2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

mervenin gozleri akiyordu 2-3 gundur , sabah kalktimi gozleri yapisiti remsen  :laughing7: bu gun doktora goturdum damla verdi , enfeksiyon kapmis ,
birazda havalardan sanirim burda da bi anda sogudu kaloriferi yakiyordum gecen hafta ama bu hafta hava iyi masallah , insallah boyle devam eder....

мiŁenα.

merhaba zelişş nasılsın ::)

eymenin de sabah akıyordu bugün götürdük grip olmuş damla vermedi :icon_scratch:

inşallah geçer daha cam kapı açamıyoz heryer kapalı :-\ çok soğudu havalar yaa :'(

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

vallah biz kaloriferi yakiyoruz bile :))  burasi almanya soguk  :k06:

ayseee kiz bi baslik acalim bebislerimizin odasi diye ama neryeee ???

zelis

Sevilcigim burda da soguktu ama bu hafta fena degil...

bebislerimizin odasi guzel fikir ama benim bebisimin odasi yok  :'( evde iki yatak odasi var birinde abimiz yatiyor mervede bizim odada....
artik merve biraz buyusun belki daha buyuk bir eve cikariz , kismet... :amin:

мiŁenα.

Bizim evde kalorifer yok doğal gaz yok bu mahalleye gelmedi :(

Artık bakalım ne yapıcaz :sad1:

sizin seçtikleriniz bölümüne açabilrsin hayatım. ::)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hm  illa oda degil bebislerinizin yatak kösesi meselaaa...olamz mi

мiŁenα.

olabülürr canım neden olmasın ;)

en azından saçma değil millete örnek olur fikir olur :icon_thumright:

zelis

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 06 Ekim , 2010, 21:29:11
merhaba zelişş nasılsın ::)

eymenin de sabah akıyordu bugün götürdük grip olmuş damla vermedi :icon_scratch:

inşallah geçer daha cam kapı açamıyoz heryer kapalı :-\ çok soğudu havalar yaa :'(

biz iyiyiz aysecigim , birde Mervenin mizmizliklari olmasa :tongue3: surekli ilgi istiyor , nerde luzumsuz seyler var onlari agzina katiyor , elinden alincada kiyameti kopariyor :cildir: :cildir: :cildir: sakinlestirene kadar canim cikiyor , cok cadi oldu bu kiz cokkkkkkkkkkkkkk...

мiŁenα.

ahh ahhh :)

sabah eline ekmek verdim yumuşattı diye aldım boğazına kaçar diye nasıl ağlıyor sanki etinden et kopardım :-\

cimcime daha neler edecek annesi :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok ilgi istiyorlar zeliscim ya ecrinde öyle inan bugün carsiya ciktim arkadasla kendime biseyler bakim dedim bebek arabasindan ayrildigim an baslyior ciglik atmaya inan zor denedim elbsieleri yinede rahat abkamadim yaaa offf...7

hele sabahlari cenesi acilyior bizimkinin vidi vidi ötüyorrr illa benimde konusmami onu öpmemi ilgi istiyor yani anlican ilgilenmezsem basiyor cigligi ...

zelis

bende eline biskuvu veriyorum ki alissin yemeye , aradada kucuk kucuk ekmek parcalari veriyorum biraz bogg  falan yapiyor sanki bogazina durmus gibi sonra yutuyor, esime kalsa verdirmiyor korkuyor ama ben o olmadigi zamanlar veriyorum . alismasi lazim yavas yavas....

мiŁenα.

evet eymen istemediğim birşey yedirdiğimde kusuyor..

çok narin beyimizin miğdesi :k06:

ben korkuyorum eline vermeye ama yavaştan başlamak lazım ::)

sevilcim daha ne çene dinlicen  ::) bizim çığlıklarla kafamız ütüleniyor gün boyu ::)

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 06 Ekim , 2010, 22:24:43
evet eymen istemediğim birşey yedirdiğimde kusuyor..

çok narin beyimizin miğdesi :k06:

ben korkuyorum eline vermeye ama yavaştan başlamak lazım ::)

sevilcim daha ne çene dinlicen  ::) bizim çığlıklarla kafamız ütüleniyor gün boyu ::)

valah dinliyorum bile ayse yaa cok edepsiz baskalarinin cocugunu görüyorum cok sakin uyumlu bebisler bizimki ise cadiii resmen yaa..hic bir yerde rahat degilim nereye gtsem basliyor aglamaya yaaa...inan kendime kiyafet bakamadim düzgün..hemencik büyüsünde eline bisküvi falan veririm susar ama simdi yooo bide emzirdimi cok gicik ya...offf ne zaman düzelcek hersey yoluna gircek acaba yaaa

demetttttttttttt  senin oglusun nasil simdi ya uyku düzeni falan ????

мiŁenα.

benim oğlanın böle sıkıntısı yoktu iki gündür birşey oldu bugün iyidi uyksuuda iyi inşş olmaz daha 2 geceye özel sorundur inşş :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

insallah tekrar düzene girer cnm...bide bizimkisi düzene girse offf vallah daraldim ya kocisde yok skldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm   :BangHead: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: