2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: iLkNu® - 26 Eylül , 2010, 21:43:07
sağolun kızlar teşekkür ederim

herhalde ondan  :icon_scratch: 

zaten bi ben bide selma bekliyoruz kaldık dımdızlak ikimiz diş bekliyoruz  :k06:

bizde varız bizdee hergün bakıyom bişi yokk :dontknow:

) SaMiRa (

geçmiş olsun kızlar inş iyi olur bebişlerinizzz

мiŁenα.

Hayırlısıyla çıkarır paşalarım inşşş :amin:

günaydın kızlar :hello:

Aşımız var buğün sağlık ocagına gidicez ::)

Bu son aşı bundan sonra olmicaz 1 yaşına kadar :muzz:

babamız yok yollar bozuk arabayı kullanmak istemiyorum öecbur yürüyecez bu yokuşş bana işkence gibi geliyor :'(

gelince yazarım yne :wave:

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

Ayşecim günaydın geçmiş olsun kuzucuğuma inşallah sorunsuz atlatır bunu da 6 ay rahatsınız bizim 4 ay kaldı :muzz: :muzz:
çabuk dön bize :opucuk:
Selmacım geçmiş olsun kanki yaa Kuzeyi de bugün doktora götürüces her zaman değil ama sabah uyanınca bir de terleyince gıcık öksürük oluo :dontknow:

KUZEY

İlknurcum Allah kolaylık wersin Kuzey de felaketti dişler çıkarken dişleriniz şimdiden hayırı olsun minik inci taneleri :-* teyzesi yesin dötünü....

DİLVİN

GÜNAYDINN KIZLAR  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

A BİDE FUDALY VARDI DİŞ ÇIKARMAYANN

BENDE HEP BAKIYORUM ÇIKTIMI DİYEEE  :ehi: :ehi: :ehi:

HALA TIK YOKKKK

HAYIRLISIYNAN Bİ ATLATSAYDIKKKK  :amin: :amin: :amin:

OY OYYY GEÇMİŞ OLSUNN BENIM BAL OĞLUMA  :amin: :amin:

BACIM BU COCUKLAR YOKSA BİZDEN HABERSİZ GÖRÜŞÜYORMU

HEPSİ HASTAA 

KESIN ELE BAŞLARI DORUKTUR O BİZDEN BUYUK YAA

HADİN KANKALAR  ANNELERİMIZE HASTA  NUMARASI YAPALIM DEMİŞTİR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN AYŞECIMMM BU SON AŞINIZDA INŞ. SORUNSUZ GECER  :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

haha pıtırcıklar iş birliğimi yapmış sizi çıldırtmak için :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

inş selma ateş olmaz inşş çok korkyorum ateşten allah'tan ev ecza deposu gibi fitil atarım geçer inşş :amin:

мiŁenα.

öğleden sonra giderim serpilcimm cnıcım akşam yazarım ateşi oldu yada olmadı diye ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 08:58:24
haha pıtırcıklar iş birliğimi yapmış sizi çıldırtmak için :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

inş selma ateş olmaz inşş çok korkyorum ateşten allah'tan ev ecza deposu gibi fitil atarım geçer inşş :amin:

BU AŞI ATEŞ YAPMADI BİZE CANIM SANIRIM KIMSEYEDE YAPMAMIŞTI

INŞ. ÇAĞANDA YAPMAZ  :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

KUZEY

canım bir şey olmaz inşallah bizim sıkıntımız olmadı çok şükür aşılarda fazla :icon_thumright:

мiŁenα.

sadece 4.aydı sanırsam az birşey olmuştu..ben evham çok yapmıştım kendime..

inş olmaz  :amin:

KUZEY

:amin: :amin: biz de doktora gidice babamız gelsin öğleden sonra öksürük war alerjik daha önce de olmuştu :-\

мiŁenα.

Geçmiş olsun..

Bizde ara ara öksürüyoruz hala sonuçlarımız çıktı cuma doktor yoktu bugün eşim ara öğrenir ilaç yazıcam derse doktorumuz yarıdna hastaneye gideriz.

DER!N

Geçmiş olsun, Rabbim şifalar versin. Diş bekleyenlere de kolaylıklar inş.  :amin:

6.ay aşısı bize ateş yapmıştı.  ::)

Ve ben bu ay kendi totomu kaldıramadığım için kuzucuğumu rutin kontrole hala götüremedim 1 hafta geçti zamanım.  ::) Kontrole çağırmadıkları halde gidiyorum ilk kez gidemedim diken üstündeyim.  :'(