2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 08 Ekim , 2010, 23:11:13
Ya arkadaşlar benim bebişim hasta. Öksürüyor burnu akıyor. Öksürmekten uyuyamıyor. offf yaa. Gülfercim sen hangi dra götürdün. Ben mithat beyi istiyordum ama o da sanırım cmt çalışmıyor. pazartesi kadarda bekleyemem.

Geçmiş olsun canım. Ben acil durumlar hariç medilıfe'a gitmiyorum artık Doğana devam ediyorum Sefaköydeki.

DER!N

Alıntı yapılan: ayşenurum - 08 Ekim , 2010, 21:50:53
mrb sevgili hanımlar kızım 10 aylık ve hamileyim kızımı nasıl sutten keserim eger sutten kesmessem gebelik problem olurmu.Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. herkese hayırlı sağlıklı gunler

Hayırlı olsun evvela Rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin.  :amin:

Konuyla alakalı kulaktan dolma bilgiler hariç bilgim yok maalesef, kızınızın doktorunu arayıp ona danışabilirsiniz ya da jinekoloğunuza.

DER!N

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Benim kız öksürüyor burnu akıyor ateş yok çok şükür. Hareketi yerinde.  :nazar: Gülfercim Doğanın muayenesi fazla geldi her zaman götüreceğiz. O yüzden birazda fiyatı uygun olması lazım. Medilife da yakın diye tercih ediyorum. Birde civarımdaki hastanelerde iyi değil. Mithat beyi beğendim ona devam edecem inş.

DER!N

Şu kalp üfürümü olayından sonra soğudum oradan yoksa ben İshaktan memnundum eşşek herif  :caca:
Miktat Beye gitmedim hiç belki denerim onu da sen memnun kaldıysan denerim onu bakalım nasıl biri, Berrin grip mi oldu götürdün mü doktora? Gerçi ateşi yoksa bana kalırsa götürme öksürüğünü takip edersen ıhlamur falan içirir göğsünü yumuşatırsan geçer sanırım. Hemen ilaç dayamasınlar çocuğa.
Bu aralar Selen'in de hafif gribal bir şey atlatmasını istiyorum ben bağışıklık kazansın diye  ::)

DER!N

Tatlım Medicana'ya gittin mi hiç gittiysen var mı tavsiye edebileceğin bir doktor? Ve ücreti ne kadar acaba?

nesrin_beyza&berrin

International Medicana çok pahalı. Doğandanda. Avcılardaki Medicanaya gittim. orası uygun ama beğenmedim. Berriş grip olmuş. Burnu yeşil yeşil akıyor :igrenc: Öksürüyor. Bundan önce böyle hastalandığında götürmüştüm ilaçları beğenmeyip vermemiştim kendiliğinden geçsin dedim. Okaliptus yaprağı kaynatıp verdim ablasına çok iyi geliyor ama buna yaramadı. Sonra ilerledi bronşite dönüştü. oyüzden bu sefer ilerlemesini istemiyorum.

DİLVİN

konuyla alakasız ama çokk sinirliyımmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ay bızım sekreterden nefret ediyordummmmmmmm

deli edicekk benı yaaaa

işten çıkmamam sebep olcak

ya her cumartesi günü patrondan çok izin kullanuyor

kpss ye girçekmiş 3 aydır hafta sonları gelmıyor

şimdide kursu aradım merak ettım ders akşam 6 ta başlıyormuş

telefonuda bana aktarıyor gerizekalı yaa

kıçını gömüp yatağında mışıl mışıl uyuyor bizde burda onun işini yapıyoruzzz

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

hmm bronşit öykünüz varsa Allah c.c. muhafaza bu kez çok daha erken inebilir alveollere dediklerimi boşver sen bronşitinizi unutmuştum ben

okaliptus yaprağını nereden alıyorsun aktarlarda var mı

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 09 Ekim , 2010, 09:45:16
konuyla alakasız ama çokk sinirliyımmmmm  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ay bızım sekreterden nefret ediyordummmmmmmm

deli edicekk benı yaaaa

işten çıkmamam sebep olcak

ya her cumartesi günü patrondan çok izin kullanuyor

kpss ye girçekmiş 3 aydır hafta sonları gelmıyor

şimdide kursu aradım merak ettım ders akşam 6 ta başlıyormuş

telefonuda bana aktarıyor gerizekalı yaa

kıçını gömüp yatağında mışıl mışıl uyuyor bizde burda onun işini yapıyoruzzz

[/quot]

İK'ya havale etsene tatlım ne sıkıyosun canını, hem o sınav iptal olmadı mı?

DİLVİN

AYY INSAN KAYNALARI Bİ BOK YAPMIYOR

GENEL KORD.DEN İZİN ALMIŞ

ADAM NE BİLSİN GÜNDÜZ ZANNEDIYOR KURSU

AMA KURS AKŞAMM

HERKES 10 DA GELIYOR FABRIKAYI BEN KURTARCAM İDARİ PERS.Bİ BEN VARIM

SABAH 7.20 DE GELDIM YAA  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

PAZARTESİ KIYAMET KOPARCAMMM AMAA  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

DER!N

Sakin ol canına yazık. Pazartesi ola hayrola!

:opucuk:

DİLVİN

nesrin_beyza&berrin

Selmacım sakin ol canım. Pazartesi günüde hakkını ara tabiki. Gülfercim okaliptus yapraklarını arkadaşım vermişti. Aktarlarda da olur herhalde.