2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

tabii bide ayaklansın gör senn hem bu kadar yttığın yeter  :k06: :k06:

bizdede yaramazlıkta sınır yokk  :-\ sağlıklı olsunda yaramaz olsun napimm  :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Eylül , 2010, 11:49:56
tabii bide ayaklansın gör senn hem bu kadar yttığın yeter  :k06: :k06:

bizdede yaramazlıkta sınır yokk  :-\ sağlıklı olsunda yaramaz olsun napimm  :dontknow:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

KUZEY

öyle sağlıkları yerinde olsun ama bizim sağlıklar bozuluo Ezom :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

nesrin_beyza&berrin

KUZEY

9. ayınız kutlu olsun canım nice 9 yıllara :flowers:

ilkcemre

bizde bi kaç  gün sora 8 aylık olcazz :D

bizim kız 2 haftadır terör estiriyo.... büyüdü galiba :D

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Eylül , 2010, 11:49:56
tabii bide ayaklansın gör senn hem bu kadar yttığın yeter  :k06: :k06:

bizdede yaramazlıkta sınır yokk  :-\ sağlıklı olsunda yaramaz olsun napimm  :dontknow:

Ha ha züğürt tesellisi :) bir noktadan sonra yaramaz olsun napiim lafı kesmeyecek cancağızım :) bende de var bi tane ondan  :k06:
Rabbim sağlıktan ayırmasın.  :amin:

Berrişimin de 9.ayı kutlu olsun, nicelerine eriştirsin Mevlam.  :amin:

Yeşimcim geçmiş olsun.  :opucuk:

DER!N

Sahracım, Yeşimcim teşekkür ederim. Geçti gitti elhamdülillah armuta düşman kesildim mutfakta gördükçe boğasım geliyor.

KUZEY

gülay t.

Alıntı yapılan: ((selma)) - 16 Eylül , 2010, 13:06:56
sağol ilknurcummm  :opucuk:

gülayy tşk ederiz betüşde 9 girdi galıbaa

1 nisan süprizinnnn  :D

Canım benim unutmamışsın.  :opucuk: Sorma 9. ayı da bitirdik 9 buçuğu geçtik 10. aya doğru hızla ilerliyoruz. Az kaldı yaşlarına Rabbim ne  çabuk geçti. Çok şükür hastalıksız kazasız belasız bugünlere geldik. İnşallah hep güzel ve kolay geçer. Hepimizin bebekleri sağlıklı ve hayırlı evlatlar olur inşallah :amin:

Gülfercim gerçekten armut mu yapmış? Alerjisi mi var diyeceğim ama daha önce de vermişsin neden  kaynaklanmış acaba?

çağınım

sağol gülfercim sağlıkları yerinde olsun yaramazlık yapıyolar iştee

ben hastayken öyle kötü oldum ki dua ediyodum yavrum iyileşsinde yine koltuk ve masa tepelerinde dolaşsın diye  :y25:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

berrişin 9.ayı kutlu olsun :k06: nice aylara yaşlara inşallahh :amin: :amin:

yeşimcim geçmiş olsun bizde hastaydık bAYRAMDA daha tam iyileşmedik  :(
çocuklar hasta olunca çok kötü oluyoo bebişler hasta olmasınnn

ayy fudayl da sürekli saçlarımı çekiyooo ağlıyo kafamı uzatıyorum susuyo heyecanlanıyo nasıl gülüyo eşşek :laughing7:
bi dakka durmuyo artık sürekli dönüyoo yemek yediremiyorum üzerini yüzüstü yatrken giydiriyorum :D
bide perdelere bayılıyoruz

KUZEY

ayy fudayl da sürekli saçlarımı çekiyooo ağlıyo kafamı uzatıyorum susuyo heyecanlanıyo nasıl gülüyo eşşek :laughing7:
bi dakka durmuyo artık sürekli dönüyoo yemek yediremiyorum üzerini yüzüstü yatrken giydiriyorum :D
bide perdelere bayılıyoruz

[/quote]
aaaa aynı sahneler bizde de mevcut canım :tongue3: :tongue3: :tongue3:

çağınım

sağol canım gerçekten bbeişlerin hastalığı insanı çok üzüyor rabbim acılarını göstermesin  :amin: :amin:

artık büyüyolar kızlar daha durmazlar ama her anlarını yaşamak inanılmaz keyifli