2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

sağolun kızlar uzman doktora yaptırdık özelden çok rahat geçti hiç acı hisstemedi önce uyuşturucu krem sürdü sonra iğnelerle uyuşturdu we işlemi yaptı iğnelerden sonra 20 dk. bekledik Kuzey sabahtan beri uyumamıştı zaten salladık we uyudu sünnet 15dk sonra bitti we oğlum uyandı uyandığında sesler çıkarıodu gayet iyiydi gülücükler saçıyordu darısı sizlerin başına en kolay şekilde atlatırsınız inşallah ;)

ırmak184

bayram geldiiiii hepimizin kuzularımızla ilk bayramı  :hieyt:  :hieyt: herkese şimdiiden iyi bayramlar  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: KUZEY - 08 Eylül , 2010, 21:36:55
sağolun kızlar uzman doktora yaptırdık özelden çok rahat geçti hiç acı hisstemedi önce uyuşturucu krem sürdü sonra iğnelerle uyuşturdu we işlemi yaptı iğnelerden sonra 20 dk. bekledik Kuzey sabahtan beri uyumamıştı zaten salladık we uyudu sünnet 15dk sonra bitti we oğlum uyandı uyandığında sesler çıkarıodu gayet iyiydi gülücükler saçıyordu darısı sizlerin başına en kolay şekilde atlatırsınız inşallah ;)
Canım çok geçmiş olsun. Hemencicik iyileşirsiniz inş.

ırmak184

Alıntı yapılan: KUZEY - 08 Eylül , 2010, 21:36:55
gecmiş olsun canımcım...demek kesildi ucundan  :laughing7: darısı tüm oglan annelerinin basına diyelim..

ırmak184

Alıntı yapılan: masalım2010 - 08 Eylül , 2010, 10:27:22
bizde dün aşı olduk canı çok acıdı çok ağladı kuzucum kilomuz 7205 olmuş boyuda 64 cm doktor az uzamış dedi birazda kilo vermiş kuzucum
gecmiş olsun canımcım..maşallah masal bebege  :nazar:

) SaMiRa (

iyi bayramlarrrrrrrr :director:

serpil geçmiş olsun erkek oldu paşam hee  :nazar: :nazar:

< ESLAL >

İYİ BAYRAMLARRR GÜZEL ANNELER VE MİSS BEBİŞLERİİ  :flowers: :flowers: [/glow]

nesrin_beyza&berrin

< ESLAL >

nerdesinizz kızlar bayram harekli geçiyor zaarr :)
kimsecikler uğramamış  :-\ bizim bayram herzamanki günlerimizden farksız anlatacak birşey yok yani sizlerin ve mis bebişlerin ilk bayramları nasıl geçti döndüğünüzde anlatırsınız  ::)

AککORTįє

10 Eylül , 2010, 21:21:38 #2124 Son düzenlenme: 10 Eylül , 2010, 21:29:08 iLkNu® ।૧૦૩
ezomm nasılsın canımm   :D tekrardan bayramını kutluyorum arkadaşımm  :opucuk:

seninde herkesin de  :flowers:

ben özet geçeyim hemen;

biz ilk gün akraba akraba dolaştık malum sonrada kendimiz gezdik hava harikaydı

bol bol resmini çektim oğlumun  :love9:

ve gezerkende ne zamandır akılmda ola ve hep unuttuğum prizlerim için kapak aldım

bayramın ikinci günü yani bugün  evdeydik bol bol dinlendik vakit geçirdik

yarın ise benim eski iş yerim ( eşimde şu anda orda direksiyon usta öğretici ) piknik düzenledi

çatalca tarafına gidicez Avcılar ve B.çekmece şubesi hepsi benim eski arkadaşlarım

işyerinin sahipleriyle zaten hergün beraberiz çok iyi insanlar karı-koca

bakalım yarın inş hava güzel olur ve güzel vakit geçiririz  ::)

hee bu arada eşimin arkadaşı hacdan geldi arefe günü bize.

zemzem suyu ve binimum hediyeler getirmiş bize sağolsun.

oğlumun ilk bayramında ona zemzem suyu içirdim   :hello2:

< ESLAL >

iyimm tatlımm bildiğin gibi  ;)

seninde bayramın kutlu olsun canımm benimm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sevindim sizin adınıza gezmişsiniz sanada oğlumada güzel değişiklik olmuş

ohh yarasın ball oğluma Allah kabul eylesin şifa niyetine geçsin inş.  :amin: :amin: :amin:

oğlum ne yaptı annişi mutlu oldumu bu kadar gezmeye ,sevilmeye,mıncıklanmaya  :D harşlıklarr ne durumda  ;) Nisam  bu bayram fakir oğluşum paylaşırmı kızımla beş beşlerinii  :k06: :k06:

AککORTįє

hehe  :k06: topladı tabi herkesçiklerden başta babişle açılışı yaptık  :laughing7:

harçlıklar önce ona sonra bana  :k06:

hiç ağlamadı  :nazar: normalde yabancı kişiler çekimser kalıyor veyahut etrafa bakıp beni arıyor

yada sokakta kalabalık bi yerde ağlamıyor

ama tek görsün evde birini ve tanımıyor olsun çığlığı basıyor  :sad1:

tabi sonradan alışıyor ama susturana kadar hem bakıyor hem ağlıyor

yani; keyfi çok yerindeydi gezmeyi seviyor oğluşum  :laughing7: :love9: :binkybaby:

paylaşır tabiii oğlum çok centilmendirr  :laughing7:

DİLVİN

bizdende selam olsun  herkesee   :hello:
bende özet geceyımm
bayramın 1. gunu çağlarımı mısler gibi gıyındırıp önce babaannesıne ordanda akrabalara geçtık
çokk kalabalıktı gıttığımız yerler
bıde ankarada bayram zıyaretlerınde ıadeyı zıyaret var kucuk buyuğe bayram ziyaretıne gıdıyor buyukte tekrar kucuğe
oğlum tabı  çokkk gulucuk saçtı herkese
çağlar bılıyosunuz çokk yılışıkkk  :laughing7: garıpsemeyıp herkesın kucağına gitti
bıde sarı bı takım almıştım oğluma çok yakıştı oda
nazarmı değdı yoksa ıhmalkarlııkmı yaptık bılmıyorum bu sabah dolaba gözunu çarptı kanadı morardı şişdi gözü
çokkk şükür fazla hasar yok  :nazar: :nazar:
bugunde kayınvaldemdeydık azz para topladık yarın zengın akrabalara gıtcez  :toothy10: :toothy10:
iştee böleee kızlarr
bayramımız tekrardan şenn ve sağlıklı olsun
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

nesrin_beyza&berrin

Herkese tekrardan iyi bayramlar. Ezgi bizim bayramda çok hareketli geçmiyor. Gurbette nasıl olabilir ki? :crybaby2: :sad1: Bugün birkaç dost ziyareti yaptık. Saat 5ten beri de havalimanındaydık. Teyzem umreden gelecekti. İstanbuldan memlekete geçeceklerdi. Havaalanında göreyim dedim ama uçak rotar yapınca 3 saat bekledik. Berrin son saatlerde isyan etti.  :cildir: Sonunda geldi. Şimdi evdeyiz. YArında Anadolu yakasında arkadaşım var oraya gitmek istiyorum bakalım kısmet. İlknurcum sanada iyi piknikler. Bebişleri öptüm. :opucuk:

DİLVİN

haa bıdeee benım kızkardeşımle ablam 1 yıldır kuslerdı
bende ortancı çocuk olarak halıyle arada kalıyordum
bugun ablam ve kızkardeşim annemlerde karşılaşmış barışmışlar
bayramın en güzel hedıyesı oldu bana  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ben kusluğu sevmıyorum çünkü hele bıde kardeşlerın bırbırıne kus olması hiç hoş değildi
onlarda çok şükür barışmışlar
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik