2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

AککORTįє

hayırlı olsun ayşecim afiyet olsun tosuna , yarasın totosuna  ;D

gülfer maşallah kuzuya  :nazar:

darısı başımıza inş  :amin:

DER!N

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

SAĞOLUN TEYZELERİ AMİN İNŞ.HAYIRLI VAKİTTE DARISI BAŞINIZA SÜPPPPERRR ÖTESİ BİR ŞEY BU  :hieyt:

KOLTUĞA TUTUNURKEN ELLERİNİ BIRAKTI VE BANA GELDİ 4 ADIM ATIP OTURDU, BİRAZ SONRA YİNE YAPTI  :muzz: :muzz:

zelis

masallah Ecise... :nazar: :nazar: :nazar:

darisi basima , bizim kiz bu tembellikle 2 yasinda anca yururu :k06: :k06:

nesrin_beyza&berrin

Hızlı Eciş. Sanada bu yakışır güzel kızım benim. Hayırlı olsun. İnş. az düşmelerle sağlam adımlar atarsınız. :amin:

мiŁenα.

sağol ilknur dezesi..

gülom hayırlı olsun darısı başımıza :amin:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ayyyyy çoooook sevindim... gülfer bak allah gönlüne göre verdi... hazırla bilekten bağlamalı ayakbabışlarııııı :D

ilkcemre

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 01 Eylül , 2010, 12:41:53
Gül umarım seninki hep ağrısız geçer ama benim ilk doğumdan sonra hem düzenliydi hem de ağrısızdı sonra tekrar eski hallerine döndüler. Bu doğumdan sonra da çok düzenli günü gününe oluyorum bakalım sonra ne olur? Bende ikisinide normal doğum yaptım.
     Sabah berrin düştü yataktan çok kötü oldum. Ablasıyla yataktaydılar. Ben ablasına bak dedim arkamı döndüm çekmeceden birşeyler alacaktım giydirmek için döndüm pattt düştü. :'( :crybaby2:Ablasına kızdım. ona kızdım diye daha kötü oldum. Güne kötü başladık hayırlısı inş. 2 saat uyutmayacam.

canım dr 50 cm den fazla yüksek bi yerden düşerse tehlike arz eder demişti... ben konuşmuştum bu konuyla ilgili. dr gittinizmi. katılarak ağlaması kusması tehlikeli oluyomuş...
inşallah bişi yoktur... çok geçmiş olsun

nesrin_beyza&berrin

Çok ağlamadı. Kusma olmadı çok şükür. İki saat yatırmadım. Umarım bir şey olmaz.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 01 Eylül , 2010, 16:13:10

:love9: :love9: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:KIZLAR KIZIM YÜRÜYOR  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:  :occasion5: :occasion5:

:nazar: :nazar: :nazar:  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5:  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:aferin: :aferin: :aferin:  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

MAŞALLAHH BENİM AKILLI GÜZEL ACELECİ PAMUK KIZIMA  :opucuk: :opucuk: RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin:

DARISI BİZLERE HAYIRLI VAKİTTE İNŞ.  :amin: :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: beyzaberrin - 01 Eylül , 2010, 17:00:58
Çok ağlamadı. Kusma olmadı çok şükür. İki saat yatırmadım. Umarım bir şey olmaz.

çok geçmiş olsun canım Allah korumuş  :-[

gül; dediklerini duymamıştım daha önce, bildiğim iyi oldu  :icon_thumright:

ilkcemre

Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 01 Eylül , 2010, 18:22:16

canım cemrede emeklerken kafasını çarptı geçenlerde araştırdım biraz dra falan sordum. oda bu şekilde anlattı genel anlamda. ama tabi şunuda ekledi bursa da çalıştığım dönemde dedi bi bebek çekyat olan kanepeden düşmüş.beyin kanaması geçirmiş. bazı durumlarda yükseklik önemli değil demişti. şiddetli çarpmması, kafasının çarpan yeri de büyük rol oynuyomuş. dikkat etmek lazım ya . çok hareketlendiler. gözümü ayıramıyorum üstünden.

geçen mutfakta börek yaptım. fırınım yerde duruyodu. soğumuştu merak etmeyin :D
üzerinede bisküvi falan koymuştum tabakla. geldi hemen dağıttı hepsi yerde. bende kızdım git şu tarafta oyna die. koridora çıktı. iki dk geçmedi. paldır küldür bi ses... koşarak gittim. askılığı devirmiş. şemsiye asılıydı tutmuş çekmiş. allahtan bişi olmadı. kafasına falan düşse... rabbim korudu. valla ne kadar dikkat ettiğimi allah bilio ama yinede gözümü şaşırtıp yapacağını yapıo :D

tweety0555

ıyı aksamlar bvaynalar bayaga yazmıssınız...
ayse cım gecmıs olsun...
gul umarım agrıların bıter dogumdan sonra bıtıyor dıyorlar ama ne kadar dogru sende test ederız:)
gulfer maasallh kızına yaaa ne kadar erken...
fudayl a da maasallh bızımkı 8 ayı bıtıyor daha anca 8500 bakamıyorum herhalde ben bu cıocuga yahu:)))saka saka tabııkı saglıklı olsunlarda...

bana gelınce ben okula gıtmeden benı aldı bır aglama okula vardım oyle..neyse tam durdum mert ı arım dedım bır baktım tel cekmıyor bır daha bır aglma megersem avea cekmıyormus cekıyor ama camdan kendını sarkıtırsan :toothy10: :toothy10:neyse bır tane turkcell yada vodafone alacagım artık..bakalım ıdare eder gıbı kadro hayırlı bakacagız

AککORTįє

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 01 Eylül , 2010, 19:03:21
Alıntı yapılan: iLkNu® ।૧૦૩ - 01 Eylül , 2010, 18:22:16

canım cemrede emeklerken kafasını çarptı geçenlerde araştırdım biraz dra falan sordum. oda bu şekilde anlattı genel anlamda. ama tabi şunuda ekledi bursa da çalıştığım dönemde dedi bi bebek çekyat olan kanepeden düşmüş.beyin kanaması geçirmiş. bazı durumlarda yükseklik önemli değil demişti. şiddetli çarpmması, kafasının çarpan yeri de büyük rol oynuyomuş. dikkat etmek lazım ya . çok hareketlendiler. gözümü ayıramıyorum üstünden.

geçen mutfakta börek yaptım. fırınım yerde duruyodu. soğumuştu merak etmeyin :D
üzerinede bisküvi falan koymuştum tabakla. geldi hemen dağıttı hepsi yerde. bende kızdım git şu tarafta oyna die. koridora çıktı. iki dk geçmedi. paldır küldür bi ses... koşarak gittim. askılığı devirmiş. şemsiye asılıydı tutmuş çekmiş. allahtan bişi olmadı. kafasına falan düşse... rabbim korudu. valla ne kadar dikkat ettiğimi allah bilio ama yinede gözümü şaşırtıp yapacağını yapıo :D

tabi tabi kesinlikle ; nereye düştüğü nasıl düştüğü de çok önemli ters bi şekilde düşerse mesafenin bi önemi kalmaz. bende öle sürekli gözümün önünde tutuyorum

mama sandalyesinde de olsa yürüteçte de olsa gözümün önünden ayırmıyorum

nerde işim varsa o da benle geliyor Allah korusun

AککORTįє

Alıntı yapılan: tweety0555 - 01 Eylül , 2010, 21:00:45
ıyı aksamlar bvaynalar bayaga yazmıssınız...
ayse cım gecmıs olsun...
gul umarım agrıların bıter dogumdan sonra bıtıyor dıyorlar ama ne kadar dogru sende test ederız:)
gulfer maasallh kızına yaaa ne kadar erken...
fudayl a da maasallh bızımkı 8 ayı bıtıyor daha anca 8500 bakamıyorum herhalde ben bu cıocuga yahu:)))saka saka tabııkı saglıklı olsunlarda...

bana gelınce ben okula gıtmeden benı aldı bır aglama okula vardım oyle..neyse tam durdum mert ı arım dedım bır baktım tel cekmıyor bır daha bır aglma megersem avea cekmıyormus cekıyor ama camdan kendını sarkıtırsan :toothy10: :toothy10:neyse bır tane turkcell yada vodafone alacagım artık..bakalım ıdare eder gıbı kadro hayırlı bakacagız

üzülme canm belli bi zaman böyle gidecek alışmak zor tabi ama

zaman geçtikçe alışacaksın herşey o zaman daha da kolay olacak

ilkcemre

hadi mama sandalyesinin kemeri falan var. sağlam tutuyo ama yürüteç çok tehlikeli yaaa... pek de seviyo keratalar. bizim evde kapıların eşikleri yok.... sadece banyo ve tuvalette var. banyoyu da çok merak ediyo yürütece bnince hemen soluğu banyonun önünde alıyo. içeri girmeye çalışıncada tekerlekler kalkar gibi oluyo. aklım çıkıo devrilecek die... allahım yardımcımız olsun :D