2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

selmaaa 8. ayınız hayırlı uğurlu olsun nice aylara yaşlara inşallah canımm
paşamm artıkın yürür beee :nazar: :nazar: :nazar:
geçmiş olsun tatlım totişini öpimde geçsin :-*

nesrin sizede geçmş olsun canım iyidir inş kuzucuğun

gülfer ecişin iyi olduğuna sevindim geçmiş olsun canım

ayşeee çok dikkat et bizde aynısı olduk bronşiolite çevirdi şimdi iyi şükürler olsun ama hrıltı devam edyir arada da öksürük
ilaçlar neler canım çok geçmiş olsunn

nesrin_beyza&berrin

Teşekkür ederim canım. Sanırım dişten. Kendiliğinden düştü ateş.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

çağınım

selmacım canım

oğluşumun 8.ayı hayırlı olsun nice nice aylara ve tabiki senelereeeeeee  :nazar:

gülfercim geçmiş olsun canım sizede çok iyi takip etmen lazım verdiğin şeyin dokunup dokunmadığını ona göre doktorunuzada bilgi verirsin en azından yedirip yedirmemen konusunda yardımcı olur sana

DİLVİN

SAĞOLL YEŞİMCİMMMMMM

BUYUYORUZZZ  :muzz: :muzz: :muzz:

INŞ. CANIM NİCE AYLARA VE SENELERE HEP BERABERRRR  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çağınım

selmacım bübüyolar canım gerçektende rabbim sağlık sıhhat versin

nice senelere hep beraber inş..  :amin:

KUZEY

BUYUYORUZZZ  :muzz: :muzz: :muzz:

INŞ. CANIM NİCE AYLARA VE SENELERE HEP BERABERRRR  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
[/quote] amin aminnn :opucuk:

çağınım

inş.. canım amin aminn yerim ben kuzeyi çok tatlı tam ısırmalık gülüşünü sevsinler onun  :nazar:

DİLVİN

KUZEY

Alıntı yapılan: çağınım - 17 Eylül , 2010, 10:44:53
inş.. canım amin aminn yerim ben kuzeyi çok tatlı tam ısırmalık gülüşünü sevsinler onun  :nazar:
teşekkür ederim canım senin paşanın da maşallahı war  ;)

çağınım

sağol teyzesi sorma yaramazlığımız sürekli üstümüzde bayramda hastaydık düzeldik çok şükür ama kaldığımız yerden yaramazlığa devam  :k06:

KUZEY

geçmiş olsun canım al bizden de o kadar yaramazlıkta üstümüze yokk ;D

DİLVİN

BENIM OĞLUMDA BOZULDUUU

ODA BAŞLADI YARAMAZLIĞAAA  :ehi: :ehi: :ehi: