2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

zelis

selam kizlar  :hello:

hasta bebislere Rabbim acil sifalar versin ...

inicileri gelen bebislere masallah  :nazar: incileriniz hayirli olsun...

gelelim bize ;

bizde 4 gundur evle ugrasiyoruz , evin esyalarini falan degistiriyorum , boya , badana yer dosemesi falan derken baya bi yorulduk , vakit bulamadigim icin nete de giremedim , simdi kayinvalidemlerin evindeyiz evde boya kokusu falan ciksin persembe gunu geceriz insallah ....

kizimda iyi cok sukur biarz rezil oldu yavrum , yeme icme duzeni falan bozuldu , sadece esim ve ben ugrastigimiz icin evlen birde bebek zor oldu ama bitti sayilir cok sukur . simdi sadece yeni esyalarin gelmesini bekliyoruz,,,, bizden bu kadar kizlar , benim tembel kiz hala emeklemiyor hicde emeklemeye niyeti yok , ama sadece ellerinden tuttup yuruttugum zaman cok seviyor , yurumeye adim atmaya calisiyor ama oyle oyun gibi gercek anlamda ayaklari ustune basmiyor , zaten parmaklarinin ucunu basiyor bu kiz ,, tembel essekkk :k06:

hepinizi ve bebisleri kocaman optum kizlar :flowers: :flowers:

--elif--

kolay gelsin zelişciğim ohh mis gibi olmuştur senin evler şimdi yeni eşyalar falan güle güle kullanın inş.  :amin:
demek daha başlamadı emeklemeye aman boşver napacan valla yetişemiyorum ben arkasına  :k06:  :k06:

BEN GİDİYORUM 1 HAFTA İZİN ALMIŞ EŞİM AZCIK STRES ATALIM RAMAZAN BOYU ÇIKMADIK YA ŞİŞTİK   :k06:

KENDİNİZE VE BEBİŞLERİNİZE ÇOKK İYİ BAKIN  :opucuk:  :opucuk:

DER!N

Günaydın hanımlar.

Zelişcim iyi günlerde kirlenin eşyalarınızı da iyi günlerde sağlıkla kullanın  :amin:

Ebrarcım size de iyi gezmeler :opucuk:

Ayşe Eymen nerelerdesiniz  :director:

KUZEY

Alıntı yapılan: zelis - 15 Eylül , 2010, 00:22:51
selam kizlar  :hello:

hasta bebislere Rabbim acil sifalar versin ...

inicileri gelen bebislere masallah  :nazar: incileriniz hayirli olsun...

gelelim bize ;

bizde 4 gundur evle ugrasiyoruz , evin esyalarini falan degistiriyorum , boya , badana yer dosemesi falan derken baya bi yorulduk , vakit bulamadigim icin nete de giremedim , simdi kayinvalidemlerin evindeyiz evde boya kokusu falan ciksin persembe gunu geceriz insallah ....

kizimda iyi cok sukur biarz rezil oldu yavrum , yeme icme duzeni falan bozuldu , sadece esim ve ben ugrastigimiz icin evlen birde bebek zor oldu ama bitti sayilir cok sukur . simdi sadece yeni esyalarin gelmesini bekliyoruz,,,, bizden bu kadar kizlar , benim tembel kiz hala emeklemiyor hicde emeklemeye niyeti yok , ama sadece ellerinden tuttup yuruttugum zaman cok seviyor , yurumeye adim atmaya calisiyor ama oyle oyun gibi gercek anlamda ayaklari ustune basmiyor , zaten parmaklarinin ucunu basiyor bu kiz ,, tembel essekkk :k06:

hepinizi ve bebisleri kocaman optum kizlar :flowers: :flowers:
günaydın canım kolay gelsin güle güle oturun yeni ewinizde  yeni eşyalarınızla Kuzey de apalamıyor öyle bir çabası da yok yürüteç aldım onu sewdi ama 5 dk.da sıkılıyor biz de sizi öptük

KUZEY

DİLVİN

kankalarr günaydınnnnn
neden sayfaya uramıyorsunuzzz bakımmm
nerelerdesınızzz hu huuuuuuuuuuuuuuu  :caca: :caca:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar. Zelişçim hayırlı uğurlu olsun yeni eşyalarınız. Güle güle kullanının. Gülfercim sizin brunchınız nasıl geçmişti.
Kızlar dün diş hekimine gittim dişetlerim için. Diş taşları temizlenecek. Ama önce tedavi edilmeliymiş dişetlerim. Antibiotik verdi. Prospektüsüne baktım anne sütüne geçer diyor. Diş Drnu aradım birşey diyemedi. Eczacıya sordum emzirenler için en uygunu buymuş dedi. Ya kullanmakta tereddütlüyüm. Kullanmayacak gibiyim. Biraz daha diş taşlarımla yaşayayım diyorum. Siz ne dersiniz?

KUZEY

günaydın canım eçmiş olsun ben de 2 defa kullanmıştım antibiyotik doktora söylediysen zaten ona göre werio bence kullan bir sorun olmuyor :icon_thumright:

DER!N

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 15 Eylül , 2010, 11:08:21
Günaydın arkadaşlar. Zelişçim hayırlı uğurlu olsun yeni eşyalarınız. Güle güle kullanının. Gülfercim sizin brunchınız nasıl geçmişti.
Kızlar dün diş hekimine gittim dişetlerim için. Diş taşları temizlenecek. Ama önce tedavi edilmeliymiş dişetlerim. Antibiotik verdi. Prospektüsüne baktım anne sütüne geçer diyor. Diş Drnu aradım birşey diyemedi. Eczacıya sordum emzirenler için en uygunu buymuş dedi. Ya kullanmakta tereddütlüyüm. Kullanmayacak gibiyim. Biraz daha diş taşlarımla yaşayayım diyorum. Siz ne dersiniz?

Günaydın tatlım diş taşlarınla bir süre daha yaşayabilirsin sanırım valla ben 5.ayımdaydım 20lik diş çıkarıyordum nasıl bir dişse ne çıktı ne durdu Selen 4 aylık olana kadar da o ağrıyla yaşadım çok çok sıkıntısı yoksa, yani diş eti çekilmesi vs. gibi bence kullanma antibiyotik ve tedavini ertele.

Brunch rezildi herkes çocuklarıyla 2-3 çocuğu olan var eşler var bir da hanımlar tam bir curcunaydı hiç bir şey anlamadım yorgunluktan başka, kafam bir dünya oldu.

nesrin_beyza&berrin

Sadece diş taşı da değil. Diş eti çekilmesi, şişme de başlamış . Sütte kesilme felan oluyor mu?

DER!N

Geçmiş olsun canım. Sütümde kesilme olmamıştı ama ben 2 gün antibiyotik kullandım sen muhtemelen 10gün kadar kullanacaksın.  :dontknow:

sersonas

slm kızlar benim oluşum 7 aylık ve üstten diş çıkardı başka üstten çıkaran varmı? :wave: :wave:

DER!N

İlkin üstten çıkaran var mı diye mi soruyorsun anlamadım da, Nisanın da üst dişleri çıktı önce alt sonra üst.
Hayırlı olsun incileriniz.

nesrin_beyza&berrin

Genelde alttan çıkıyor ama herkese göre değişiyor demekki. Hayırlı olsun inciniz.