2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

maşallah fudayl :nazar:

eymenle düğün cd'mi resimleri falan izledikk..ikimizde çok duygulandık :ehi: :y25:

Anneyle babişin mutlu gününe eymende cdden izleyerek tanık oldu :love3:

sonarda oğlumun renkli ulturasyon videosunu izledikk minnoşum benim :love7:

çok duygulandıkkk :y25:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

Cemrem eski formuna kavuştu ... ne varsa kırıp geçiriyo...  ;D
dün hastalığın son demleriydi sanırım akşama kadar çok güzel uyumuştuuu...

iyileşti ya haylaz bugün hiç durmadı daha yeni yatırabildim kavga kıyamet... ama içerden sesler geliyo uyandı galibaaaa

bıcırığım benim hastalanınca evin neşesi kalmadı  

meğer evi dolduran cemremin sesiymişşş  :binkybaby: :binkybaby:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥cemrem♥  ヅ - 08 Ekim , 2010, 17:04:25
Cemrem eski formuna kavuştu ... ne varsa kırıp geçiriyo...  ;D
dün hastalığın son demleriydi sanırım akşama kadar çok güzel uyumuştuuu...

iyileşti ya haylaz bugün hiç durmadı daha yeni yatırabildim kavga kıyamet... ama içerden sesler geliyo uyandı galibaaaa

bıcırığım benim hastalanınca evin neşesi kalmadı  

meğer evi dolduran cemremin sesiymişşş  :binkybaby: :binkybaby:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SERPİL DÜNDE GİRMEDI SAHRACIMM

KNT YOK ARAYACAMDA

YARINDA GELMESSE ARARRIM  :icon_scratch:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

fudayl ve cenreye maşallah  :nazar:

ayşe sizede geçmiş olsun canım :opucuk:

:director: evt serpil ve ezgi de ne zamandır görünmüyor  :caca:

zelis

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 08 Ekim , 2010, 10:17:41
mervişşş 8.ayı kutlu olsun nce aylara yaşlara inşaah :amin:
teseklkur ederi Aysecigim ... darisi basiniza :tongue3:

zelis

Alıntı yapılan: ((selma)) - 08 Ekim , 2010, 11:28:39
ANAMM MERVEDE 8.AYINA GİRMİŞ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

YENI AYI KUTLU OLSUN ZELİŞCİMMM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

BENDENDE HERKESE HAYIRLI CUMALAR  :flowers:

EZOMM YINE KAYIPLARDASINNNN  :'(

tesekkur ederiz selmacigim , Yagiz delikanliyi op benim icin ....

ayşenurum

mrb sevgili hanımlar kızım 10 aylık ve hamileyim kızımı nasıl sutten keserim eger sutten kesmessem gebelik problem olurmu.Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim. herkese hayırlı sağlıklı gunler

) SaMiRa (

08 Ekim , 2010, 21:56:42 #3187 Son düzenlenme: 08 Ekim , 2010, 22:20:25 En KıYmEtLiM
merhaba canım allah bağışlasın bebeğini ve tamamınaerdirsin
kaza mı oldu ne kadarlık hamilesin
kesmen gerekiyor benim bildiğim ama nasıl bilmiyorum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benim bildiğim hamile kalınca zaten süt tadı bozulur bebek kendiliğinden bırakırmış ablam öyle olmuş

nesrin_beyza&berrin

Benim bildiğim öyle bir şey yok. Anne için kötü olur. Emen bebek zaten anneden vitamin alıyor. Anne karnındaki bebekte alıyor. oyüzden diye biliyorum.

nesrin_beyza&berrin

Ya arkadaşlar benim bebişim hasta. Öksürüyor burnu akıyor. Öksürmekten uyuyamıyor. offf yaa. Gülfercim sen hangi dra götürdün. Ben mithat beyi istiyordum ama o da sanırım cmt çalışmıyor. pazartesi kadarda bekleyemem.

ayşenurum

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 08 Ekim , 2010, 23:11:13
Ya arkadaşlar benim bebişim hasta. Öksürüyor burnu akıyor. Öksürmekten uyuyamıyor. offf yaa. Gülfercim sen hangi dra götürdün. Ben mithat beyi istiyordum ama o da sanırım cmt çalışmıyor. pazartesi kadarda bekleyemem.
bebegine çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin

ayşenurum

benim adetim 3 gun oldu gecikeli bugun doktora gittim ogrendim gebe oldugumu tahlil sonuclarını dktora eşim gostermişti. doktor kızımı sutten kesmemi soylemiş yarı tekrar gidecem

DİLVİN

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 08 Ekim , 2010, 23:11:13

çokk geçmişş olsun nesrinncimmm

Rabbım şifalar versın   :amin: :amin: :amin:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: ayşenurum - 08 Ekim , 2010, 23:24:09
benim adetim 3 gun oldu gecikeli bugun doktora gittim ogrendim gebe oldugumu tahlil sonuclarını dktora eşim gostermişti. doktor kızımı sutten kesmemi soylemiş yarı tekrar gidecem

ayşenurcum tebrikler canım  :flowers:

önce ben hamıle kalmak istiyordum   :suclu:

bu arada şey duymuştum eğer kızın memeyı emıyorsa bööö demıyorsa kızın

ama miğdesı bulanıyorsa sütten emmek istemıyorsa  oğlun olur derler  ;D