2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

hiç gerek yok  :opucuk:
gül yazınca geldi aklıma gülmek için yazdım  :D
ee hepimizin ablası olunca kızacanda,sevecende katlanacaz napalım  :-*

мiŁenα.

:ehi:benide üzmüştün gülfer :ehi:

off bir nescafede ben yapim kendime  :coffee: sabahtan beri çay çay yiter artık :k06:

bebeklik patiği dolu var eymenin ama hiç biri olmuyor :k06: eşşek büyümüş ayakları :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

sağol gülfercim... allahım kimsenin kuzusunu hasta etmesin amin

canım üzüldüğümden değil foruma ilk sana yazmıştım da ondan unutmadım  :tongue3: :tongue3:

6.hastalık denilen şeye gelince:
3 4 gün süren yüksek ateş ki cemrenin ateşi en çok 39.3 e yükseldi... boğazda kızarıklık ve akabinde deride kırmızı döküntüler en çok boyun ve karın bölgesinde oluyo. tedavisi yok ilaç milaç içmeden kendi geçiyomuş. sadece ateşe dikkat etmek gerekiyo. calpol dolven ne varsa evde. allaha şükür bugün geçti kuzucum gülüyo eskisi gibi...  :icon_thumright:

DER!N

Alıntı yapılan: _€bRaR_ - 07 Ekim , 2010, 15:08:45
hiç gerek yok  :opucuk:
gül yazınca geldi aklıma gülmek için yazdım  :D
ee hepimizin ablası olunca kızacanda,sevecende katlanacaz napalım  :-*

Estağfirullah.

Kimleri üzdüysem helal edin haklarınızı Allah c.c. rızası için. O anki psikolojime verin nüffeeen.  :opucuk:

мiŁenα.

nesrin_beyza&berrin

Ecişin 10.ayı kutlu olsun. Ebrar sen Hataylımısın? neresindennnnn? Benimde azcık ucum ora dayanırda.

ilkcemre

ayşe bizede dr boğazı kızarmış demişti... acaba bu hastalık soğuk algınlığının eklentisi falan mı merak ediyorum...

yada drlar karıştırıyo olabilir mi... çünkü sende bi ara  eymenin ateşini düşüremiyorum falan yazmıştın. 3 gün sora kendiliinden geçti bizimkinin ateşide... boğazıda kızarıkdı...

DER!N

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 07 Ekim , 2010, 15:09:20
:ehi:benide üzmüştün gülfer :ehi:

off bir nescafede ben yapim kendime  :coffee: sabahtan beri çay çay yiter artık :k06:

bebeklik patiği dolu var eymenin ama hiç biri olmuyor :k06: eşşek büyümüş ayakları :ehi:

det  ::)  :k06: üzdüm mü gerçekten  :dontknow: bak açtırma ağzımı :) foruma ilk döndüğüm zamanı hatırlatırım heee  :laughing7:
Hem oğluşa maşallah tabii büyüyecek ayakları kuzucum tıpış tıpış yürüyecek o minik ayaklarla hayırla ve sağlıkla inş.  :amin:

Rabbim beterinden korusun tüm yavruları 6.hastalığı ilk Nisa yaşamıştı bildiğim bir de sanırım Fudayl Cemreyle üçledik evlerden uzak olsun  :amin: bilmediğimiz bir şey o korkutuyor beni çok

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 07 Ekim , 2010, 15:18:57
Ecişin 10.ayı kutlu olsun. Ebrar sen Hataylımısın? neresindennnnn? Benimde azcık ucum ora dayanırda.

Sağol canım  :opucuk: diş buğdayını yaptın mı? Ben o gün kızımın huyuna güvenip yola çıkamadım haber de veremedim kusuruma bakmadın inş.

мiŁenα.

ne oldu kız döndüğün zaman bak merak ettim :k06:

DER!N

--elif--

ne demek helal olsun sende et lütfen kaşınmışızkii kızmışsınn  :ehi:  :ehi:  :ehi:
hatırlıyorum ben ayşeye belki sütün yoktur daha demiştim yeni doğum yapmıştı ozaman onun için kızmıştın bana  :ehi:  :ehi:

aslında dediğiniz gibi bi hastalık geçti başımızdan ama drumuz boğaz iltihabı demişti  :dontknow:
belkide bizde geçirdik offf çokk zor bu çocukların hastalığı ya kışın aşındırırz hastane yolunu artık
bu evde ne yapacaksam tavanım 5 metre var heralde abartısız ısıtamıyoruz evi  :cildir:  :cildir:

DER!N

hıı bunu hatırladım  :laughing7: ablalığım tutmuştu  :k06: çok canım yandı süt mevzuundan Ayşeye de burada söylenince tırnaklarım çıkmıştı hatırladım.  :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 07 Ekim , 2010, 15:18:57
evet cnm öyleyim  :occasion14:  :occasion14:
senin neren dayanıyor  :k06:
merkezdeydimm bir zamanlar evlendiimde altınözü ilçesinin com köyüne geldim eşimin görevi nedeniyle  :-\  :-\

ilkcemre

gülfercim benimde en korktuğum şeydi ateş...
ya cumartesiden beri feleğim şaştı...

hani bazen cemre uyumuyo yemiyo falan die isyan ediyorum ya o günleri aradım ...

kıyamam bebeğime yaaa ilk defa canım acıdı ... o ağlarken bende ağladım elimden birşey gelmedi çaresiz baktım sadece ateşini düşürmek için çırpındım... gece uykusuz mu kalmışım hiç aramadım bile uykuyu... başka zaman olsa uyu die kızardım aklıma geldikçe kendime kızdımm...

ilk hastalığımız bu bizim daha önce hiç böyle olmadığı için insan bilemiyo... şimdi bi istediğini iki etmiyorum... uyumuyo mu uyumasın  yemiyo mu aç kalmasın da az yesin şişko mu olması lazım... zorlamıyorum şimdi hiç bişi için...
gerçekten canım acıdııı  :crybaby2: :crybaby2: