2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

< ESLAL >

ayşe girmedi merak etiim nasıl oldu acaba eymen  :'(
inş. düşmüştür yaVrumun ateşi  :amin: :amin:

AککORTįє

DER!N

ırmak184

gecmiş olsun aysecim inşallah cabuk atlatırsınız  :amin:  :amin:
selmacım sizede gecmiş olsun canım :opucuk:
bizde şimdiye kadar ateslenme yasamadık,kız kardeşim bebekken havale gecirmişti onu o halde gördügüm günden beri korkarım bende atesten  :sad1:

Lă_Tăhzen!

bende küçükken havale geçirmişim hatırlamıyorum ama annem babam hep anlatır cok korkarım  :-ooo  ilknurun soyledıgı gıbı benıde annemgıl sıkı sıkı gıydırmısler usuyorum dıye goturmusler doktora doktor hemen soymus basımdan asagı soguk su dokmusler titremişim kendime gelmişim Allah korusun yavruları bende daldım sızın sayfanıza ama :D takıp edıyorum gelısmelerı :D

ferda2

bizde hastayız büyük kızım faranjit oluş ateşi yeni çıktı sabah yoktu kızlar bulaşıcıymış dikkatedin ilaç kullanıyoruz eymen geçmiş olsun :'(

βαlκιz

geçmiş olsun ayşe inş. ateşi geçmiştir eymen paşanın  :nazar:
nazar değiyo çocuklara valla
benimkilerde faranjit olmuştu
40 lara çıkmıştı ateşi
doktor hemen acilde soguk tampon uygulamıştı 
sonra hastanede oksijen verdiler bikere çok iyi gelmişti  :icon_thumright:
ateşten kim korkmaz alahım kimseye yaşatmasın  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Rabbim tüm yaruları korusun.  :amin:
Akşam aradım saat çok geçti 4-5 kez çaldırdım uyuyorlardı sanırım mesaj yolladım ama dönülmedi henüz.

DİLVİN

günaydın kızlarrrr

ınş. bı sorun yoktur  :(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

BAK BENDE MERAK ETTİM ŞİMDİ. GÜLFER DE ARAMIŞ ULAŞAMAMIŞ. İNŞ. BİŞİ YOKTUR. SADECE YORGUN OLDUĞU İÇİN UYUYOLARDIR...

< ESLAL >

günaydınn  :hello: :hello:

inş. iyidirler gülünde dediği gibi inş. yorgunluktan uyuyorlardır  :amin: :amin:

DİLVİN

bende aradım cvp vermedı

bu saate çoktan uyanmışlardır  :( :( :( :(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

telin sesi kısıktır belki yani inş. öyledir  :amin: :amin: :amin:

ayşem çok panik o yüzden aklım onda kaldı  :honk:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Eylül , 2010, 10:42:19
telin sesi kısıktır belki yani inş. öyledir  :amin: :amin: :amin:

ayşem çok panik o yüzden aklım onda kaldı  :honk:

ınş. canımmmm :amin: :amin: :amin: