2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

KUZEY

Ayşecim geçmiş olsun yaaa ağladı mı çok kuzum? :honk:

мiŁenα.

YOK FAZLA AĞLAMADI..benim oğlan ağlamayı pek bilmiyor dezesi :k06:  :k06: koRKTU AMA KUZEYI SÜNNET ETTİRDİNMİ

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

maşallah maşallah aman ağlamasın yawrucuklar Rabbim güldürsün onları her zaman  ;)yok canım yapmadılar haftya kontrol war

мiŁenα.

hım oyy kıyamam oğluşuma :)

bizimki ne aşıda ne birşeyde pek ağlamaz sadece ateşlendiği akşam susturamadım oakşam çok ağladı :y25:

ilknurcum fikir süper birkez daha demiştin bana ben şimdi kaydetmeye başlicam eymen uuysun bitririm :k06:

günlüğümüde kaydedim onuda silicem :k06: :icon_thumright:

KUZEY

Kuzey sürekli ağladığı için kulağımda ağlama sesleri çınlıyor Ayşem yapınca atarsın bana da değil mi?

AککORTįє

günaydın kızlarr ; öncelikle rica ederim ne demek  ;)

ayşe çok geçmiş olsun canım Allah korumuş  :amin:

gülfer iyiyiz çok şükür hayr olsun inş

sabahmıydı gecemiydi hatırlamıyorum aniden gözlerimi açtım yatakta.

Allah işte.. bi baktım ki oğlum uyanmış sürüne sürüne yatağın kenarına gidiyor

yani 5sn. ! 5sn. daha uyanmasam düşecek ve gittiği yerde de halı yok

Allah ım sen koru Yarabbi  :y25: :amin: :amin: :amin:

dünde azcık pamukçuk gördüm ağzında sildim karbonatlı suyla  sabah akşam geçti

bugün yine var. yine süreyim de çoğalmadan sonra sürsemde geçmiyo

az mı sürüyorum acep  ???

KUZEY

geçmiş olsun tatlım bizde hiç olmadım pamukçuk İsom çok mu emio?

AککORTįє

sağol canım. çok emmekle alakalımıdır ki?

diş çıkarttı çıkaracak ya ben o sebeple sık olur diye biliyorum  :icon_scratch:

KUZEY

emdikten sonra bir kaşık su wer demişti canım ebe ağzında kalınca pamukçuk oluyormuş buara tebrik ederim formuna kawuşmuşsun  :hello2: :hello2:

< ESLAL >

günaydın kızlarr  :opucuk: :opucuk:

saolun deyzoşlar çok erken oldu bu kalkış Allah sonumuzu hayr etsin sabah eşim geldi ben nisayı bıraktım yere döndüm uykuya  :k06: nisa babaya gitmeden en yakın kanepeye tutunup kalkmış yine ayağa babası nası bağırıyo ezgiii kalktı vallahi ben yardım etmedim die  :ehi: :ehi:

çokk geçmiş olsun ayşem Rabbim korumuş  :amin: :amin:

ben yatak odasında yatmıyorum artık ilknur etrafa ne koyarsam koyim aşıyor eşimde gece çalışıyor şuan 3 'lü kanepeyi açıp orda yatıyoruz nsayla o duvar tarafında duvara yastıklar koyuyorum daha rahat ettik böyle  ::)

Rüyan hayr olsun gülomm bende çokk rüya gördüm bugece  :-\ :icon_scratch:

DİLVİN

AYŞECIM GEÇMİŞ OLSUN CANIM

KANKA NE OLDU SUNNET OLDUMU KUZEY
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

sağolun kızlar :opucuk: geçmiş olsun ilknurcuım karbonatlı su ile temizle ben böle biliyorum :dontknow: ALLAH korusun yavrularımızı  :amin: dün elim ayağıma girdi :y25:

ilknur tümünümü kopyalican yoksa kendine ait mesajlarımı :dontknow:

KUZEY

Alıntı yapılan: ((selma)) - 07 Eylül , 2010, 10:33:05
AYŞECIM GEÇMİŞ OLSUN CANIM

KANKA NE OLDU SUNNET OLDUMU KUZEY
kankam olmadı gerek yok delik war şuanda dediler adam makasla açtı ya ayyyy :y25: haftaya kontrol war

nesrin_beyza&berrin

Kızlar bence kesinlikle çıktısınıda alın. Ben ilk kızımda sayfalar dolusu yazmıştım bilgisayara. Ama gitti hepsi. :-[ Keşke çıktısını alsaymışım diyorum. Çok güzel yazıyordum ama yok.

--elif--

günaydın kızlarr  :opucuk:
ne vukuatlı günler geçiriyoruz yataktan düşenler,tutunup kalkanlar,yatağın kenarına gelenler okudumda herkes aynı dertten muzdarip  ne diyim geçmiş olsun herkese
RABBİM büyük kazalar yaşatmasın  :amin:
ebrarda düştü dün yanağı morarmış  :-\
hee bide unutmadan uyarayım aman kızlar yerde gördüğünüz ufak tefek şeylere dikkat
ağızlarına almaya başladılar ne bulduysa hopp mideye indiriyor
geçen gün düğme yutmuş benim kız küçük falanda değil nasıl korktum anlatamam
yuttuğunu görür gibi oldum ama tam emin değildim ve onu yuttuktan sonra tıkandı sanki sürekli hıçkırdı
ve öksürüyormuş gibi yaptı dilini dışarı çıkarıp
iyikide yuttuğunu görmemişim diyorum yoksa kafayı yerdim çıkaramazsam
ve o panikle çıkaracam diye çocuğu ben boğardım ALLAH korusun