2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

DER!N

< ESLAL >

ilkcemre

ben hala ütü işini bitiremedim. kışlıkları çıkartırıyorum. büssürü gömlek :(( yıka ütüleee.... offf bi haftadır ütü masası salonun ortasında duruyoooo...

ayrıca günaydın :D

KUZEY

kolay gelsin Gülcüm ben daha başlamadım totom yemio :k06:

мiŁenα.

01 Ekim , 2010, 10:49:15 #2840 Son düzenlenme: 01 Ekim , 2010, 10:57:21 ♥..AyŞe..♥
kolay gelsinnn  :)

facesi olanlar şu sayfayı begensinn zahmet olmazsa:D:D:D:D:D:D

http://www.facebook.com/pages/Bebegim-ve-Annesi/118417101547795?ref=sgm

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

kızlar cemreyi küvetinde ve filede yıkıyodum ben şimdiye kadar ama artık hem fileye sığmıyo hemde yatmak istemiyo cimcime büyüdü yaaa sevmiyo orayı pek. bende bi yol buldum hem oturuyo hemde pratik. paylaşayım. yalnız yıkayan varsa benim gibi jolay oluyooo....

1 adet çamaşır cepeti kenarı delikli olanlardan(zaten o bizim oyun aracımızdı bayılıyoruz onunla oynamaya)
1 adet yıkanacak bebek
1 adet şampuan
alabildiği kadar su :D

şimdi önce çamaşır sepetinin altına havluyu serin popişi yumuşak yere otursun. daha sonra yıkamak için hazırlanmış bebeği sepete yerleştirin. zaten bebk sepette oturmayı çok sevdiği için sorun çıkartmaz. daha sonra bir miktar şampuanı bebeğin saçlarına ve vücuduna sürün. alabildiği kadar su ekleyin. bebeğiniz mis pak oldu. afiyetle ısırınnnnn....

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

KUZEY PASAM 8 AYLIK OLMUS TEYZELERII ABLALARIII

Uploaded with ImageShack.us

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEY

SiRiNe

:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers: :flowers:Hayirli olsun yeni ayinizz canim demek kuzey 8  aylik olmus masaaAllah

KUZEY

nesrin_beyza&berrin

Kuzey bebişin 8.ayı hayırlı olsun. Daha nice aylaraa inş...
Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 01 Ekim , 2010, 13:25:25
kızlar cemreyi küvetinde ve filede yıkıyodum ben şimdiye kadar ama artık hem fileye sığmıyo hemde yatmak istemiyo cimcime büyüdü yaaa sevmiyo orayı pek. bende bi yol buldum hem oturuyo hemde pratik. paylaşayım. yalnız yıkayan varsa benim gibi jolay oluyooo....

1 adet çamaşır cepeti kenarı delikli olanlardan(zaten o bizim oyun aracımızdı bayılıyoruz onunla oynamaya)
1 adet yıkanacak bebek
1 adet şampuan
alabildiği kadar su :D

şimdi önce çamaşır sepetinin altına havluyu serin popişi yumuşak yere otursun. daha sonra yıkamak için hazırlanmış bebeği sepete yerleştirin. zaten bebk sepette oturmayı çok sevdiği için sorun çıkartmaz. daha sonra bir miktar şampuanı bebeğin saçlarına ve vücuduna sürün. alabildiği kadar su ekleyin. bebeğiniz mis pak oldu. afiyetle ısırınnnnn....
gülcüm çok hoş anlatmışsın. Bende zorlanıyorum artık kendi küvetinde yıkamaya. Başından aşağı su dökünce kalkmaya çalışıyor. Birde bu delikli sepeti deneyelim.

) SaMiRa (

PAŞAMIN 8.AYI HAYIRLI OLSUNNN
KUZUM KOCAMAN OLDU YAAAA  :nazar: :nazar: :nazar:

BENİMDE BİRSÜRÜ İŞİM VAR YAPACAK İNSAN YOK
ASLINDA VARDA FUDAYL LA OLUYOR ORTALIĞI TOPLUYORUM ANCA  :-\