2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

aynen vukuatlı günler...aman dikkat etmek lazım emeklemeye başlayınca ağza götürmeler başlıyor :sad1:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

ewet cnm hayırlısıyla seninde görmen yakındır o günleri
yerdeki en ufak bir pisliğe bile tahammülleri yok  :ehi:   :ehi:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Eylül , 2010, 17:03:49
Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 02 Eylül , 2010, 16:42:43
çeker tabi en azından seni dinlendirecek kadar oyalar

inş. canım

bende onun daha etkili olacağını düşünüyorum sevilcim  ;) melisinin kendi uyuduğu oldumu onunla canm

vallah cnm türkiyedeyken uyumuyordu ama sesi kesiliyordu o da yetioyrdu bana ona baka kaliyordu....simdi almanyadayim park yatagi kurdum onda yatiyor oyuncagimizda daha gelmedi tiri bekliyoruz burdan yeni oda takimi alcam snra takaim besigine simdilik yok yanimizda malesef...##ama süper bisey benim bile hosuma gidiyorr :k06:

AککORTįє

akılma ne geldi..  ::)

ben 14/15 yaşındaydım sanırım bi yakınımıza gitmiştik annemle.

onlarında bebekleri vardı 5/6 aylık civarıydı

gözümüzün önünde zar yuttu çocuk hop dedi yuttu gitti

2 dk sonra

zar bebişin yaptığı kakanın içinden el sallıyordu  :hello:  :ehi:

çok şaşırmıştım o vakit  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: KUZEY - 07 Eylül , 2010, 10:25:55
emdikten sonra bir kaşık su wer demişti canım ebe ağzında kalınca pamukçuk oluyormuş buara tebrik ederim formuna kawuşmuşsun  :hello2: :hello2:

sağol canım  :love9: :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 07 Eylül , 2010, 10:46:27
sağolun kızlar :opucuk: geçmiş olsun ilknurcuım karbonatlı su ile temizle ben böle biliyorum :dontknow: ALLAH korusun yavrularımızı  :amin: dün elim ayağıma girdi :y25:

ilknur tümünümü kopyalican yoksa kendine ait mesajlarımı :dontknow:

yok yok tümünü değil normal muhabbetleri kopyalamıcam

o günkü ruh dumumla ilgili olanları mesela..

çok uzun bi işlem ama ben başladım 10 sayfayı yaptım

artık zaman oldukça yavaş yavaş yapıcam

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:oda güzelmiş ilknur :ehi: :ehi: :ehi:

buarada ben bütün hepsini kaydettim usb me oğluma klosör yaptım..birde cd ye aktardım..ne olur ne olmaz diye en yakın zamandada çıkarıcam..

klosörde durur oğlum büyüynce okur :love9:

DER!N

Hamd olsun.

Güzel kızım benim ayağa mı kalkmış teyzesi yesin o minnacık totoyu yavrum benim maşallah kızıma  :nazar:

Düşenlere yeltenenlere geçmiş olsun Rabbim korusun  :amin:

Sabah gördüm hayrolsun inşaAllah.
Yordum yorumladım, hayrolsun deyin lütfen.

Ayşe var herhalde rüyanın ne başında ne sonunda gördüm, ama Eymen vardı.
İlknur senin mutfaktayız sen fırının kapağını açmışsın kırmızı biberlere peynir maydonoz sanırım doldurup duruyorsun çok güzel görünüyorlar diziyorsun tepsiye.
Ben 3 çocuğu da alıp dışarı çıkıyorum üçüz arabaları vardır ya öyle yanyana dizmişim ama Eymen az daha uzakta gidiyorum öyle bayır yukarı sizin evin yokuşu gibi sanki.
Bir bakıyorum İsmail yok telaşlanıyorum bakıyorum senin kucağında arkadan geliyorsun. Kızıyorum sana Allah c.c. iyiliğini versin ne zaman aldın çocuğu insan haber vermez mi ödüm koptu diyorum. Gülümsüyorsun sadece.

Eve giriyoruz çocuklarımız şimdiki halleriyle büyümüşler 12 yaşları gibi sanki ama yüzleri falan aynı nasıl tatlı tatlı konuşuyorlar ben şaşkınım İsmail ne zamandır konuşuyor diyorum ohooo çok oldu diyorsun aaa diyorum Selen de konuşuyor. Diyorsun ki konuşmuyor muydu diyorum ki evet konuşuyordu ama iki üç kelimeyi yanyana ancak getiriyordu şimdi bizim gibi konuşuyor. Herhalde çocuklar birbirlerinden etkilendiler diyorsun.

Sonra yine ufak halleri  ::) İsmailin totosu isilikten görünmüyor kız diyorum geçmedi mi hala, ayhh Gülfer sorma ne yaptıysak geçmedi çıldırmak üzereyim diyorsun.

Rüyam bu kadar, hayrolsun inşaAllah.

--elif--

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 07 Eylül , 2010, 15:05:07
akılma ne geldi..  ::)

2 dk sonra

zar bebişin yaptığı kakanın içinden el sallıyordu  :hello:  :ehi:

çok şaşırmıştım o vakit  ::)
  :ehi:  :ehi:
asıl olayı anlatmamışım
ben nasıl anladım sanıyosun düğmeyi yuttuğunu
2. günü ıhlaya ıhlaya kaka yapıyo benimki
meğer düğmeye zorlanırmış  :ehi:  :ehi:
ama nasıl oldum o düğmeyi görünce çok kızdım kendime
ve çok şükrettim boğazında kalmadığı için  :y25:  :y25:

AککORTįє

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 07 Eylül , 2010, 15:10:48
Hamd olsun.

Güzel kızım benim ayağa mı kalkmış teyzesi yesin o minnacık totoyu yavrum benim maşallah kızıma  :nazar:

Düşenlere yeltenenlere geçmiş olsun Rabbim korusun  :amin:

Sabah gördüm hayrolsun inşaAllah.
Yordum yorumladım, hayrolsun deyin lütfen.

Ayşe var herhalde rüyanın ne başında ne sonunda gördüm, ama Eymen vardı.
İlknur senin mutfaktayız sen fırının kapağını açmışsın kırmızı biberlere peynir maydonoz sanırım doldurup duruyorsun çok güzel görünüyorlar diziyorsun tepsiye.
Ben 3 çocuğu da alıp dışarı çıkıyorum üçüz arabaları vardır ya öyle yanyana dizmişim ama Eymen az daha uzakta gidiyorum öyle bayır yukarı sizin evin yokuşu gibi sanki.
Bir bakıyorum İsmail yok telaşlanıyorum bakıyorum senin kucağında arkadan geliyorsun. Kızıyorum sana Allah c.c. iyiliğini versin ne zaman aldın çocuğu insan haber vermez mi ödüm koptu diyorum. Gülümsüyorsun sadece.

Eve giriyoruz çocuklarımız şimdiki halleriyle büyümüşler 12 yaşları gibi sanki ama yüzleri falan aynı nasıl tatlı tatlı konuşuyorlar ben şaşkınım İsmail ne zamandır konuşuyor diyorum ohooo çok oldu diyorsun aaa diyorum Selen de konuşuyor. Diyorsun ki konuşmuyor muydu diyorum ki evet konuşuyordu ama iki üç kelimeyi yanyana ancak getiriyordu şimdi bizim gibi konuşuyor. Herhalde çocuklar birbirlerinden etkilendiler diyorsun.

Sonra yine ufak halleri  ::) İsmailin totosu isilikten görünmüyor kız diyorum geçmedi mi hala, ayhh Gülfer sorma ne yaptıysak geçmedi çıldırmak üzereyim diyorsun.

Rüyam bu kadar, hayrolsun inşaAllah.

HAYR OLSUN İNŞRABBİM HAYIRLARA VESİLE ETSİN  :amin:

BİZİMKİDE DÜN KAKTI AYAĞA BABASINA TUTUNARAK OLDUĞU YERDEN

BAKALIM KISMET NE ZAMAN YÜRÜYECEK  ::)

мiŁenα.

Anammm nasıl çıkardı düğmeyii..

hayır olsun gülom rabbim hayırlara vesile  etsin :amin:

AککORTįє

07 Eylül , 2010, 15:36:02 #2081 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2010, 15:40:40 iLkNu® ।૧૦૩
Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 07 Eylül , 2010, 15:31:01
Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 07 Eylül , 2010, 15:05:07
akılma ne geldi..  ::)

2 dk sonra

zar bebişin yaptığı kakanın içinden el sallıyordu  :hello:  :ehi:

çok şaşırmıştım o vakit  ::)
 :ehi:  :ehi:
asıl olayı anlatmamışım
ben nasıl anladım sanıyosun düğmeyi yuttuğunu
2. günü ıhlaya ıhlaya kaka yapıyo benimki
meğer düğmeye zorlanırmış  :ehi:  :ehi:
ama nasıl oldum o düğmeyi görünce çok kızdım kendime
ve çok şükrettim boğazında kalmadığı için  :y25:  :y25:

:'( dikkat etmek lazım  saniyelik işte

) SaMiRa (

selam kızlar ayşe geçmiş olsun ebrarcım sanda
isoya ve hilale maşallah yürür gülerinide görürüz inşallahh
hakkat yaa yavrum acmıştır totosuu
gülfer rüyan hayır olsun canım gündüz niyetine
ilknur iyi düşünmüşsün ama çok zor yaa sayfalarımı tek tek kopyalıyorsunn

serpil sizede geçmiş olsun canım
diş çıkaranlarında incileri hayırlı olsun bol bol ısırsınlar :D

bizde yemiyoruz içmiyoruz malesef midemiz boşboş en son 11 de mama yedi 90 cc uyudu,uyandı az öncede azcık sebzeli muhallebi yedi mama yaptım diliyle itliyor  :-\

< ESLAL >

hee sorma gülfer teyzesi bulduğu her fırsatta hopp ayakta gözümden ayırmaya gelmiyor  :-\
saoll canımm aminn hepsine maşallah çokk hızlı bu bebişler çokk  :nazar: :nazar: :nazar:

off Hilal'de ne bulsa ağzına atıyor favorisi gazete ve poşet  :icon_scratch: :icon_scratch:
yaa birde ağzını açmıyor kaçıyorr deli ediyor beni 2 gün önce babası pcde Hilalde onun yanında hiçç sesi çıkmıyor napıyor die baktım elinde gazete ucu kemrilmiş ağzından bir parça çıkardım zorla yutmadan yetiştim die sevindim lakin ertesi gün kakada kocca bir parça gazete   :nono: :nono: :k06: :k06:
cadıı mama versem kitler ağzı olmıycak şeyler hep ağızda  :caca: :caca:

DER!N

tutunup kalkmaya başlayanlar çok dikkat edin sert sert düşüyorlar  bir süre  sonra öğreniyorlar yavaş yavaş oturmayı  :k06: