2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

tweety0555

kızlar face e mert ın emeklemesını koydum selma ve ayseden benı ekleyebılrısınız...ha gozdedende...
bızde bugun ev baktık tum gun aman ya ne evler var ama mıllet ucmus  330 dıyor sankı bana saray satıyor memuruz bız yaw dedım adam sıze gore degıl dıyor anladık zaten dedım ıcımden..dıyorum kı rabbım mıllte ne paralar verıyor yahu...neyse konu dagıtmamayım...
carsasmba okula baslıyorum ya annemde dururmu endısesı ıcınde ıdım ama bugun saat 2 den 6 ya kadar onda ıdı maasallh durmus ama annem buyuk oglumla ılgılenırken o yuutecle ımıs halıya takılmıs ve yan yatmıs yurutec basını vuırmus..allah sukur bırsey yok esıme soylemedık cunkı o -cok pırpırıklı..bıde annem belım agrıdı fılan deyınce uzuldum oo yan yatama bkım fılan deyıp sakaya vurdum ama bılmıyorum ılerıde annem ve esım arasında kalmak ıstemıyorum

zelis

oncekilke Hayirli aksamlar kizlar , masallah cenenize kuvvet  :ehi: bir gun girmedim 3 sayfa birden okumak zorunda kaldim .....

Ah o disler , Mervede iki gundru asiri huysuz, ikinci disimiz cikyor sanirim ondan , birazda buyudukce bazi seyleri anlar oldu  , kucagima aldimmi bisey yok , ama yanindan ayrildigim vakit basiyor cigligi , halbuki cok usluydi benim kizim ...

bIrde dun gorumcemleri davet etmistim yemege ,bizim enisteyi gorunce basladi aglamaya , susturamadik cadiyi ,enisteyi gormesin diye baska koltuga oturuyoruz , yok ceviriyor kafayi bakacakmis , baka baka agliyor :k06: :k06:

simdilik bizden bu kadar ..

Ha birde Iknurcum tasinmiyorum canim , ama Mobilyalar ve evin kagidi baya eskidi , aslinda eskimedi ama 9 sene oldu alali birazda ben yenilemek istedim ,
bakalim tv unitesini sipars verdim.. Bayarmadan sonrada masa vs lere bakacagim...

zelis

Gulfercigim , sizinde eviniz hayirli olsun canim , Rabbim agiz tadiyla oturmayi nasip etsin....
Ayrica abin icinde cok gecmi olsun , bayrama hastaneden cikmasi sizin icin en buyuk bayram hediyesi olsa gerek....

zelis

duru bebegede masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: demek side emeklemeye basladiniz ,

bizim kiz biraz tembel  cikti galiba :k06: yeni yeni cok az arka arkaya gitmeye calisiyor...

zelis

selmacigim acglar bosuna bunalima gimesin , ne kadar gec  cikarsa dis o kadar saglam olurmus diye duymustum , ne kadar dogru bilmiyorum ama sen caglari oyle kandir :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

selamlarr...
misafirim vardı yemekte yeni gittiler oturdum hemen deminden beri okuyorumm...
gülfercim hayırlı olsun güle güle oturun evinizde inşallah  :amin:
ezgi bence mutlaka al bi dene çok faydası olacağını düşünüyorum
çağlarada maşallah bende öyle yapıyorum ama emekleyemediği için pek gidemiyor sürükleniyor kendi etrafında dönüyor sürekli  :k06:
özlem allah korumuş iyi bişey olmamış inş.durur mert annende de sıkıntısız geçer günleriniz :amin:

fudayl da bugün çok ağladı öğlenden sonra galiba diş çıkaracak oğlum kabarmış damağı hafiften bakalım hayırılısı
ememklemeya çalışıyoruz ve çok sıkılıyoruz bide çook konuşuyor oğlumm :nazar:
bugün tam yemekteydik başladı sıkılmaya oyuncak verdim durmadı kucağımda dursun alayım dedim elim kolum kaka oldu :D yavrum ondan sıkılmış

nesrin_beyza&berrin

Zelişcim 6 ayın özelliklerinden yabancı birini görünce ağlaması. Benim kızımda doktorunda ağlamıştı baya.  :crybaby2: Dr kucağımda muayene etmişti. Daha sonraları azalıyor. Selmacım Zelişin dediği doğru. Diş ne kadar geç çıkarsa o kadar sağlam olur. Benim büyük kızım 3.5. aylıkken çıkarmıştı şimdi erken çürüdüler. Diş hekimine gitmemiz lazım ama babamızın yoğunluğundan gidemiyoruz. Çağlarınkide sağlam olur inş. Özlemcim annenin olması ne kadar büyük nimet. Benim anneciğim yok. Çalıştığım okulda kreş var ama ben güvenip çalışmaya başlayamadım daha. Evde sıkıcı olmaya başladı ama bir yıl daha çalışmayı düşünmüyorum.

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selma)) - 28 Ağustos , 2010, 21:55:45
selam kızlarr
gülferım hayırlısı olsun canım güle güle ağız tadıyla oturun ınş.

çağlar bılıyorsunuz 1haftadır emeklıyor
geçenlerde ezomun komando kızının vıdeosunu izlemiştim
sanırım ilgisini çeken bi oyuncağı uzağa koyup oraya kadar emeklemesını sağlıyordu
bende aynını denedım ve sonuç baya baya emekleme :icon_thumright:
sabah sadece 4 adım atıyordu sonra emeklemıyırdu ama bu yöntemı deneyınce baya baya emekledı
koca salon halısının üzerinde 5 kere gidip geldı
sizde aynını deneyebılırsınız  ;)

evt bizde o uygulamayı yapıyoruz backalrıyla ite ite heyecanlı ve seri bi şekilde ilerliyor   :D  :nazar:

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 28 Ağustos , 2010, 22:54:51
oncekilke Hayirli aksamlar kizlar , masallah cenenize kuvvet  :ehi: bir gun girmedim 3 sayfa birden okumak zorunda kaldim .....

Ah o disler , Mervede iki gundru asiri huysuz, ikinci disimiz cikyor sanirim ondan , birazda buyudukce bazi seyleri anlar oldu  , kucagima aldimmi bisey yok , ama yanindan ayrildigim vakit basiyor cigligi , halbuki cok usluydi benim kizim ...

bIrde dun gorumcemleri davet etmistim yemege ,bizim enisteyi gorunce basladi aglamaya , susturamadik cadiyi ,enisteyi gormesin diye baska koltuga oturuyoruz , yok ceviriyor kafayi bakacakmis , baka baka agliyor :k06: :k06:

simdilik bizden bu kadar ..

Ha birde Iknurcum tasinmiyorum canim , ama Mobilyalar ve evin kagidi baya eskidi , aslinda eskimedi ama 9 sene oldu alali birazda ben yenilemek istedim ,
bakalim tv unitesini sipars verdim.. Bayarmadan sonrada masa vs lere bakacagim...

baka baka ağlıyor  :ehi: çok güldüm ya okurken ve aynısı bizde de mevcut hem ağlıyo hem bakıyo  :ehi: :ehi: :ehi:

iyi yapmışsın ara da yenilik şart bizim daha 4 yı oldu bi kaç sene sonra bizde bi değişim yaparız

anacım her senede yeni bişi çıkıyor koltuklar üniteler artık vitrin falan yok bakalım senler sonra neler çıkacak

paran olacak senede bir evi komple değişeceksin  :ehi:

tweety0555

beyzaberrın(adın hangısı karar veremedım:))
evet annem cok buyuk nımet bız yenı tasındık samsun a annemın yanına bakalım ınsaallh problem yasamam..
selma yıgıt te 1 yasında cıkardı dısını ve saglam dr um daha saglam gec cıkarsa demıstı...
bızde sabah erken kalktık kahvaltısını yaptı mert ve yıgıt mutfgı toparladım babamız uyuyor emrt ı sımdı uyuttum..buun gene ev bakacagız nasıpse...

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Ağustos , 2010, 18:38:56
aminn arkadaşlarr Rabbim hepimizin yavrularına usluluk versin onlara daha iyi bakabilelim  :amin: :amin:

sahracım bugün bende düşündüm bir vitamin almaya çok ihtiyacım var sağol canım  :flowers:

gülcüm haklısın canım 3 gün gece ve gündüz uykusuz kalınca ki uykuylada bitmiyor beslenmemizde sorun saatler sürebiliyor oda ayrı bi stres bunca şeyden sonra yaptığı şirinlikler bile sevimli gelmeyebiliyor şöyleki gecenin bir körü tok olmasına rağman 50.kez annemmmmm die uyanınca hay senin annene diyebiliyorum  :laughing7:

gülommm çokk sevindim canım bende çok sevdim o evi yaş ortalamasıda fena sayılmaz azcık daha ufak olaylarmış olurmuş ama bunada şükür  :k06: başka boş daire varsa bende geleyim bari bacımm  :ehi: :ehi:

:) Karşı dairedekiler yeni evli bir çiftmiş 35 yaş civarındalarmış çok şükür yani buradaki en yakın yaş 54 bana  :k06: 26 ile 54 epey yakın  :k06:
Valla gelin ne güzel olur yan blokta var boş daireler gördüm  :) hayal dünyası işte.
Bakalım bugün otobüslerle gideceğiz çevresini teftiş edeceğiz uyarsa taşınma işi çıkmış olacak. Hayırlısı bakalım.

--elif--

DER!N

hayır hayatım, aldığımız evi satabilirsek ancak alabiliriz şimdi kiralık bakıyoruz beğendiğim bir ev vardı ondan söz ediyoruz netten bulup beğenmiştim görmeye gittik yine beğendim hayırlısı bakalım bildiğim bir semt değil şimdiki oturduğum siteden daha cazip aktif bir yer gibi tekrar göreceğiz bugün kısmetse

--elif--

anladım canım hayırlısı olsun hakkınızda RABBİM gönlünüze göre versin  :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: GülfeR_ - 29 Ağustos , 2010, 12:40:17
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Ağustos , 2010, 18:38:56
aminn arkadaşlarr Rabbim hepimizin yavrularına usluluk versin onlara daha iyi bakabilelim  :amin: :amin:

sahracım bugün bende düşündüm bir vitamin almaya çok ihtiyacım var sağol canım  :flowers:

gülcüm haklısın canım 3 gün gece ve gündüz uykusuz kalınca ki uykuylada bitmiyor beslenmemizde sorun saatler sürebiliyor oda ayrı bi stres bunca şeyden sonra yaptığı şirinlikler bile sevimli gelmeyebiliyor şöyleki gecenin bir körü tok olmasına rağman 50.kez annemmmmm die uyanınca hay senin annene diyebiliyorum  :laughing7:

gülommm çokk sevindim canım bende çok sevdim o evi yaş ortalamasıda fena sayılmaz azcık daha ufak olaylarmış olurmuş ama bunada şükür  :k06: başka boş daire varsa bende geleyim bari bacımm  :ehi: :ehi:

:) Karşı dairedekiler yeni evli bir çiftmiş 35 yaş civarındalarmış çok şükür yani buradaki en yakın yaş 54 bana  :k06: 26 ile 54 epey yakın  :k06:
Valla gelin ne güzel olur yan blokta var boş daireler gördüm  :) hayal dünyası işte.
Bakalım bugün otobüslerle gideceğiz çevresini teftiş edeceğiz uyarsa taşınma işi çıkmış olacak. Hayırlısı bakalım.

hayallerle yaşamak güzel be gülomm onlarda herşey kusrsuz ;)

hadi hayırlısı inş. olur arkadaşım  :amin: :amin: :amin: