2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

--elif--

8. AYINIZ HAYIRLI OLSUN SERPİL BİRLİKTE NİCE 8 AYLAR GÖRÜRSÜNÜZ İNŞ.  :amin:

DER!N

Amin.

Yeni ayınız hayırlı olsun canım.  :opucuk:

Oğluşumu bandajıyla yiyim ben iz falan bırakmam  :k06: maşallah subhanallah haşin erkek bakışına öliim
İz kalmaz annesi merak etme zaten eccük bişeymiş canı yanmasın yeter bir de kabuk tutacak illaki kabuk kendi düşebilirse yolunmadan o zaman iz neyin olmaz biiznillah.  ;)

Nesrin bir süredir bana biri geliyordu ama o kadar çok köyüne gidip geldiki şiddetli geçimsizlik dedim ayrıldım.  ::)
Bana da biri lazım. Var mı güvenilir biri?
Kuzucum neden huysuz bu ara diş falan mı?

AککORTįє

sahracım geçer canım tabi merak etme iz kalmaz  :opucuk:

serpilcim 8. ayınız kutlu olsunn  :nazar:

AککORTįє

--elif--

ilkcemre

ilknur ilk adetinmi. bende dün oldum ilk günü. ama ikinci adetim.

ilk neredeyse hiç olmadı gibi bişiydi. şimdi sel gidiyo barajlar yetersiz kalıo...  :laughing7: :laughing7:

DER!N

ne gada tembelsiniz  :k06: 52.günden beri tam tekmil devam benim  :laughing7:

SiRiNe

Ben dogumdan 2 ay sonra regl olmaya basladim

her ay duzenli bir sekilde geliyor sukur

Ilknurcum canimmm isomuzun odasi hayirli olsunnnnn masaaAllah ona odasindada uyumaya baslamis

Bende kizlari 4 veya 5 ay sonra  odalarina gecirecegim insaaAllah :k06:

SiRiNe

Ahh ahh banada bir bakici lazimda burda yok ancak devlet veriyor ikizi olana vermiyoruz 4 uzu olana ancak verebiliriz dediler özelde bulamadim

ama iyi gidiyor kizlarin uykulari duzeldi rutine girdi hersey sukur su an rahatladim biraz  ;D

ben pek guvenemiyorum bakicilara sebebini bilmiyrum ama :-\ kizlar 6 ay sonra krese basayacaklar o zaman dahada iyi olur insaaAllah

AککORTįє

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 02 Ekim , 2010, 10:55:46
ilknur ilk adetinmi. bende dün oldum ilk günü. ama ikinci adetim.

ilk neredeyse hiç olmadı gibi bişiydi. şimdi sel gidiyo barajlar yetersiz kalıo...  :laughing7: :laughing7:

;D
evt canım ilk

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 02 Ekim , 2010, 11:31:24
Ben dogumdan 2 ay sonra regl olmaya basladim

her ay duzenli bir sekilde geliyor sukur

Ilknurcum canimmm isomuzun odasi hayirli olsunnnnn masaaAllah ona odasindada uyumaya baslamis

Bende kizlari 4 veya 5 ay sonra  odalarina gecirecegim insaaAllah :k06:

sağol hayatımm teşekkür ederiz  :opucuk:

AککORTįє

duygu bakıcı olayına hiç sıcak bakmıyorum bende herkesin kendi fikri ama

onun yerine kreşe verilmesi daha uygun bence

AککORTįє

мiŁenα.

hayırlı olsun ilknur  :laughing7:

bende bakıcı işine sıcak bakmıyorum kreş daha mantıklı :)

bende olmak istşyorum 1/5 ay oldu hala olucam :y25:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

ilknur hayırlı olsun odanız hani fotolarınız merakla bekliyoruz  ::)  ::)

SiRiNe

Bende hos bakmiyorum kizlar heleki anne calisiyorsa yani evde degilse ne kadar icten samimiyetle isini yapsada cocuklara iyi davransada anne gibi olmaz....

Televizyonda cok gösteriyorlar burda gizli kamera koymuslar bakici icin eve bebekler agladiginda sinirlenip tokatliyor cocuklari :y25:

Evet ilknurcum kres daha iyi burda kanun mecburen göndermek gerek 1 yasina gelince cocuk...Devlete bagli oldugu icin bu sekil seyler asla olmuyor burda sukur icim rahat  bu yuzden

Eveeet isomuzun odasinin resimlerini bekliyoruz, eminimki annesi cok guzel seyler yapmistir hamarat ilknur  :k06: