2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DER!N

Maşallah oğluma benim, hayırlı nice yıllar nasib etsin Mevlam hepbirlikte kutlayalım.  :amin:

DİLVİN

amınnn ınş. gülfercımmm

buyuyorlar yavrucaklarrr  :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

çokk geçmiş olsun gülomm kıyamam yavrum kim nasıl kaşınmıştır  :sad1:

sizede çokk geçmiş olsun nesrincim selmacım

:hieyt: :hieyt: :hieyt: kutlu olsun ÇARLAR paşamın 8. ayı hepbirlikte nice güzel günlerini görelim kuzularımızın  :amin: :amin:

DER!N

Yavaş yavaş benim kızıma benzemeye başladı elhamdülillah  :k06: sağol ezocan  :opucuk:

AککORTįє

nesrin_beyza&berrin

Maşallah Çağlar Paşaya Selmacım. :nazar: :nazar: :nazar: Çok çabuk büyüyorlar farkına varmadan....

DİLVİN

sağolunn bal teyzelerıııı
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

ummahh ummmahhhhhhhhhh  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

selma gülfer nesrin çok geçmiş olsun kuzucuklara

gülay t.

Selmacım hayırlı olsun yeni ayınız. Gülfercim çok geçmiş olsun şimdi daha iyidir umarım pıtırcık.

DER!N

İyi iyi maşallah tam gaz cadılığa devam  :)

DİLVİN

sağol ilknurcummm  :opucuk:

gülayy tşk ederiz betüşde 9 girdi galıbaa

1 nisan süprizinnnn  :D

ırmak184

gülfercim nesrincim selmacım cok gecmiş olsun...
selmacım yeni ayınız hayırlı olsunnnnnnnn  :nazar:  :nazar:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 16 Eylül , 2010, 12:25:42
Yavaş yavaş benim kızıma benzemeye başladı elhamdülillah  :k06: sağol ezocan  :opucuk:

kim canım anlamadım  :honk:

DER!N

SELEN :) şişlikler inince ahaan da bu benim kızım dedim.  :k06:

DİLVİN

SAĞOOLL IRMAKCIMMM

BENDE KIME BENZEDI DIODUMM  :k06: :k06: