2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Eymen hastami yine  :y25:

kuzum benim cok gecmis olsun aysecimm

rabbim acil sifalar  versin kuzuma :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 15 Eylül , 2010, 23:55:20
Arkadaşlar mrb. Sayfa eskisi gibi aktif değil. Berrişin ateşi çıktı akşam vakti. Hemen ateş düşürücü verdim. çok şükür şimdi düşmüş. Ablasında biraz öksürük vardı ondanmı oldu acaba? İnş çıkmaz bir daha. Çıkarsa yarın dra götürecem.

Geçmiş olsun canım. Allah c.c. şifa versin.  :amin:

Gece acildeydik biz de besin allerjisi oldu Selen delirdim çocuğum tanınmayacak haldeydi :y25:
İğne yaptılar azıcık eli yüzü tanıdık oldu yavrumun mahvoldum. Jel ve damla verdi Ayhan Bey.
3 gün önce yediği armut yapmış sanırım, offf berbat bir geceydi.

DER!N

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 16 Eylül , 2010, 01:27:39
Eymen hastami yine  :y25:

kuzum benim cok gecmis olsun aysecimm

rabbim acil sifalar  versin kuzuma :amin:

Faranjit olmuştu, onu atlatamamış canım bir üst seviyeye geçmiş faranjiti o yüzden ilaçlarını değiştirmişler yanlış anlamadıysam.

DİLVİN

GÜNAYDINN KIZLARRR
ÇOK GEÇMİŞŞ OLSUN NESRİMCIM
ECİŞEDE GEÇMİŞŞ OLSUN GÜLFERCIM

ÇAĞLARINDA 4 GÜNDÜR  POPOSU KIZARMIŞŞ
BAYRAMDA ÇOK SARMA YEDIM OMU YAPTI ACABA
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

Sağol canım, Allah c.c. razı olsun.

Uyanınca bakacağım arttı mı azaldı mı  :'(

nesrin_beyza&berrin

Gülferci çok geçmiş olsun. Daha önce yememişmiydi armutu. Kıyamam bebişlerimize. Berriş de sabah namazı vaktinde baktım 37,8di şimdide pek hareketli vücut ısısıda iyi ama ölçmedim. İnş çıkmaz.

KUZEY

günaydın kızlar geçmiş olsun hepinize kıyamam yaa kuzucuklara  :honk:
teyzesi poposunu yesin canım ıslak mendilden olmuştur yıkamadıysan popişi ben arada yıkıorum Kuzeyin de hemen kızarıo

DER!N

İnşallah canım.

Sadece armut yemişti hiç bir şey olmadı, armutlu muhallebi vermiştim bir kaç gün önce başka da değişik bir şey vermedim. İlk kez yedi armutlu muhallebiyi  :dontknow:

Ve ecişin allerji testlerini yaptırdım ben sorunumuz yoktu anlamadım hiçbir şey.

Şimdi iyi elhamdülillah boynunda, karnında, el ve ayaklarında bir de göz kapaklarında kalmış.

KUZEY

çok geçmiş olsun Gülfercim ben de test yaptırıcam nasıl oluo koldan mı bana öyle yapılmıştı polen alerjim war

DİLVİN

Alıntı yapılan: KUZEY - 16 Eylül , 2010, 09:42:00
günaydın kızlar geçmiş olsun hepinize kıyamam yaa kuzucuklara  :honk:
teyzesi poposunu yesin canım ıslak mendilden olmuştur yıkamadıysan popişi ben arada yıkıorum Kuzeyin de hemen kızarıo

CANIM YIKIYOZZ
ARADA BÖLE OLUYOR ANLAMIYORUM BEN
BİŞEY DOKUNUYOR AMA NE ANLAMADIM  :dontknow:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Bizim doktorumuz alerji testi için küçük demişti. Bizim alerjik egzamamız vardı neye karşı alerjisi varsa ona göre davranayım dedim gerekirse profa bile götürecektim. Dr küçük dediği için durdum. Çok şükür şimdi iyi. Benim gözlemlerime göre çilek, çikolata şimdiye kadar bunları keşfetmiş gibiyim.

DER!N

Nesrincim 4 aylıktık yaptırdım ben, koldan yapılıyor Serpilcim. Tabii o zamanki test ne kadar sağlıklıydı bilmiyorum geliştikleri için en sağlıklısı 4 yaşmış tekrar yaptıracağım o yaşında ki bunu bile bile yaptırdım.

KUZEY

ay yawrum nasıl dayandı yaaa ben kaşıntıdan mahwolmuştum o kolu 20tane deliolar  :y25:

DİLVİN

ÇAĞLAR 8 AYLIK OLDU TESELERİİİİ

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

KUZEY

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: teyzesi yesin onun her yerini maşallah oğluma kocaman olduuuuu