2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Ezgicim çok sevindim. Nisa Hilale maşaallah :nazar: :nazar: :nazar: İnş. hep böyle devam eder. Uykusuzluk çok kötü. Benimki de bu aralar zor dalıyor. Birşey yemek istemiyor deli ediyor. :BangHead:

мiŁenα.

kızlar birşey sorcam..;

eymene patatesli havuçlu çorba yaptım yemedi,ona özel tarhana yaptım ilk yedi sonra istemedi.

Biz sofradayken biz ne yiyorsak ondan istiyor mesela geçen sulu köfte yapmıştım patatesine bayıldı nasıl yedi :nazar:

sorum şu çok ağır olmadıkça yaptıgım yemeklerden versemmi salçalı vs zararı olmaz değil mi :icon_scratch:

ben mama vermiyorum anne sütü veriyorum bana doktorum mama verme dedi. ::)

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Valla benimki de yemiyordu yemeklere kattığım yağı tuzu salçayı baharatı azalttım yedirdim bir şey olmadı. Sen baharattan sakın tabii fissür ;)

Devam sütünü genelde kahvaltıya kıvam olsun diye eklemeyi öneriyorlar hem çok besleyici oluyor. Benimki karışık yemiyor ya kahvaltısını ben de kaşık mamasına katıyorum kimi zaman alşır belki karışım yer diye.

KUZEY

ben mecburen dewam sütü weriorum çünkü emmio süt kalmadı Kuzey de ona yaptığım yemekleri yemio genelde bizim yemeklerden yio ben de bir zararını görmedim tuzunu çok az koyuorum yağını da tabi :icon_thumright:

nesrin_beyza&berrin

:ehi: :k06:Bu bebişlerde ağızlarının tatlarını biliyorlar. Tadsız tuzsuz kendileri için özel hazırlanmış mamaları yemiyorlar bizim mamalara göz dikiyorlar.

KUZEY

belki zayıflarız onların sayesinde tuzsuz yağsız :toothy10:

--elif--

24 Eylül , 2010, 14:39:14 #2571 Son düzenlenme: 24 Eylül , 2010, 14:40:47 bal-küpüm
 :hieyt:  :hieyt:  VEE BALKIZIM 10. AYINA GİRDİ   :hieyt:  :hieyt:
zaman ne çabuk geçiyor yaa kocaman kız olmuş bendemi 2. yi düşünsem ne kardeş kardeş büyürlerdi  :laughing7:   :laughing7:

DİLVİN

Alıntı yapılan: bal-küpüm - 24 Eylül , 2010, 14:39:14
zaman ne çabuk geçiyor yaa kocaman kız olmuş bendemi 2. yi düşünsem ne kardeş kardeş büyürlerdi  :laughing7:   :laughing7:

MAŞALLAHH CANIMMMM AY HERGÜN Bİ KUZUCUK YENI AYINA GİRİYOR
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DÜŞÜN DÜŞÜN NESLİHANCIMMM

YOLDAŞ OL BİZE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

10. ayınız kutlu olsun  :flowers:

--elif--

Alıntı yapılan: ((selma)) - 24 Eylül , 2010, 14:42:52

MAŞALLAHH CANIMMMM AY HERGÜN Bİ KUZUCUK YENI AYINA GİRİYOR
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DÜŞÜN DÜŞÜN NESLİHANCIMMM

YOLDAŞ OL BİZE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

senimi kıracam oldum gittii  :ehi:  :ehi:  :ehi:
Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Eylül , 2010, 14:46:22
  :hieyt:  :hieyt:  VEE BALKIZIM 10. AYINA GİRDİ   :hieyt:  :hieyt:
10. ayınız kutlu olsun  :flowers:
sağol canım  :opucuk:

AککORTįє

10. ayınız hayırlı olsun neslihancım  :flowers:

tweety0555

merhaba arkadaslar ımdaatttt demek ıstıyorum...bızde durumlar gene aynı ama benı mert cok yorar oldu gece uyku hakgetıre mızıl mızıl surekllı meme agızda ortamızda uyuyor artık park yatagınıda ındırdım gecen gunduz uykusunda bızım yataga bıtısıktı sen yatagından bızım yataga gec cok korktum ındırdım...gece sımdıde cok sık uyandıghı ıcın egıl koy usendım ortamızda...ayyy su bay  bay ı bende denım bakalım...uykusuzluk cok kotu...
benım sıze onemlı bır sorum var devam sutunu hangı marka ve ne ogunde verıyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz...gece ben pırınc unu yapıyorum tok tutsun dıye sıgara tyıryakılerı gıbı meme tıryakısı oglan gene uyanıyor gene uyanıyor belkı devam sutu daha tok tutar dıye dusunmustum...yada onun ıcıne cıcıbebe vs

DİLVİN

CANIM ÇAĞLAR DAHUYSUZ ÖLEE

GECE NE KENDI UYUDU NE BENI UYUTTU VIZIR VIZIRDI

BEN DİŞE YORUYORUM HUYSUZLUĞUNU

BELKI MERTINDE ÖLEDIR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

:hieyt:  :hieyt:  VEE BALKIZIM 10. AYINA GİRDİ   :hieyt:  :hieyt:
Canım yeni ayınız kutlu olsun. :nazar:

gülay t.

Selam arkadaşlar herkese. Selcancım diş mi çıkarıyor oğluşun hadi hayırlısı. İnşallah çok zorlamaz seni :amin:

Neslihancım yeni ayınız hayırlı olsun Rabbim sağlıklı hayırlı ömürler versin inşallah.