2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Kaç gündür yokumki ben :) hangi topiğe baksam beni sormuşsunuz ne istiyonuz benden zaten adet oldum  :crybaby2:

DER!N

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kuzucum uyuyor mu artık maşallah subhanallah, daim olsun canımcım gözün aydın yaşasın baybay  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 24 Eylül , 2010, 11:11:50
Kaç gündür yokumki ben :) hangi topiğe baksam beni sormuşsunuz ne istiyonuz benden zaten adet oldum  :crybaby2:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DER!N

KUZEY

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

--elif--

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Eylül , 2010, 09:59:03
ilknurum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BU DAMLA ÇOK İŞE YARADI KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM  :-\ AMA BU KADAR ETKİLİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM  :dontknow:

HİLAL'İN UYKUSU GELİYORDU AMA DALAMIYORDU Bİ TÜRLÜ ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ BEŞİĞİNDE UYUYOR HEMİDE SALLAMADAN EMERKEN UYUYOR YATIRIYORUM UYANMIYOR  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

daim olur inş.  :amin:
peki bi yan etkisi falan yokmu bende alacam yaa bıktırdı bizi düzen istiyorum artık
nasıl kullanıyosun ve fiyatı nedir

< ESLAL >

amin kızlar sağolun  :opucuk:
evet gülom yaşasın BAY BAY  :hello2: :hello2:  :k06:

Alıntı yapılan: bal-küpüm - 24 Eylül , 2010, 12:11:50
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Eylül , 2010, 09:59:03
ilknurum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BU DAMLA ÇOK İŞE YARADI KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM  :-\ AMA BU KADAR ETKİLİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM  :dontknow:

HİLAL'İN UYKUSU GELİYORDU AMA DALAMIYORDU Bİ TÜRLÜ ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ BEŞİĞİNDE UYUYOR HEMİDE SALLAMADAN EMERKEN UYUYOR YATIRIYORUM UYANMIYOR  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

daim olur inş.  :amin:
peki bi yan etkisi falan yokmu bende alacam yaa bıktırdı bizi düzen istiyorum artık
nasıl kullanıyosun ve fiyatı nedir
[/i]

yan etkisi yok canım bitkisel bir damla epey araştırıp öyle aldım bende
ve çokk memnun kaldık  :nazar:
21 liraya aldım canım bir çay kaşığı suya 5 damla damlatıyorum sabah akşam veriyorum 12 saatte bir  ;)

KUZEY

--elif--

alıcam inş. bende merkeze gidince bizim kızada bişey fayda etmedi bunu deniyim bakim  ::)

KUZEY

DER!N

ben 1 hafta kadar kullanmıştım ilk bir kaç gün etkiler gibi oldu kandırık :) sonra yine aynı tas aynı hamam hele anason zerre uyutmadı  :k06:

KUZEY