2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 23 Eylül , 2010, 00:55:33
Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Eylül , 2010, 17:19:24
selamlarr
öncelikle çok sağolun kızlar inş iyi olur yavrum :amin: :amin:
ezgicim sağol canım bizden film istedi ama çektirmicem yoğun radyasyon içeren ilaç veriyorlarmış çokta gerekli değilmiş
klinik muayenede de teşhis konulabilirmiş
tahlil sonuçlarımızın kimi düşük kimi yüksek kızlar mesela oğlum kansızmış çok değil ama var yinede sabahları aç karına pekmez içiriyorum
kahvaltısına karıştırmıyorum bi kaç gündür..sonuçları daha göstermedik bu hafta giderim inş.doktor hastanedeyse..
hııı oğlum çok duraksız oldu dakka durmuyor alın bendende o kadar kafamda saç kalmıcak yakında kel olcam :k06:
elinden topluyorum saçlarıı..hep yürümek istiyor gözü yerde oğluşumun :k06:
veee kolarım ellerim yara bere içinde geçen yüzümede çizik attı bide derin atıyo eşşek yakıyo fecii
kesiyorum tırnaklarını gene kalıyo derin kesemiyorum etini kescem diyee
özlemcim allah kolaylık versin canım bitki çayları iç bi nebze rahatlatır senii :opucuk:
selma geçmiş olsun kuzuma inş çabucak geçer totişi :amin:
anam beni itliyo koltuktan eşşekkk

dahada iyi olacak yavrum,allah tez zamanda iyileştirirsin oglusunu  :amin: bizimkide cok cekiyor saclarımı  :D zaten saclarım cok dökülüyor  :sad1: cildiyeye gittim tahlil yaptırdım kansızmısım ondan dökülüyormuş...vitamin birde sac dökülmesine karsı sampuan verdi,inşallah faydası görürüm sacımı bile taramak istemiyorum  ya acaip dökülüyor  :'(

sorma canım benimde öylee bende bazen taramıyorum saçımı ama yine de dökülüyorr :(
tatlım duruya kan tahlili yaptırdın mıı?

--elif--

selam kızlarr   
ben geldim  :hello2:  :hello2:
tatilimiz bitti evimize geldik şükür
herşey çok güzeldi kızım bu tatil olayını çok sevdi
burdan biraz uzaklaşmak üçümüzede iyi geldi
tek dişli gittiğimiz tatilden 2 dişli döndü benim güzel kıızım  :aferin:
çok şükür sıkıntısız atlatıyoruz şimdilik  :nazar: 

) SaMiRa (

diş çıkarn bebeklerin incileri hayırlı olsun
ezgicim nisa inş böyle devam eder rahat edersiniz :amin: :amin: :nazar:
bencede serpil sende al kullan belki işe yarar

ayşe geçmiş olsun  canım bende dayanamam yanığa ayy inş. geçer çabucakk :amin:
ırmak bizde yürüteç yok olsa ne iyi olurdu..
meleğim geziyor demek yürüteçle maşallah ben 1 kere koydum avmde yürümedi oyuncakları parçalıcaktı  :D

DİLVİN

TEKRAR HOŞGELDIN NESLİHANCIM

OHH NE GÜZEL TATİL YAPMIŞSINIZZZ  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

--elif--

hoşbulduk cnm  :opucuk:
ewet stres attık geldik 2 güne geri dolarız  :ehi:  :ehi:

мiŁenα.

az daha iyi soğuk su ve buz kompleksi yaptım :'(

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

ayyy 7 aylık olduk bugün itbariyle
hayırlısı olsun inşş..
7.ayımız kutlu olsunnnnn
meleğiminde 7.ayı kutlu olsunnn
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion5: :occasion5: :occasion5:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AککORTįє

23 Eylül , 2010, 18:06:30 #2527 Son düzenlenme: 23 Eylül , 2010, 18:12:45 iLkNu®
7. ayınız kutl uolsun sahracım maşallah tabiki duruya da  :laughing7: :nazar:

hoşgeldin neslihancım  :-*

ayşecim çok geçmiş olsun bayada yanmış  :-[

--elif--

hoşbulduk ilknurcum  :-*
geçmiş olsun ayşe yanık çok kötü ya bilirim bende bayramın 1. günü yanmıştım eltim elimin üstüne ütüyü düşürdü lekesi yeni gitti  :-\

--elif--

sahra ve ırmak bebişlerinizin 7. ayı kutlu olsun sağlıklı,sıhhatli nice 7 aylar geçirirrsiniz inş.  :amin:

nesrin_beyza&berrin

Sahra ve Irmak yeni ayınız kutlu olsun. Sağlııkla bir diğer aya geçersiniz inş. Neslihan sende hoşgeldin.

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

tesekkür ederiz teyzeler  :opucuk:  :opucuk:
aysecim gecmiş olsun canım.yanık cok fenadır en korktugum sey  :honk:
sahracım yarın gidecegiz kan sayımı yaptırmaya  :laughing7: bir an önce al canım yürütec iş yaparken cok büyük rahatlık...
neslihancım hosgeldin  :-*

KUZEY

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 23 Eylül , 2010, 16:00:34
kızartma yapıyordum yağla yaktım bileğimde su topladı hep 3 parmak genişliğinde yandı..

çok caım yanıyorrrrrrrrrrrrrr :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine :sad1:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 23 Eylül , 2010, 19:34:33
tesekkür ederiz teyzeler  :opucuk:  :opucuk:
aysecim gecmiş olsun canım.yanık cok fenadır en korktugum sey  :honk:
sahracım yarın gidecegiz kan sayımı yaptırmaya  :laughing7: bir an önce al canım yürütec iş yaparken cok büyük rahatlık...
neslihancım hosgeldin  :-*
canım doktora sorar mısın reflü için sintigrafi şartmı kliniik muayene teşhis konulmuyormu diyeee
lütfeeeeeeennnnnnnn yoğun radyosyon içerikli ilaç verdikleri doğrumu?yaz ama bi kağıda canım unutma
bize yasak tatlım yürütec hidroselden dolayı ama oğlum hep yürüyo evi turluyoruz hergün kollarından tutyorum öyle eşşek oturmuyo
aslında çok hevesliyim ama yasak  :-\
inş sonuçta bi sorun çıkmaz  :amin: