2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

geçmiş olsun Cemreye Rabbim acil şifalar wersin
maşallah Nisa'ya koşcak yakında az kaldı küçük papağan  :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

hastalan bebeklere geçmiş olsun kızlar

BİZDE HERŞEY AYNI DEĞİŞEN BİŞİ YOK  ;D

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

selma yalan söleme...
hiç bişi olmasa bile Çağların saçları kesin uzamıştırrr :D ve değişmiştir...

ilkcemre

sağolun kıslar yaaa... valla kaç gündür uyumadım doğru dürüst ama o uykucu benden eser yok. hiç aramadım bile uykuyu... insan çok değişik oluyomuş bebeişi hasta oluncaaaa

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 04 Ekim , 2010, 11:54:10
selma yalan söleme...
hiç bişi olmasa bile Çağların saçları kesin uzamıştırrr :D ve değişmiştir...

hahahaha valla uzadı gülcümmmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

DİLVİN

ilkcemre

günaydın serpil...

selma evde olanlar için gün yeni ayıyoo ancakkk yaniii :D
hala KELLLizzz
biz aynı devam ediyoruz saç konusunda çok istkrarlı

KUZEY

мiŁenα.

Tünaydın kızlar :hello:

Uykusu düzene giren bebiklere maşallah  :nazar: daim olsun :amin:

Gözünüz aydın gül maşallah damla bebeğe :nazar: :flowers:

Nisa'ma maşallah  :nazar: Oy tezesi totişi yesin :laughing7: Cimcime herşeyi çabuk öğreniyorlar :nazar:

Gelelim bize ;D

Eşim yok 2 Gündür cuma gitti kuzenle kalıyoruz..

Eymen tam bir fırlama oldu artık zapdetilmiyor  :k06: sürekli beraber oynicaz mutfak başında iş yaparken yürüteçle arkama gelip pantalonumdan çekippp ınne ınnee diyor  :k06:

Sürekli aktifiz  ;D uykumuz maşallah çok düzenli artık oyundan anlıyoruz ya sürekli birşeyler oynama çabasındayız.. ;D

Bende temizliğe başlayamadım halılarımı yollicam eşim gelsin onla yapcaz temizliği :) :)

Buarada milupadan mam krem şampuan falan geldi ;) gece maması yollamışlar eymen pek sevmedi.. :-\

Buarada prof. dr. sabiha paktuna keskin istediğim dergi geldi ..mükemmle bilgiler var ..okul öncesi okuyan kuzenim bayıldı dergiye..

istemediyseniz devam ediyorsa isteyin 2-5 yaş arası ama güzel bilgiler var içinde ;)

birde havalar çok soğudu yaa patikler hırkalar çıktı piyasaya ::) offf

Eymen iyi hamdolsun geçti tamamen hastalığı kaka kültürüde iyi çıktı :nazar:

sadece artık durmuyor sürekli yanyanayız  ::) herşeyi beraber yapıyoruz nereye gitsem yürüteçle peşimde ::)

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

maşallah Eymen'e annesine yardım ediyor :k06: :k06: :k06: :k06:
uyku düzeni bozulmasın inşallah daim olsun uykusuzluğu çok iyi bilirim :cildir:

DİLVİN

Doruk Efehan'ın Suçu Ne? -

22.09.2010 15:58                   
MERSİN'in Silifke İlçesi'nde darp edilen ve iç kanaması durmayan 8 aylık Doruk Efehan'ın tedavisi sevk edildiği Ankara'da devam ederken babası şoför 32 yaşındaki Oğuz Akiner, boşanma davası açtığı eşi 25 yaşındaki Altıngül Akiner'i oğluna şiddet uygulamakla suçladı

İÇ KANAMA DEVAM EDİYOR
Başhekimi Doç.Dr. Erdal Doruk ise, birçok yerinde kırık ve yaralanma gibi nedenlerden dolayı acil serviste kabul edilen bebeğin, yaklaşık 10 gün süren tedavisinin ardından babasının isteği üzerine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne sevk edildiğini söyledi.  Doruk, bebeğin herhangi bir hayati tehlikesinin bulunmadığını ancak iç kanamasının henüz durdurulamadığını, bu nedenle de tam olarak iyileştiğini de söyleyemeyeceklerini dile getirdi.

KIZLAR BELKI BU HABERİ DUYMUŞUNUZDUR TVLERDEN

CUMARTESİ BEBEĞİ MERAK ETTİĞİMDEN DOLAYI VE Bİ İHTİYAÇLARI VARMI DİYE HASTANEYI ARADIM FAKAT ULAŞAMADIM

TELEFON NUMARAMI BIRAKIP BENI ARAMALARINI SÖYLEDIM TELEFONA ÇIKAN HEMŞİREYE

NEYSE BABASI ARADI EFE DORUKUN Bİ İHTİYAÇLARI OLMADIĞINI FELAN SÖLEYDI

BEBEĞİ ODAYA ÇIKARMIŞLAR TAM SORAMADIM AMA GALİBA BİR GÖZÜNU KAYBETMİŞ

1 HAFTA SONRA TEKRAR ARAYIP BİLGİ ALCAM

INŞ. YAVRUCAK TEZ ZAMANDA SAĞLIĞINA KABUŞUR  :amin:

KUZEY

aayyy canım tüylerimdiken diken oldu yine görünce ağladım o görüntüleri kuzum kıyamam inşallah sağlığı düzelir ama ruh salığı nolucak kuzucuğun :y25: :y25:

DİLVİN

İNŞ. CANIM BAYA ZOR OLDU AMA GÖRÜŞMEM

HABERCI SANDILAR BENİ

VAKTIM OLSA GÖRMEYEDE GİTMEK İSTİYORUM AMA

PEK VAKTIM YOK  :sad1:

HASRET!M S@N@

yazık mo cocuga cok üzülmüştüm ben ya inş düzelir