın aklı eriyor biz okadar gel dedik buraya gelmiyor :dontknow:

Eymenim iyi sadece burnumuz tıkalı fıs fıs kullanıyoruz..bende biraz daha iyiyim ..

benimde burnum tıkalı boğaz ağrım geçti :k06: hamdolsun :amin:

:nazar: :binkybaby: :hieyt: Eymen solucan gibi sürünerek gidiyordu ama artık dizlerinin üstüne emekleme pozisyonu alıyor  :hieyt: :binkybaby: :nazar:

oğlum ne ara büyüdü bu kadar hala inanamıyorum :love7: :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

GÜNAYDINNNNNN KIZLAR

İYİ HAFTALARRRRR  :flowers:

GEÇMİŞ OLSUN EZGİCİMM  :opucuk:

AY HİÇ SORMA AYŞECIM NE ZAMAN BUYUDUĞUNU :laughing7:

C.TESİ ÇARŞIYA INDIM

ÇAĞLARA SALOPET  YELEK HIRKA MONT ÇORAP ALDIM

ÜSTELİKTE 1 YAŞ ÜZERİ KIYAFETLERİ ALDIM

AMA HİÇ BİRİ GELMEDI ŞOKK OLDUMM

DÜN DEĞİŞTİRMEYE GÖTÜRDÜM 18 AY KIYAFETLERİ ALDIM

EŞİME DİYORUM KI NE ARA BUYUMUŞ BU ÇOCUK   :k06:

MAŞALLAHHH HEPSİNEEE ÇABUK BUYUYORLAR  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Yavrularımıza maşallah sübhanallah hep sağlıklı hep huzurlu mutlu olsunlar :amin:

ben tek damla göz yaşına daayanamıyorum oğlumun. :y25:

iyi günlerde kullansın oğluşum cicilerini :amin:

:love9: :love7: :love9: