2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 07 Ekim , 2010, 15:27:06
hıı bunu hatırladım  :laughing7: ablalığım tutmuştu  :k06: çok canım yandı süt mevzuundan Ayşeye de burada söylenince tırnaklarım çıkmıştı hatırladım.  :k06:
ama şeyyy ben demek istediğimi tam ifade edemeyince öle olduu  ;D
accık anlatma özürlüyüm ablasıı  :ehi:  :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi:
:ehi: bak ben hatırlamıyorum benim çok sütüm vardı :ehi: şimdi verim cevabı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

) SaMiRa (

sağolun teyzeleri
hakkaten boyu çok uzamış şaştım bende ama kilo aynı gibi almamışmı tartı da mı bişi vardı bilemedim yaa
benim boyumdan 1 m kısa :k06:

gülcüm baştan anlaşılmıyor 6.hastlık sonradan belli oluyor ve herhangi bi iltihapla beliriyor
doktorlar anlamıyor yani kendini sonradan gösterdiği için...

ben biraz kestirim çook uykum varrrr :sleepy1: :sleepy1:

beni özleyin anacıımmm  baaaayyyy :k06: :k06:

ilkcemre

zaten bu sütün yetmiyo cümlesinin cezası idam olmalı burda... neden kurulur ki böyle bi cümle...

bende gülfere sütün mü yetmiyoda mama veriyosun demiştim...

yok keyfinden veriyo  :ehi: :ehi:

neden böyle sorduysam
bende kaşınmışım gerçekten gülfercim  :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bencede yersiz bi soru onu zaten üzüyordur birde sorup niye deşiliyor ki :k06:

her neyse koca dana oldular şimdi istesekte yetmiyor boğazlarına :ehi:

ilkcemre

zaten ek gıdaya başladıktan sonra keyfe emiyolar

yani en azından cemre öyle... tıka basa da yese illa iki üç yudum çekecek yoksa içi rahat etmiyooo  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

DER!N

Estağfirullah. Şimdi ki düşüncemde olsam bilmiyorum gerçi nasıl bir cevap verdim de daha ılıman yaklaşırdım.
Neyse gelmiş  geçmiş.

Bu arada malum 6.ayda eciş emmeyi bırakmıştı sonra geri döndü aman ha bıraktı diye vermemezlik etmeyin devam edebiliyorlar.

мiŁenα.

ben bıraktırsamda oğlum memeci iki emiyor üç tane mıncıklıyor :k06: [/b]

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Ben diş buğdayını dün yaptım gülfercim. Salıyı Çarrşambaya erteledim. Dün okullar tatildi burda ablasıda çoook istiyordu görmek. Bir sürü mamalar yaptım. Balonlarla ablası süsledi evi. Başka zaman beklerim inş.