2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

ilkcemre

biz bu hafta sonu alıcaz kızlar:D aldığım gün kargoya versem 2 günde  teslim olunur. acele etmeyin bence :D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

selma kiz vallah masallah baya birseyler yapyiorsun 1 gün icinde takdir etdim seni ama böyle devam edersen tabiki kilo milo kalmaz anamm ben bu kadar hareket etsem tig gibi olurum herhalde  :k06: :k06: :k06:

rabbim herkese yardimci olsun  :amin:

bende suan ecisi uyutdum ohh rahatim  :muzz:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 22 Eylül , 2010, 14:10:24
selma kiz vallah masallah baya birseyler yapyiorsun 1 gün icinde takdir etdim seni ama böyle devam edersen tabiki kilo milo kalmaz anamm ben bu kadar hareket etsem tig gibi olurum herhalde  :k06: :k06: :k06:

rabbim herkese yardimci olsun  :amin:

bende suan ecisi uyutdum ohh rahatim  :muzz:

BEN DAHA OLAMADIM AMA TIĞ GİBİ  :ehi: :ehi: :ehi:

HOŞ GELDIN CANIM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

ırmak184

DİLVİN

çağınım

selam kızlar nasılsınız

bebişler nasıl maşallah uyuyan bebişlerimizeee

benim oğlumda uyuyo kafa dinliyorum biraz

selmacımmm  :opucuk:

KUZEY

selam kızlar Kuzeyi uyutmaya çalıştım durmuo 5dk. şekerleme yaptı we uyandı :cildir: :cildir:

DİLVİN

kendı adıma ıyıyım yeşimcim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yalnız kızlar çağların poposu pişik oldu bende bezını değiştirdim prıma aldım

bide akşam yıkayıp pudraladım

sabah ıyıydı

kayınvaldeme dedımkı krem sürme pudra sur kurusun kızarıklık dedım

çünku denedım sabah ıyıydı

ama benım muhalefet olan kayınvaldem yokkkkk pudra sürmem o kanser yapıyormuş dedi

hiç duymadım ben siz duydunumu  :icon_scratch:

< ESLAL >

selam kızlar  :hello: :hello:

benim hatunda uyuyor şimdi öğlen anason çayı içirdim ondan olsa gerek yarım saattir uyuyor  :laughing7:

off bu aralar fenalardayız yine ne gece ne gündüz uyumuyor yemiyor çıldırmak üzereyim bugün şu bay bay damlaya bakacam bakalım inş. bulurum ve faydasını görürüz oda bende perişan olduk geçen gün azcık ateşlendi nisa dişten sanırım fitil verdim bi tane o gece deliksiz uyudu akşam yine hiç uyumadı gece 4 te 1 ölçek calpol verdim hiç faydası olmadı ilacada dayanmak istemiyorum napıcamı şaşırdım  :sad1:

< ESLAL >

duymadım selmacım ama ben nisada hiç kullanmadım toz nihayetinde çiçeğine kaçar bide  :k06: :k06:
hametan pomad çok iyi geliyor canım birde nivea nın pişik kremi azcık kızarsın nivea sürüyorum bişeycik kalmıyor  ;)
birde bizim doktorumuz günde 1 defa beyaz vazalin sürmemi önermişti hiç pişmez dedi hem yapışıklık olmuştu bizim 3 aylıken onuda önler dedi bi ara kullandım bayadır sürmüyorum aklıma gelmiyor  :tongue3:

DİLVİN

nisamada maşallahhhhhh

liliiiii liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

uyuyor kelımesını ilk defa duydum senden ezocummm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: