2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

ilkcemre

kızlar müge anlının programda  gösteriyo, bi kadın 6.5 alık bebeğ,ini dövmüş yaaaa.

KUZEY

ayyy inanmıyorum millet sapıttı iice ayyy yawrum ne hale getirmişşşş :y25: :y25: :y25:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 22 Eylül , 2010, 22:49:06
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 22 Eylül , 2010, 18:51:08
gülom bugün nisa ya bay bay damla aldım ecişte işe yaramışmıydı inş. bi faydası olur yaa

Hayırlı olsun baybay'ınız işe yaramadı hayatım  ::) inşallah sizde yarar.  :amin:

sanırım işe yaradı gülom ama kesin konuşmak istemiyorum daha çok erken  :laughing7:
maşallah diyeyim önce akşam 1 kez kalktı sadece  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

OH OHHH MAŞALLAHHHH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

E DİŞ ÇIKARMAK KOLAYMI ONDAN HUYSUZDU BENIM FISTIĞIM

İNŞ. BÖLE GİDER HEP  :amin: :amin: :amin: :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

aferin benim akıllı kızıma anneyi üzmek yok artık  :nazar: :nazar:

ilkcemre

ya hakkaten diş çıkarma dönemleri çok zor yaaa... bizim göz dişi denilen dişler çıkıo şuan ön üst dişlerden önce. yemek falan yemiyo zaten düzen müzen yok... darma dağınız. en zor zamanlarımız böyle olsun yine de şükürler olsun. atyeş falan yok nazını çekicez artık napalım :D

KUZEY

Allah kolaylık wersin hepimiz darmadağınız :cildir: :cildir:

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Eylül , 2010, 11:31:18

AYNENN KANKAMMMM  :opucuk:

BİZİMKIDE ZIVANADAN ÇIKMIŞ VAZIYETTE

BABAANNESİ ÇILDIRMAK ÜZERE

ALLAHTAN 8 DE UYUYOR ANNESİNI ÜZMUYOR KUZUCUĞUMMM  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ilkcemre

hehehe senin öcünü alıo galiba selma senin oğlan...
napıon evde öğretiyonmu babannene eziyet et die heaa

KUZEY

Alıntı yapılan: ((selma)) - 23 Eylül , 2010, 11:34:16
Alıntı yapılan: KUZEY - 23 Eylül , 2010, 11:31:18

AYNENN KANKAMMMM  :opucuk:

BİZİMKIDE ZIVANADAN ÇIKMIŞ VAZIYETTE

BABAANNESİ ÇILDIRMAK ÜZERE

ALLAHTAN 8 DE UYUYOR ANNESİNI ÜZMUYOR KUZUCUĞUMMM  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

ayyy sorma canım ben de zıvanadan çıkmak üzereyim ewin halini görsen hısız  girmiş zannedersin tövbe   :-\ :-\ :-\ :honk: :honk: :honk: 

DİLVİN

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 23 Eylül , 2010, 11:39:33
hehehe senin öcünü alıo galiba selma senin oğlan...
napıon evde öğretiyonmu babannene eziyet et die heaa

SÜPERSINNN GÜLÜMM BEN HİÇ O YÖNDEN BAKMAMIŞTIMM
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KUZEY

< ESLAL >

23 Eylül , 2010, 12:30:43 #2504 Son düzenlenme: 23 Eylül , 2010, 17:37:33 < ESLAL >
sağol kızlar  :opucuk: :opucuk:

bizim dişten çok uyku sorunumuz var doğduğundan beri böyle biliyorsunuz çocuk ne gece ne gündüz uykuya dalamıyor  :'( bu son günlerde hat safhada olmaya başladı geceleri 10 dk bir kalkmak gibi  :cildir: :y25:
tabi dişinde faktörü var ama dediğim gibi esas sebep uyku bozukluğu uykusunu alamadığı için sürekli mız mız şuan 8. dişimizi çıkarmaya uğraşıyoruz çokk şükür kötü bir yan etki yaşamadık  :amin: :amin:
ve sanırım bu damla işe yaradı serpilcim sende dene derim   ;)