2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 05 Ekim , 2010, 12:58:30
seninki ne zaman geliii :icon_scratch:

belli degil ki cnm vize bekliyor konsolostakiler birac ki.... oynatsalarrr

) SaMiRa (

sağolun kızlar
küçükken hep koyardım socak havlu yine koyayım bari hiç aklıma gelmiyo allahım yaa
bitki çayı verim bide burun spreyied sıkım inş iyi gelir rahatlar kuzum
yarında doktora gitcez bakalım o ne dicek

) SaMiRa (

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
ay fudayl bişi yemiyorrrrr yaaa ne çorba ne meyve ne mama  :crybaby2: :crybaby2:

DER!N

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin her ikinize de  :amin:

Belki şehriye çorbası içer hem göğsünü de yumuşatır.

Kızlar Allah kavuştursun :amin:

HASRET!M S@N@

sizlere bir imreniyorumki sormayın ne zaman bende buralara yazıcam diyorum rabbim hepinizide evlatlarınızla bir ömür boyu mutlu mesut ve sağlıklı yastasın canlarım ve bizede bu duyguyu tattırsın inş

DİLVİN

Alıntı yapılan: hasretimsana - 05 Ekim , 2010, 13:21:22
sizlere bir imreniyorumki sormayın ne zaman bende buralara yazıcam diyorum rabbim hepinizide evlatlarınızla bir ömür boyu mutlu mesut ve sağlıklı yastasın canlarım ve bizede bu duyguyu tattırsın inş

amınn canımmm ınş. sende en kısa zamanda sağlıkla yavruşunu kucağına alırsın  :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

HASRET!M S@N@

inş canım ya birazdan doktora gitcez genel kontrol için bakalım ne olcak ilk kez gitcem inş tedaviyle olur benmde bebişim

мiŁenα.

inş canım sende yakında bebeğini kucağına alırsın :amin:

SiRiNe

Hasretimsana insaaAllah sende yakinda yazarsin buraya  :amin:

kiz ayse ne ediyon burda bizim sayfa bos kaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyo :ehi:

мiŁenα.

SiRiNe

Saka yapiyorum canim bende giriyorum diger sayfalara okuyorum :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: ((selma)) - 04 Ekim , 2010, 14:51:56
Doruk Efehan'ın Suçu Ne? -

22.09.2010 15:58                   
MERSİN'in Silifke İlçesi'nde darp edilen ve iç kanaması durmayan 8 aylık Doruk Efehan'ın tedavisi sevk edildiği Ankara'da devam ederken babası şoför 32 yaşındaki Oğuz Akiner, boşanma davası açtığı eşi 25 yaşındaki Altıngül Akiner'i oğluna şiddet uygulamakla suçladı

İÇ KANAMA DEVAM EDİYOR
Başhekimi Doç.Dr. Erdal Doruk ise, birçok yerinde kırık ve yaralanma gibi nedenlerden dolayı acil serviste kabul edilen bebeğin, yaklaşık 10 gün süren tedavisinin ardından babasının isteği üzerine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildiğini söyledi.  Doruk, bebeğin herhangi bir hayati tehlikesinin bulunmadığını ancak iç kanamasının henüz durdurulamadığını, bu nedenle de tam olarak iyileştiğini de söyleyemeyeceklerini dile getirdi.

KIZLAR BELKI BU HABERİ DUYMUŞUNUZDUR TVLERDEN

CUMARTESİ BEBEĞİ MERAK ETTİĞİMDEN DOLAYI VE Bİ İHTİYAÇLARI VARMI DİYE HASTANEYI ARADIM FAKAT ULAŞAMADIM

TELEFON NUMARAMI BIRAKIP BENI ARAMALARINI SÖYLEDIM TELEFONA ÇIKAN HEMŞİREYE

NEYSE BABASI ARADI EFE DORUKUN Bİ İHTİYAÇLARI OLMADIĞINI FELAN SÖLEYDI

BEBEĞİ ODAYA ÇIKARMIŞLAR TAM SORAMADIM AMA GALİBA BİR GÖZÜNU KAYBETMİŞ

1 HAFTA SONRA TEKRAR ARAYIP BİLGİ ALCAM

INŞ. YAVRUCAK TEZ ZAMANDA SAĞLIĞINA KABUŞUR  :amin:

:amin: :amin: :amin:
Rabbim merhametinden o kadıncağıza nasib etsin. Mutlaka tedavi edilesi problemleri vardır.
Yazık olmuş çok yazık Rabbim beterinden korusun  :amin:
Ben rastlamadım bu habere sağolasın Selmacım, Rabbim senden de razı olsun duyarlılığın takdire şayan.
Haftayı tamamlayıp aradığında varsa herhangi bir ihtiyaçları bizlere de bildir lütfen ne gerekiyorsa yaparız inş.

°o.O євяυ O.o°

kızlar bebgim en son aksam kaka yaptı bugn hic yapmadı kakasını ve kendini sıkıo ne yapmalıyım kıyamıorum kendni sıkarken yawrm Allahtam aglamıo

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: