2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
Günaydın kızlar :occasion5:

nasılsınız bakimmm ::) test yaptım negatif çıktı ben hala neden regl olmaddım ya :sad1:

kuduruk oğlum öne doğruda emekliyor ama komando gibi değil solucan gibi :ehi: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

canım daha düzene girmedı ya ondan olmuyorus  :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

bide daha çok erken değilmi ayşecım emeklemek için

yanı çağlar bile şurda 2-3 hafta önce başladı emeklemeye

biliyorum her çocuk bir değil ama yınede çok erken geldı bana  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

canım dediğin gibi her çocuk bir değil eymenin çoğu şeyi önden gitti..,

diş çıkarma vs yürüteçe erke koydum ve sürekli emekleme pozisyonunda bırakıyordum ..

şimdi gidiyo ama solucan gibi öle komando şekl,inde ve uzun mesafe değil.

dediğimde kimse ciddiye almıyor erken yaa diyor doktorumuzu aradıpımzda bile diş çıakrması mğmkğn değil 1 hafta önce kontrol ettik yoktu dedi..

ama iki diş çıktı sıra üstlerde :k06:

eymen çağan da artık küçük değil 7.ayında dezesi.. :nazar:

reglmiizde inşş düzene girer :amin:

DİLVİN

diş çıkarması mümkündür o nasıl doktormuş

bizim bi tanıdığın bebeği dişli doğmuş (ben görmedım ama )  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yanı mesela nisada çok erken çıkardı dişinı

genetık olabiliyor çünkü diş eğer anne baba dişinı erken çıkartmışsa çocukta erken çıkartabilir

ama emekle olayı öle değil yanı bebeğin bi gelişim sürecı vardır ve o zamanda emekler diye biliyorum

o zaman maşallahhh dıyelım çağana  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sen onu sakın yalnız bırakmaa bi bakarsın evden koşa koşa dışarı çıkar   :k06: :k06: :k06: :k06:

ben 8 aylıkmışın müstakil evde oturuyormuşuz bahçeli suyun gittiği bi akar varmış

emekleye emekleye bahceye çıkmışımm o suyla oynamışım annem bi bakmış ben yokum

bahceyı arayınca benı bulmuş  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

ohh maşallah paşama erken olurmu selmacım dişte zamanında çıktı bence emeklemede tam vaktinde ayşeninde dediği gibi paşa artık 7 aylık koccaman bir erkek  :nazar:  :D

biz 3 zylım diş çıkardık 5 aylık sürünmeye başladık  :k06:

мiŁenα.

okadarda değil selma bırakınca uzağa gitcek kadar değil :-\

koyuyorum mesela yere önüne koyuyorum ıslak mendili onu almak için solucan gibi gidiyor  :nazar:

bencede artık ayı 7.ayında 9 aylıkken yürümüşüm ben  :-\

bana erken gelmiyor onun için :icon_thumright:

diş meselesi de muayine etmişti diş yok demişti sertleşmiş ama var daha çıkarmasına demişti..

hönk diye çıktı diş onun için öle dedim. 8)

DİLVİN

demekkı ben yanlış biliyormuşum  :-\

bu arada nisa akıllandı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çağlar delirdi 2 gündür yavrumun içine yaramazlık girdi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

2 gecedir hiç uyumuyor

sabahlara kadar bi o tafa bi bu tarafa dönüp duruyor

öksürüyor hapşuruyor burnu akıyor poposu kızarık

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

KUZEY

Selmacım geçmiş olsun yaaa diş geliyor bence  ;)

DİLVİN

sağol cnm benım   :opucuk:

bi çıksada rahatlasa yavrucakkk  :amin: :amin: :amin:

KUZEY

Kuzeyi de doktor 4-5 gün önce muayene etmişti incelmiş derisi dedi daha war dedi ama hemen arkasında dişler geldi :tongue3: belki hemen çıkar tatlım

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 25 Eylül , 2010, 10:01:32
Kuzeyi de doktor 4-5 gün önce muayene etmişti incelmiş derisi dedi daha war dedi ama hemen arkasında dişler geldi :tongue3: belki hemen çıkar tatlım
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Eylül , 2010, 10:19:27
muhtemelen dişleriniz geliyor  :nazar: :basardim:

sağol ayşecımmm ama burnu felanda akıyor

diş çıkartırken yaptımı çağan öle

bide öksürüyo  :y25:

мiŁenα.

eymen faranjitle beraber ıkardığı için belirtiler aynı öksürüyordu hapşuruyordu burun akıntısı şuandada var..

bunlar faranjit olduğu içinde vardı dişlede alakalı diye düşünüyorum..

netten baktığımda öksürük hapşuruk burun akıntısı ağız akıntısı vs oluyormuş  ;) :)