2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 28 Eylül , 2010, 12:06:55
sabah acile gittik  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
fudaylın yüzünü cam kestiii bardak kırıldı ellindeydi panikle almaya çalışırken bi çekti yüzünü çizdi yavrum
canım çok yanıyoo çok korktum heryerimiz kan oldu çok kanadı hemen eşimi aradım ne yapcağımı bilemedİm
hastaneye git dedi hemen taksi çağırdım gittim pansuman yaptılar cizmiş derin değilmiş korkma dediler
dikiş yerine geçen bant yapıştırdılar 3-4 gün sonra gidicez çıkaracaklar
tam dudağınınüst tarafı hafif burnuda çizilmiş
keyfi yerinde maşallah amA ben ii değilim hala titriyorumm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
aaa canım çok geçmiş olsun buara bebişlerimize bir haller oluyor  :sad1: :sad1: :sad1:
sakin ol canım yaa kıyamam kuzucuğuma geçer gider hemen inşallah  :amin:

мiŁenα.

Ah yavrum :y25: :y25: :y25:

Allah korumuş sahracım başka yerine gözüne falan gelmemiş :amin: :y25:

bende bardakla su içiriyorum dişleriyle yada elleriyle çekiyor aniden dikkat etmek lazım. :y25:

İçim cız etti oy kıyamam paşama canım benim.

sende sakin ol rabbim beterinden korusun :amin:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ooovvvvv kötü olmuş canım çok geçmiş olsun. rabbim beterlerinden saklasın hepimizin bebişini.... iki dk gözümün önünden ayıramıyodum şimdi sırtıma bağlarım heralde :((

KUZEY

yerlerinde duramıolar ki bir sn. boş bırakmaya gelmio Kuzey de burnunun üstüne düşüodu son anda yakaladım yanından ayrılmıyorum zaten durmuo :honk: :honk:

) SaMiRa (

bişeyi yoktu benim paniğim yüzünden oldu
tam ağzına sokacaktı çokta seriler
elinden alayım derken birden çekti bide dikkstle almaya çalıtım yinede olacağı varmış heralde
allah korudu iinş geçer
sağolun kızlar
elini oraya götürmemesi,ıslanmaması gerek ama elleri ağzında sürekli yüzünü ovuşturuyor elne geçeni ağzına sokuyor
bantın biri açıldı biraz engel olmya çalışıyorum oynuyorum inş bantlar zarar görmez.bantlar iyileştirecekmiş.. :y25: :'(

DİLVİN

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN SAHRACIM  :'(
ALLAH ESİRGESİN
İNŞ. FAZLA HAZAR YOKTUR  :y25: :y25:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

canım bantlar çıkıyorsa sen koy evde yokmu yada doktor vermedi mi??

olmadı eşin akşam alsın çıkartır kurtluların üstğnde birşey kalırmı :)

мiŁenα.

::) ::) ::)

Buarada eymene mama vermedim hiç denemek istiyorum marka olarakta ilk milupanın ürünlerini denemek istiyorum bana ek gıda paketi yollicaklar .

eğer denemek isteyen varsa istesin yolluyorlaar zaten ben üyeyim belli aylarda özel günlerde milupa sürekli yolluyor birşeyler ::)

KUZEY

ırmak184

sahracım gecmiş olsun canım,allah beterinden korusun.anlık seyler işte bos bırakmaya gelmiyor  :'(
aysecim aptamil güzel bizimki bayıla bayıla içiyor  :D bize bir kere gönderdiler dogumdan önce baskada gelmedi.

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 28 Eylül , 2010, 12:48:49
ben de üyeyim ama hiç bir şey gelmedi :ehi: :ehi:

BANADA BU ARA HİÇ UĞRAMIYOR MİLUPA  :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ozaman milupanın sayfasına gir iletişimden numune isteği yolla .. ;)

belki oğlum severse benimde içime siner se gece yatmadan mama vermeyi düşünüyorum..

gece uykusu daha derin olur gece şuan 3-4 kez kalkıyor ozaman 1 kez falan kalkar ;D

ilkcemre

bende üyeyim bana da bişi gelmiyo...
nerden isticez biraz da bize göndersinler. cemre pirinçlisini çok seviyo. gece yatarken veriyorum. ii oluyo :D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 28 Eylül , 2010, 12:50:44
ozaman milupanın sayfasına gir iletişimden numune isteği yolla .. ;)

belki oğlum severse benimde içime siner se gece yatmadan mama vermeyi düşünüyorum..

gece uykusu daha derin olur gece şuan 3-4 kez kalkıyor ozaman 1 kez falan kalkar ;D

aysecim bende milupanin devam sütü aldim 2 numara ilk zamanlar icmiyordu ama simdi iciyor dün ilk kez 110ml icti yoksa hep 60ml zorla iciriyordum uyumadan önce iciriyorum bide öglenleri günde 2 kez yani mama veriyorum yoksa hep emziriyorum ve saat 5--6 gibide meyve püresi veriyorum yavruma...artik inan gögüsöerim foss gibi emzirmekden emme emme foss oldu yaa acayip sinir oluyom eski gögüsöerimi sitiyom bennn :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

ah canım benimkilerde yumuş yumuş oluyor :k06:

bakalım gelsin denim eğer severse gece yatarken vericem :hieyt: