2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

yavaş yavaş başlıcam arttırarak..

yarın sabah itibariyle başlıyorum..

meyve püreleri ile 6 ayı dolduruncada çorbalar vs yediririm artık :)

:love9: :love7: :love9:

Angel

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 31 Ağustos , 2010, 10:36:12
angel çocukların pek datluuuuu... yirim ben onları... allah bağışlasın canımmmm maşallah subhanallah :D

cok saol canim Allah razi olsun   :D :D   :opucuk:  sizin yavruyuda  rabbim size bagislasin    :flowers:

çağınım

ayşecim geçmiş olsun tekrar

ek gıdaya ilk geçişte yoğurt ve meyve püresi vermen en doğrusu bunlara alıştıktan sonra sebze çorbasına geçebilirsin tabi alıştığı zamanı sen bilirsin baktın yiyo çorbaya geç

мiŁenα.

tmam yeşimcim 5 /12 günlükken başlıcam tam 6 ayı dolduruncada çorbalar falan veririm..

şimdi araştırmam başlıyor bir sürü not olmıştım pc ye onları okuyorum :k06:

ilkcemre

ben 6 ay 10 günlükken başladım. tam anlamıyla....
yoğurt meyve şeklinde başladık ilk olarak... bir iki hafta öyle devam etti. sonra çorbalara geçtik. ama cemre sebze çorbası pek sevmiyo. brokoli kabak vs. yemiyo. patates havuç tercihi. genelde tarhanayı güzel yiyo...

tweety0555

oyy zelıse ve aılesıne gecmıs olsun dıyorum cocukların hastalıkları gercekten cok zor...
ayse cım sızede gecmıs olsun ama ılk cocukta aman hersey saatıne denılene uygun olsun dıye ugrasılıyor emın ol ona gerek yok cocugun aclıgına baglı sen kendın ayarla ben ıkı saatte bır zorla yedırırım yemez senınkı 1 saate acıkır yer o hıc bellı olmaz kendı ogunlerını kendın yap...ben bır de herseyden tatırmaya baslamıstım zamnı gelmeden sımdıde mesela ıkı defa ona ozel corba yaptım sonra hep bızımkılerden verdım yemek suları salata suları vs vs..cok kurala uygun gıtmıyorum yanı ben :k06:
bende yarın malum okul acılıyor yenı ınsanlara kotu gozukmeyeyeım dıye kuafore gıttım aksama mısafırım geleck sabah herseyımı hazırladım masam dahıl utu yaptım bırde esımın tum pantolonlarını attım onlar yıkanıyor sırada gomlekler var dusunun dag gıbı utuyu...okul sonu yıkamamıstım nasılsa tasıncaz dıye bugune kaldı  :honk:neyse ben asım duruyor makına...

мiŁenα.

haklısın özlemcim :opucuk:

kolay gelsin canım...yarın içinde kolay gelsin..

nerde çalışcan canım ???

tweety0555

engızde canım esımle beraber gıdıp gelecegız...

мiŁenα.

hımmm iyiii ayyy herşey yeniiiiii ne güzelll yeni şehir yeni işşş :k06:

çağınım

ayşecim kolay gelsin sanada artık yemek olayınız başlıyo yavaş yavaş  :k06:

iyi yapmışsın araştırma yapıp ona göre hareket edersin en azından

tabi bazı şeylerin tadına azda olsa baktırabilirsin

doktor bize liste vermişti verdilermi sanada

tweety0555

ayse cok uzuluyorum ama heran gozumde yas aglamak uzereyım ..bazı seyler ıyıde ben arkadaslarımı cok sevıyordum burda kendımı tanıtana kadar vay bana vay... :y25:

мiŁenα.

vermedi canım sadece meyve püreleri ypğurt sonrasın da çorba vermeye başla dedi

sğlık ocağındaki hemşire verir de ona gidemedim.

özlemcim olsun yeni insanlar eminim yeni ortama çabucak alışırsın :opucuk:

) SaMiRa (

selam hanımlarr
ayşe ve zeliş geçmiş olsun kızlar hemencik iyileşirsiniz inşallah rbbim şifa versin :amin: :amin:
özlem sana kolay gelsin bacım,okula ve arkadaşlarınada alışırsın zor olmaz inşallah :amin: :amin:
ferdacım gözünüz aydın :) demekki benim oğlumda emekliyooo :hello2: :hello2: :hieyt:

bizde aşı olduk bugün 4 tane 2sağ bacak 1 sol bacak ve ağızdan ilkinde ağlamadı oğlum ama diğerlerinde ağladı biraz uzun sürmedi de eve gelince çok huzursuzlandı huysuzlandı 2 kere şurup verdim şükür fazla ateşimiz olmadı inş.gecede olmaz :amin: :amin: :amin:
kilomuz:8600  boyumuz:73 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

DİLVİN

geçmiş olsun sahracım
maşallahhhh fudalyyyye :nazar: :nazar:
bu aşı fazla ateş yapmıyor

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

sağol canım  :opucuk:

paşam nabıyooo iyi mi sen nasılsın pek göremedim bu günlerde seni