2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

ayy ne komik yaaa ne güldümmm
kızlarr şipşak tvyi izliyonuz mu??
bebekleri gösterdi az önce;2 küçük çocuk saklanbaç oynuyor, çocuk saklancak yer bulamıyor duvarın dibine çöküyor başını kapatıp :ehi: :ehi:

AککORTįє

MAŞALLAH FUDAYL E  :nazar: , ECRİNİN İNCİSİNE  :nazar:

GÜL GEÇMİŞ OLSUN CANIM

DER!N

Maşallah paşama daim olsun  :amin:

çok güldüm gerçi selen de yapıyordu  o hareketi başını saklamak kafi  :k06:

sağolun tezeleri çok tatlı oluyorlar dişlerle  :nazar:

DER!N

bu arada dondolinomuzu kullanmaya başladık yeniden, mama sandalyesi olarak reddetmişti ütü odasına koymuştum çıkardım balkonda şimdi sallanıp duruyor çok sevdi yeniden  :nazar:

) SaMiRa (

bende oğluma salıncak almayı düşünüyorum ne alsam acaba  :icon_scratch:
mama sandalyesinde fazla durmuyor sıkılıyor şimdi kışta geliyor kombi bizim evi ısıtmıyor ufo yakıyoruz bide
o yüzden odanın kapısı kapalı olacak bütün gün bi meşgale bulmam lazım hoş ayaklanacak gibi ama  :dontknow: :dontknow:

DER!N

Hanımlar neler yapıyorsunuz malum deprem oldu dışarı çıktık yarım saat durduk geldik  totomuz dondu ne halt edeceğiz daha şiddetli olunca  ::)

Ve elim ayağıma dolandı mutlaka bir çanta hazır bulundurmak şart oldu bezidir kalın pijamasıdır içliğidir çorabıdır ayh fena oldu  :BangHead:

Rabbim beterinden korusun korktum  :(

AککORTįє

evt ya bizde çok korktuk Allah yardımcımız olsun hemen bi çanta hazırlamak lazım

hep diyorlardı marmarada olacak olacak ve şiddetli olacak diye, bu depreminde merkezi marmara

Allah korusun devamı gelecek galiba  :(

KUZEY

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

istanbulda deprem mi oldu ?????

KAC SIDDETINDE KIZLAR ???

zelis

cok gecmi olsun kizlar , Rabbim korusun....

bizde cok fenayiz , bizim kiz cok fazla ilgi istiyor :BangHead: ev isi, mervenin yedirmesi , icirmesi falan derken aksami ediyoruz , inanun foruma girmeye vakit bile bulamiyorum , bazen giriyorum sadece yazilari okuyabiliyorum ....

6. disimizde ustten geliyor o biraz rahatsiz ediyor kizimi gecede sabaha kadar 5- 6 defa uyaniyor,..... sabah ogluma zor kalkiyorum , zombi gibi oldum  :laughing7:
oglen merve uyuyinca uyuyayim diyorum ama ben gunduz uyuyamiyorum.....

neyse kizlar bizden bu kadar ..

< ESLAL >

günaydın kızlar  :hello: :hello:

hepsini okuyamadım  :-\

bebeişlerimin incileri hayırlı olsun  :nazar: :nazar:

fudayl bin kere maşallah daim olsun uykuları paşamın

bende evi kaldırdım kış temizliğiyle uğraşıyorum ve bizde hala inci çıkarmaya devam ediyoruz 9. da patladı  :nazar:  :nazar: mız mızlık hat safhada  :'(

benim Hilalimde konuşmada kendini aşmış durumda  :D papağan gibi ne dersek tekrar ediyor  :nazar: :nazar: :nazar:

kuzum benim   :nazar: anane,babane,bu benim,anne bu kimin,avva dütt, hmmmm neni neni  :nono: :nono: bu harekle birlikte yapıyor  :k06:

el havada papa diye bana kızıyor  :D ona kızdığımızda babaa hmmmm diye bizi tehtit ediyorr cadıı

dün komşumuz ilgilendi Hilalle ben temzilik yaparken ezgi bu aynı babası dedi hemen ardından Hilalde benim baba ayniiii diye tekrarlayınca kadın şok oldu  :ehi:

ve şikayetlerde başladı babası eve gelince dili döndüğünce beni şikayet ediyor  :k06: :k06:  :nono:

işte bizdende böyle ve yürümemizide çok az kaldı sanırım ellerini kanepeden bırakıp 1 dk kadar sabit duruyor sonra çığlıklarla yere oturuyor  :k06:  :nazar: :nazar:

ilkcemre

saolun kızlar. allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin nolur...

dün gece yine 39 u geçti ateşimiz. 39.3 oldu. çok korkuyorum ya. hemen banyo yaptırdık  düştü biraz. bu sabah ii şuan 36.8 lerde seyrediyo. sanırım antibiyotik etki etmeye başladı. geceden beri sadece beziyle duruyo. üzerine en ufak bişi giydirince ateş fırlıyo... uyuyo şuan üzerinde hafif bi battaniye var. uyanınca zıbın giydircem ateşlenirse çıkarırım üşicek die korkuyorum bu seferde... ne zor iş yaa :(

bu arada HALA oldum. cumartesiyi pazara bağlayan gece bebişimiz oldu. nur parçasıymış ama hala göremedim ben gidemedik. öünkü bizde o gece başka bi hastanede sabahladık. yarın yada çarşamba görecem sanrırım. ayrıca kiminle konuştuysam hepsi ilk önce gülll saçları bi metre biliyomusun dedi... :D hani biz keliz ya hala abarttılar ama saçlarına toka takılacak kadar varmış. ablasıda öyleydi 40 ı çıkmadan kahkül kesmiştik gözünegeliyo die...

DAMLA bebek hayatımıza hoş geldiii :D

ilkcemre

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 03 Ekim , 2010, 14:01:59
bu arada dondolinomuzu kullanmaya başladık yeniden, mama sandalyesi olarak reddetmişti ütü odasına koymuştum çıkardım balkonda şimdi sallanıp duruyor çok sevdi yeniden  :nazar:

ana gülfer ii hatırlattın bizimde var ondan dur bende çıkarayım mama sandalyesi olarak. sallanarak yediririm :D
balkon soğudu artık kapalı ama yinede soğuk oluyo...diğer mama sandalyeside kocaman evin içinde yani oda da kullanamıom. tv karşısında reklam arasında yediririm....

AککORTįє

maşallah nisama evt yürümesi yakındır  ;D :nazar: sanada  kolay gelsin ezom  :opucuk: bizde o telaş içindeyiz

hoşgelmiş DAMLA bebek  :flowers: :nazar:

) SaMiRa (

geçmiş olsun kızlar bursada hissdilmedi heralde yada biz duymadık
rabbim korusun en çok korktuğum afet

gül gözünüz aydın hoşgelmiş damla bebek
sizde inş atlatırsınız en kısa zamanda hastalık çok zor ateş falan
hilal e maşallah yavrum demek seni şikayet ediyor napıyon kızıma pa pa mı yapıyon hııı  :nono:
fudayl dün akşamdan beri dizlerinin üstünde duruyor bi süre emekleme pozisyonunda ama gidemiyor tam gidecek çakılıyor yere

bide kızlar fudayl sürüklenirken aniden dönüyor kafasını arkasını küüttt diye yere vuruyor ve ağlıyorrr ya bişey olmaz dimi yaa allah korusun :amin: :amin: