2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayyy nasil insanlar var a gerci öyle kisilere insan denmez hayvanda denmez pislikler yaa acayip morelim bozuldu simdi yavrum kiymama yaaa...

allaha havale ediyorum öyle kisilikleri

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 04 Ekim , 2010, 19:29:03
Çok zamandır İsmaili görmüyoruz annesi odasını yapacağım derken oğluşu mu ihmal ediyorsun bizi mi  :dontknow: özledik.
Hatta başlarım odanıza çek koy paşanın fotoğrafını  :laughing7:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

alemsin hemsomm  :opucuk:

< ESLAL >

haklısın gülom hiç anlatmazdım ben Nisa yı çok nazar değiyor kuzuma bugün gevezeliğim üzerimde herkeslere anlatıverdim  :k06:  :caca:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah yavruma Rabbim nazarlardan korusun  :amin: :amin: bal dillerini yesin annişi  :love7: :love9:

evettt isomu bende özledim ilknurumuda  ::)

bir koccaman maşallahta eymen paşama Rabbim esirgesin hepsini  :amin: :amin:

°o.O євяυ O.o°

selam kızlar betülüm bugün 1 haftalık oldu 6 ayı aşmadık henüz ama o sayfa çok sakin buraya geldm bugün kızımın göbişi düştü :muzz: bundan snra bakımını nası yaptnz

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

мiŁenα.

Maşallah betüş'e :nazar:

düzenli yıka canım..Ama dikkat et üşütme daha çok küççük havalarda soğudu :)

Sen türkiyedemiydin kıı ::)

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

:opucuk: :opucuk: hmm saol cnmm her gün yıkıorum zaten odamda yıkıorum üşümez inş  :amin:

evet cnm isanbuldayım ben noldu ki

DER!N

Selen bugün tüm gün çok huysuzdu sanırım üşüttüm kızımı gaz sancısı var gibiydi bir duruyor bir ağlıyor ama o nasıl bir ağlamadır evi başıma yıktı şerbet içirdim ancak uyudu  :'(

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ''--__ebru__--'' - 04 Ekim , 2010, 21:18:06
:opucuk: :opucuk: hmm saol cnmm her gün yıkıorum zaten odamda yıkıorum üşümez inş  :amin:

evet cnm isanbuldayım ben noldu ki

burda havalar soğdu  yurt dışında oturuyorsun diye kaldın aklımda ondan sordum ;)

) SaMiRa (

ay göbüşüde düşmüş miniğinn :nazar: :nazar:
maşallah yaa ne tatlıdır şimdi o kıyılmazda dokunmaya
bzim göbeğimiz biraz geç düştü sonra normal bakıma devam ettim 2 gün daha pansuman yapmıştım ben canım

мiŁenα.

:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: 200.sayfamız hayırlı olsun :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

AککORTįє

selam kızlar ay oku oku kime ne yazacağımı şaşırdım  ;D

o yavrucağa ben de çok üzüldüm elleri kırılsın inş bunu yapanın! ne var biliyormusunuz

bunu doğum yaptıktan sonra çok daha iyi anladım ;

herkes hamile kalabilir,herkes bebeğini karnında dokuz ay taşıyabiliyor ama herkes ANNE olamıyorr

ne yazık...

kuzuşumun göbeği düşmüş hayırlı olsun rahar rahat mislensin paklansın

hergün yıka fıstığı ama dikkat et  :-*

biz de sizi özledik ama kızlar oğlum artık durmuyor ne mama sandalyesinde ne yürüteçte kurtlu oyun istiyor sürekli

o yüzden pek giremiyorum bakıp çıkıyorum öle

oğlumun resimleri ihmal edebileceğim en son şey  ;D harika fotoğraflarım var yine  :laughing7:

oda hazır aslında ama ufak tefek dekor eksiklerim var onları yapmam lazım hava da soğuk dışarı da çıkamiim

onları da tamamliyayım eklicem fotoğrafları  oyuncak dolabı gelecek daha hafta içi  bi kaç duvar dövmesi almam lazım

bi tane aldım onu da kullandım  :laughing7:

sizde meraklanın azcık gı :k06:

мiŁenα.

Aynen ya herkez doğurur ama herkez anne olamaz..!!!

köpek bile yavrusuna sahip çııkıyor ;

kimi ya çöpe ya ormana ya bir kıyıya atıp bırakıyor..

Gözünü kırpmadan öldürüyor :cussing:

°o.O євяυ O.o°

tesekkr ederz ilknurcum :opucuk:
Evet sahracm bnde 2 gün daa pansuman yaparmm saol cnmm

DİLVİN

günaydınnnlarrrrrrrrrr  :flowers:

en erken ben yokladım sayfamızı  :ehi: :ehi: :ehi:

çağların saçları inanmayacaksınız ama uzadı  :ehi: :ehi: :ehi:

benım oğlumda nihayet 3 lü harflere geçti

önce ba ba ba de de de diyordu

şimdi mam mam mam gell  gel han han han  :k06: :k06: :k06:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

günaydın canım maşallah oğluşuma yakında anne bana mama getir dicek  :nazar: kesilen saçlardan bize werin de ektirelim bari  :k06: :k06: