2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

zelis

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 31 Ağustos , 2010, 22:24:45
selam hanımlarr
ayşe ve zeliş geçmiş olsun kızlar hemencik iyileşirsiniz inşallah rbbim şifa versin :amin: :amin:
özlem sana kolay gelsin bacım,okula ve arkadaşlarınada alışırsın zor olmaz inşallah :amin: :amin:
ferdacım gözünüz aydın :) demekki benim oğlumda emekliyooo :hello2: :hello2: :hieyt:

bizde aşı olduk bugün 4 tane 2sağ bacak 1 sol bacak ve ağızdan ilkinde ağlamadı oğlum ama diğerlerinde ağladı biraz uzun sürmedi de eve gelince çok huzursuzlandı huysuzlandı 2 kere şurup verdim şükür fazla ateşimiz olmadı inş.gecede olmaz :amin: :amin: :amin:
kilomuz:8600  boyumuz:73 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

sanada gecmis olsun canim ,

masallah tosunuma annesi iyi bakmis.... :nazar: :nazar:

мiŁenα.

günaydın kızlar :coffee:

maşallah fudayl uzun boylu olacak :nazar:

gözün aydın gül :laughing7:

ahh ben çok fenayım :sad1:

boğazlarım şişti çok fena :cildir:

oğlumun keyfi yerinde oynuyor sabah kalkmışş bir babasının burnunu çekiyor bir benim kulağımı..

cırlıyor lakin ses iptal ;D çok komik oluyor ses çıkarmaya çalışıyor çıkmıyor :k06:

ben fenalardayım.eşim çalışıyor izin alamaz bgün gözümde büyüyor doktora gitmek evde vardı ilaç onlardan içtim. :sad1:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

ayşe çok geçmiş olsun ... emziriyosun ya eymene dokunmasın içtiğin ilaçlar. iyice okumuşsundur prospektüsü ama yine de dikkat et evde var deyip içme... valla ben parolu içerken bile elli kere düşünüyorum zaten ben düşünene kadar ağrı geçiyo.

dedim ya bugün regl oldum die. doğumdan önce ççççooooooooookkkkk ağrılı nerdeyse doğum sancısı gibi ağrılı olurdu. şimdi bişi yok. acaba ağrı olmicakmı... allahım inşallah geçmiştir ağrı... sırf bu yüzden normal doğum yaptım :D
benim önceden öyle bi ağrırdı ki valla doğumdaki sancılar vız geldi tırıs gitti bu yüzden... aklıma hep adet sancılarımın ne kadaaannnnn can yakıcı olduğu geldi doğumda. derler ya normal doğum yapınca ağrı olmaz diye bakalım görecez gerçek mi :D
bide sivilce çıkmaz doğumdan sora derler. ilk adet ve ilk sivilce ....
bu yalanmış:D

мiŁenα.

benim yüzüm çok düzeldi doğumdan sonra benim cildim çok hassas..

makyaj malzemesi bile etkiliyordu..

şuan 1 tane oda regl olunca çıktı inşş çıkmaz daha..

böle süper :icon_thumright:

prospektüsü okumadan içermiyim zaten eymene doğum yaptıgım zaman olmuştum ozaman vermişti hapi doktor 8)

< ESLAL >

GÜNAYDINN KIZLARRRR  :hello2: :hello2: :hello2:

ayşecim zelişcim çokkk geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin:

sizede geçmiş olsun sahracım inş. bu geceyi sorunsuz atlatırsınız  :amin: bizim 1 kol 2 bacaktan ve ağızdan yaptılar 6. y aşılarımızı  :dontknow:

gözün aydın gül benim adetlerimde kabus gibi geçer hastanelik olduğumu bilirim sancıdan ve hapta kesmez her ay iğne vurulurdum doğumdan sonrası ilk adetler hafif ağrılı oldu sonra yine sancılı olmaya başladı üstelik bel ve karın ağrısına bacak ağrısıda eklendi  :crybaby2: :crybaby2:

parol yerine minoset içebilirsin rahatla canım  ;)

ilkcemre

bende karın ağrısı şiddetli oluyodu,  ağrıyınca sanırım bacaklarıma kan gitmiyodu :D bacaklarımda dermansızlık ve peşinden derin bi ağrı içten içe sızlar gibi yürüyemez olurdum. kolarımı kaldıracak gücü bulamazdım. sadece belim ağrımazdı. inşallah bel ağrısı listeye dahil olmaz.
anam ne bu kadınların çektiği. her şey kadınlarda...

мiŁenα.

01 Eylül , 2010, 10:49:30 #1867 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2010, 10:52:28 •°_AyŞe_°•
                                                                                 :icon_flower: KIZLAR EK GIDAYA BAŞLADIK :icon_flower:

:hieyt: BİZ BU İŞE BAYILDIK :hieyt:

Sabah EMDİ :binkybaby:

Sonra ARMUT SUYU :binkybaby:

Devamı için şöle düşünüyorum;

emcek +UYUYACAK;

sonra öğlen oluyor yoğurt vericem sevmezse meyve püreli yapıcam. ::)

sonra tekrar emer.kavun ve şeftali var menümüzde. :hungry:

bugünü böle kapicaz..1 hafta böle gideriz sonra çorbalara atlarız :hieyt:

çağınım

günaydın kızlar

ayşecim hayırlı olsun canım afiyet olsun yarasın paşamıza  :hungry:

мiŁenα.

çağınım

rica ederim canım inş.. severek yer her verdiğini uğraştırmaz seni

мiŁenα.

şimdilik uğraştırcak gibi durmuyor ;D
İnşallahta uğraştırmaz akıllı bıdığım beni :aferin:

nesrin_beyza&berrin

Gül umarım seninki hep ağrısız geçer ama benim ilk doğumdan sonra hem düzenliydi hem de ağrısızdı sonra tekrar eski hallerine döndüler. Bu doğumdan sonra da çok düzenli günü gününe oluyorum bakalım sonra ne olur? Bende ikisinide normal doğum yaptım.
     Sabah berrin düştü yataktan çok kötü oldum. Ablasıyla yataktaydılar. Ben ablasına bak dedim arkamı döndüm çekmeceden birşeyler alacaktım giydirmek için döndüm pattt düştü. :'( :crybaby2:Ablasına kızdım. ona kızdım diye daha kötü oldum. Güne kötü başladık hayırlısı inş. 2 saat uyutmayacam.

DER!N

:love9: :love9: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:KIZLAR KIZIM YÜRÜYOR  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:  :occasion5: :occasion5:

--elif--

:hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
hayırlı olsun gülfer darısı başımızaa