2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

domates yok diye salça koydum..domates alerji yapmazmı??

beim ilk yapışım bir dahakine salça koymam ben..ama bölede güzel olmuş :k06:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 06 Eylül , 2010, 16:34:43
zaten salça var içinde aslında yokda bol miktarda domates ve kırmızı biber var yanlış mı biliyorum

Ben de öptüm  :opucuk:

Serpillere ne oldu hayırdır?

PİPİSİNİN DELİĞİ DARMIŞ DÜN MAKASLA GENİŞLETMİŞLER

PAZARTESİ GELIN SÜNNET YAPALIM DEMİŞ DR LARI  :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

aa makasla mı  ::)

ilk kez duyuyorum bunu Rabbim kolaylasın inş.  :amin:

DER!N

Alıntı yapılan: AyŞe_ - 06 Eylül , 2010, 16:36:22
domates yok diye salça koydum..domates alerji yapmazmı??

beim ilk yapışım bir dahakine salça koymam ben..ama bölede güzel olmuş :k06:

domates olmaz olur mu kuzum ana maddesi o zaten tarhananın

tek başına allerji yapabilir, açık yara allerjik bir şey vs. varsa azdırabilir egzama falan onlara da iyi gelmez domates dikkat etmek lazım

мiŁenα.

eymende fissür varya ozzaman fazla içirmim acep ona etki edermi ..???

oyy yavrum benimmm makaslamı genişletmişler :honk:ay nasıl dayanmış o acıya :y25:

:love9: :love7: :love9:

ferda2

ben büyük kızıma 9.aydan sonra domates rendeleyip içiriyordum kan yapıyor diye bişey olmadı çok şükür hemde köy domatesiydi

< ESLAL >

bizim tarhanada domates yok;kırmızı biber,nohut,patates,yoğurt,süt birde tarhana otu derler bizim orda gerçek ismi ne bilmiyorum o var bizim yaptığımız bu bazıları maydonoz vsde koyuyor annem koymaz tadını bozuyor die  ::)

) SaMiRa (

sağolun kızlarr

hidrosel için konu açmıştım baya oluyor gerilerde kalmış
hidrosel su fıtığı testislerde oluyor doğuştan kaynaklanan bişey
37 haftada anne karnında yumurtalar torbaya inerken karındaki suyla beraber iniyor kanal genişliyor ve şişlik oluşuyor kasıktan itibaren
yeni doğan bebeklerin %95 inde oluyormuş az veya çok
fudayl ın ki çok yoğun ve iki testistede mevcut hangi doktor gördüyse çok fazla diyor belli olmayanlarda var
9 aya kadar beklicez geçmezse 1 yaşa kadar o da geçmezse ameliyat başka tedavisi yok, beraberinde sünnet
doktorumuzda dün beklemeye gerek yok sıvı katılaşıyor dedi ama bilmiyorum ne olacak

nesrin_beyza&berrin

Fudayl bebeğe çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.

Gülfercim sizinde yıl dönümünüz kutlu olsun. Kaçıncı yıl dönümünüzü kutladınız?

Özlemcim sizinde okulunuz hayırlı olsun. 1, sınıfamı başladı Yiğit bey?

Bende bugün temizlik yapmaktan helak oldum. :sad1: Yap yap bitmiyor ya. Benim berriş de hep ayakta durmak istiyor artık. Gülfer ecişin yürümesi nasıl?

DER!N

Sağol Nesrincim 5.yılımızı kutladık 60+ 1 oldu :))

Selenin yürümesi aynı hayatım, ellerini kendi bırakınca en çok 5 adım atıyor ben bırakınca 2 :) yakınında kalıyorum hemen tutunuyor.  :)

Allah c.c. şifa versin canım inşaallah kolaylıkla geçer sağlığına kavuşur yavrucak.  :amin:

--elif--

yıldönümünüz kutlu olsun gülfer  :flowers:

geçmiş olsun sahra benim kızımdada doğuştan göbek fıtığı vardı kendi kendine geçti şükür inş. fudaylde hemen iyileşir  :amin:

ırmak184

aysecim eymenin iyi olmasına sevindim  :opucuk:
gülfercim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun  :flowers:
benim oglum hastalanmısmı,yakısıklı damadım benim,cok gecmiş olsun,cabucak iyileşir inşallah oglusun  :amin:  :amin:

mızmızlıgı gecti kızımın şükür cok zor ya diş çıkarmak  ::)  ::)

tweety0555

nesrın cım evet yıgıt 1 e baslayacak ...
fudayl a cok gecmıs olsun...
ya canım cok sıkkın mert bayagadır gecelrı korkmus gbı bagırarak uyanıyor korkmus oluyor okuyorum ama hala bır degısıklık yok ne sebep oluyor acaba...

zelis

Gulfercigim 5. yiliniz kutlu olsun canim , Rabbim nice 5 lere kavus,ayi nasip tesin......

Sahracigim sizede gecmis olsun canim , Rabbim Acil sifalar versin.... KOacaman optum Fudayl i . :flowers: :flowers:

AککORTįє

yıldönümünüz kutlu olsun gülfer tebrik ederim  :flowers:

sahracım çok geçmiş olsun canım ya;inş tez vakitte iyileşir yavrum  :amin:

kızlar bugün oğlum babasıyla yerde yuvarlanırkene

kendi kendine babasına tutundu ve ayağa kalktı oğlum teyzeleriiiiiiiiiiiiiiii  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: