2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

günaydın ınneelerrrrr

nasılsınızz bakalım

ya çağlar gece 1 den sonra çook huysuzlandı

uyumadık hiç bide öksürdü 5-6 kere diş çıkartıyor ya

ondan öksürmüş olabilirmi??
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

günaydın canım Kuzey de öksürmüştü diş çıkarırken huysuzluk her zaman war zor oluyor değil mi gece gece bağırması ??? ???

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Eylül , 2010, 08:21:10
günaydın canım Kuzey de öksürmüştü diş çıkarırken huysuzluk her zaman war zor oluyor değil mi gece gece bağırması ??? ???

evet yaa bide sürekli çığlık atıyor odamı dişten  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

sanırım canım diş çıkarırken geceleri hiç durmuodu Kuzey bir de  pipi sorunu wardı aynı dönemde  :-ooo

< ESLAL >

günaydınn kızlar  :hello: :hello:

:nazar: :nazar: :nazar: kızlar hilal ilk defa bütün gece deliksiz uyudu  :nazar: :nazar: :nazar:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

akşam 9 da yattı sabah 8 de kalktı Allahım bu günleride gördüm   :amin: :amin:  :k06:

AککORTįє

< ESLAL >

ilknurum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BU DAMLA ÇOK İŞE YARADI KEŞKE DAHA ÖNCE ALSAYDIM  :-\ AMA BU KADAR ETKİLİ OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEMİŞTİM  :dontknow:

HİLAL'İN UYKUSU GELİYORDU AMA DALAMIYORDU Bİ TÜRLÜ ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ BEŞİĞİNDE UYUYOR HEMİDE SALLAMADAN EMERKEN UYUYOR YATIRIYORUM UYANMIYOR  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Eylül , 2010, 09:48:55

:nazar: :nazar: :nazar: kızlar hilal ilk defa bütün gece deliksiz uyudu  :nazar: :nazar: :nazar:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

akşam 9 da yattı sabah 8 de kalktı Allahım bu günleride gördüm   :amin: :amin:  :k06:

maşallah  :nazar: :nazar: darısı bizim başımıza inşallah öyle bir gün görmedim henüz :dontknow:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Eylül , 2010, 10:10:07
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 24 Eylül , 2010, 09:48:55

maşallah  :nazar: :nazar: darısı bizim başımıza inşallah öyle bir gün görmedim henüz :dontknow:

inş. canım bizde öyleydik biliyorsun ama 2 gecedir çok şükür uyuyoruz  :amin: :amin:
bay bay damlayı şiddetle tavsiye ediyorum serpilcim bende önceden çok tereddütte kalmıştım ama keşke daha önce deseymişim  :sad1:

:hello2: :hello2: :hello2: SAĞOL AYŞEM ÇOK MUTLUYUM ÇOKK  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

DAİM OLAR İNŞ.  :amin: :amin:  :amin:  :k06:

KUZEY

inşallah daim olur canım şu iyi geceler çayı işe yaramazsa bir de onu denerim :icon_thumright:

DİLVİN

< ESLAL >

Alıntı yapılan: KUZEY - 24 Eylül , 2010, 10:31:14
inşallah daim olur canım şu iyi geceler çayı işe yaramazsa bir de onu denerim :icon_thumright:

İNŞ. İŞE YARAR CANIM O ÇAY BİZİ HİÇ ETKİLEMEDİ ANASONDA VERDİM ODA ETKİLİ OLMADI  :-\

DİLVİN

BU DAMLA NE İŞE YARIYOR

ÇAĞLARDA HUYSUZ BENDE ALIM  :'(

мiŁenα.

daim olur inşş  :amin:
gülferden haberi olan varmı ???

:love9: :love7: :love9: