2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

Maşallah İSO'ya. Bebeğimonline bebekleri çok hızlılar maşallah. Yürür günleride görürüz inş. :amin:

< ESLAL >

maşallah oğluma  :nazar: :nazar: :nazar:

bende bugün hilali odaya oturttum önüne oyuncakları döktüm su almak için mutfağa gittim geldiğimde koltuğa tutunmuş ayakta buldum  :-ooo :-ooo ödüm koptu düşecek die paniklemeden tuttum oturtup yine çıktım kapıdan gizlice onu izledim tutunup yine kalktı dikildi ve sıralamaya başladı çokk sevindim bi yandanda üzüldüm artık hiç gözümden ayıramıyorum  :honk:

AککORTįє

kızlar bu arada size birşey söylicem ;

hani hep konuşuyoruz ya günlük tutuyrmusunuz tutulmalı hamileyken doğumdan sonra falan

aslında bizim asıl günlüğümüz burası. FORUM  :icon_thumright:

ben şöyle birşey yapıcam ;

ben buraya hamile kalmadan bi kaç ay önce kaydolmuştum.

profilimden ilk gönderdiğim mesajları (yani normal muhabbetler değil tabi)

bizim hamilelikle ilgili o zaman ki düşüncelerimizi yazan bölümleri tarihleriyle beraber word e kopyalıcam ta ki bu zamana kadar

flash a atıcam ve çıktısını alıcam herhangi bi yerden .

o kadar gözümüz korkacak kadar fazla değil, çoğu muhabbet zaten

örnek vermek gerekirse  ::)

mesela herkes aylık doktor kontrolüne gittiği zaman buraya gelip yazıyor bu gün şu oldu bebeğimin kilosu şu boyu şu

aynen hamileyken de öle bugün kalp atışlarını dinledik vs.. vs..

yani topu topu 10 yada 15 sayfa  tutar

ben bunu yapıcam, sizede fikir olsun  ;) :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: nesrin_beyza&berrin - 07 Eylül , 2010, 00:12:45
Maşallah İSO'ya. Bebeğimonline bebekleri çok hızlılar maşallah. Yürür günleride görürüz inş. :amin:

aminn sağol teyzesi inşş  :D :amin:

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 07 Eylül , 2010, 00:13:19
maşallah oğluma  :nazar: :nazar: :nazar:

bende bugün hilali odaya oturttum önüne oyuncakları döktüm su almak için mutfağa gittim geldiğimde koltuğa tutunmuş ayakta buldum  :-ooo :-ooo ödüm koptu düşecek die paniklemeden tuttum oturtup yine çıktım kapıdan gizlice onu izledim tutunup yine kalktı dikildi ve sıralamaya başladı çokk sevindim bi yandanda üzüldüm artık hiç gözümden ayıramıyorum  :honk:

sağol hayatımmm :opucuk:

aynen canım sorma gözümün önünden ayrımıyorum bende kıpır kıpır bi durmuyorlar artık

Allah ım korusun  :amin:

< ESLAL >

evtt ilknurum bende aynı şeyi düşündüm ama bi türlü vakit bulamadım  :honk:

AککORTįє

evt canım biraz zaman alır ama mutlaka yapmak gerek

çıktı alınmasa bile cd ye kopyalarsın saklarsın

gülay t.

Selam arkadaşlar bir sorum olacak diş çıkaran bebek annelerine. Kızım 2. dişini çıkarıyor ilkinde olmadı ama 2. dişte birkaç gündür öksürük başladı. Burada okumuştum sanırım dişin öksürük de yapabildiğini . Ama bir yandan da acaba soğuk mu aldı diyorum gerçi hasta olduğuna dair herhangi bir belirti yok sadece arada bir öksürüyor sanki boğazında balgam varmış gibi. Diş çıkarırken oluşan öksürük nasıl oluyor ayırd edebilir miyim diğer türlü öksürükten.??

gülay t.

Merhaba canım öyle mi  ilk ben mi merhaba demiştim, ne güzel sevindim şimdi.

Maşallah sizin de çıktı dişiniz demek, benim kızımın sanki boğazında balgam var da onu çıkarmaya çalışıyor gibi. Çok sık öksürmediği için dişe yordum ama inşallah bir sorun olmaz.

gülay t.

07 Eylül , 2010, 01:34:08 #2048 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2010, 01:41:42 gülay t.
 Çok teşekkürler Irmakcım. Çok şükür siz bayağı ilerletmişsiniz. Erkenden başladı demek kuzucuk diş çıkarmaya. Evet canım ya diş çıkarmak zormuş, uykusuzluk çok kötü yapıyor insanı bir de Ramazana denk geldi hem sahur hem bebeğin sık kalkması bayağı zorladı beni.
Sana iyi geceler canım ben çıkıyorum.

zelis

Ilknurcugum , gunlugu bu sekilde yapmak guzel bir fikir canim ,  :icon_thumright: :icon_thumright:
paylastigin icin tesekkurler..

Dis cikarmakla ugrasan bebeislere ve annelerine Allah kolaylik versin...
bizim alt iki disimiz cikti cok sukur....

DER!N

sağolun kızlar  :opucuk:

herkeslere günaydınnn    :opucuk: :opucuk:

Hayr olsun diyerekve  uzun zamandır rüya görmediğimi de ekleyerek 5ten sonra bir rüya gördüm.

Ayşe ve İlknur ve  de bebişler herkesler iyi mi? Ses verin :director:

nesrin_beyza&berrin

Günaydın arkadaşlar
Gülfercim hayır olsun. Bebişlerle ilgili mi gördün? Benim bebiş iyi uyusada uyusam diyorum şimdi. Uykusu azaldı sadece. :-\

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

07 Eylül , 2010, 09:58:11 #2053 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2010, 10:03:49 AyŞe_
günaydın kızlar :hello: naslsınız bakemmm 8) gülom iyiyiz hamdolsun hayır olsun rüyan :amin: iso'ma maşallah :nazar:dezesi dötünü yesin ;Dfıstık kızımada maşallah dezesi onunda döünü yesin ;D darısı başımıza bu gayretle yakında bizde kalkarız ayaga :k06:

buarada dün eymen yataktan düştü :sad1: elim ayağım birbirne dolandı yemek yapıyordum eymeni uyuttum yatagımın üstündeydi her yanı çevriliydi ama kurtlu oğlum nasıl becermişse dikine düşmüş :dontknow: yatakta beşik arasına eymenin sesi var kendi yok birde halıda yoktu yerde kaldrımıştım :y25: birşey yok hamdolsun yedirmedim uyutmadım bekledim 1 saat sonrasında yine uytmadım gezmeye gittik  :-\

:love9: :love7: :love9:

KUZEY

günaydın canikom :opucuk: :opucuk: İlknurcum çok güzel fikir :icon_thumright: bize de atarsan sewinirim word belgelerini ;) Ezgicim maşallah Hilale bunlar koşturmaya başlar yakında :tongue3: