2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

alisirsin Sevilcigim , donem donem sende bebeginde boyle durumlar olacak ama donem donem ... Sabret canim..

Rabbim esnie de bi an once kavustursun... :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 07 Ekim , 2010, 09:09:07
..Günaydınn kızlar

GÜNAYDIN AYŞECIMM  :opucuk:

SÜPERSINNNNN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ANKARAAA ÇOKKKK SOĞUKK YAMURRR YAĞIYYYYYYYYYYY  :sad1:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

..Ah sorma burda kaç gündür yağiiii ve buz ya biz eymenle yatagın içinde yorganın altında mesajlaşikkk sizle :ehi:

ilkcemre

uzunca bir aradan sonra merhaba herkese...

hastalıkla uğraşmak çok zor iş rabbim kimseyi darda bırakmasın... çaresiz kalmak gözünün önünde acı çekmesi insanı bitiriyo...

son 4 gündür ne kadar yıprandığımı bi allah bilio....

rabbim bütün hastalara acil şifalar versin....

idrar yollarımızın enfeksiyon kaptığını yazmıştım bi kaç gün önce... ateşin sebebi o değilmiş kızlar... bebişim 6. hastalık denilen bişi geçirmiş meğer ve bunu dr a ben söyledim dr da bende tam onu dicektim dedi ... gülermisin ağlarmısın bilemedim yaaa... 3 4 gün sebepsiz ateş boğaz kızarıklığı gribe benzer bi durum ve son günn deride döküntüler hepsi vardı cemrede... ve bulaşıyomuş kızlar dikkat edin bebişlerinize....

şükür bugün iyi... sadece boynunda kaldı kızarıklıklar... aynı isilik gibi ama bu soğuk havada isilik olması mümkün değil...

şimdi oynuyo dizimin dibinde süveterini giydi patiklerini giydi.... sanırım bu gece yakmaya başlarız kombimizi.... üşümesin bebişimmm  :binkybaby: :binkybaby:

cevap yazamamışım damla bebekel ilgili ii dilekleriniz için teşekkür ederim. onuda gördüm , ana cemreden 150 gr büyük doğmuş... anammm deedimmm ben nasıl tutmuşum cemreyi kucağımda falan... o kadar minik ki bizimkiler koca dana olmuş valla haberimiz yokkk :) bacaklar falan minnak minnakkkk pek datluuuu    :nazar: :nazar:

DİLVİN

GEÇMİŞ OLSUN GÜLÜM  :opucuk:

BİZ GECELERİ YAKIYORUZ ELEKTRİKLİYİ

BU ARADA ÇAĞLAR BU GECE DELİKSİZ UYUDU  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

:nazar: :nazar: maşallah çağlar paşaya

soğalasın selmacım....
bi kaç gündür geceleri saat başı kalkıyorum.... uykuya hasret kaldık ailecek ... bu gece sorunsuzdu allaha şükür... deliksiz değildi ama uykumuzu aldık...  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :basardim:

мiŁenα.

Ne kadar uyursam uyim ben uykumu alamıyorum...eymeni daha yanımda yatırmama kararı aldım beşiğinde uyuyor bu gece hiç almadım..biraz daha iyidi...

Allah'ım atlatsın oğlum gribni bir an öncede bizde deliksiz uyuyalım :amin:

geçmiş olsun gül'cüm :opucuk:

Maşallah Çağlar Abimizee :nazar: :nazar: daim olsun inşallah :nazar:

ilkcemre

ilkcemre

:muzz: :muzz: :muzz: ecrin selen 10 aylık olmuşşşş...

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :muzz: :muzz: :muzz:

maşallah kuzuyaaa  :nazar: :nazar: :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

мiŁenα.

Maşallah Benim Akıllı Bıdığımaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nice Nice Aylara İnşallahh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 07 Ekim , 2010, 10:06:12

VAOWWW MAŞALLAHHHHH 2 AY SONRA YAŞINA GİRCEKKKKK
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ilkcemre

ben foruma ilk üye olduğumda gülfere bişi sormuştum....

o zaman ben daha yeni doğurmuştum... selende 2 aylık falandı işte... tickerlardan baktım gülferin bebişi büyük dedim bu tecrübelidir...

mama yediriyodu o zaman gülfer benimde sütüm azalmıştı o dönem stresten... mama vermeyi düşünmüştüm. gülfer o zaman derin diye griyodu foruma...

dedim ki ona
derin sana bişi sorcam... selene neden mama veriyosun... sütün yetmediği için mi yoksa başka sebepten mi diye.. oda bana sütüm yetmiyo demişti ama sanırım biraz kızmıştı...

zaman hızla akıp geçtiii selen 10 aylık oldu cemre 8 buçuk aylık... kocaman oldular allahım bizden ayırmasın bebişlerimizi ....

daha nice nice yaşları göstersin daha nice nice güzellikler göstersinnn  :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 07 Ekim , 2010, 10:06:12

:hieyt:   :hieyt: 10. AYINIZ HAYIRLI OLSUN GÜLFER  :hieyt:  :hieyt: 

--elif--

SİZEDE GEÇMİŞ OLSUN GÜL İNŞ. ÇABUCAK ATLATIR CEMRE  :amin: