2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri ve Bebekleri

Başlatan Emine, 28 Haziran , 2010, 18:58:48

« önceki - sonraki »

DİLVİN

YARAMAZ ÇOCUKLAR ZEKI OLUR DERLER   :D

BIZIMKIDE KUDURDU  :ehi: :ehi: :ehi:

MUTFAK DOLAPLARINI KARIŞTIRMAYA BAŞLADI ARTIK   :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

günaydın kızlarr  :opucuk:

ezgicim Allah sabır versin sen yazdıkça ben üzülüyorum  :-[

düzelicek inş hasta olmasında huzursuz olsun

selmacım aynen bizde de öle karıştırıyor  bende önüne barikat kurdum salondan çıkamıyor  :basardim:

DİLVİN

Alıntı yapılan: iLkNu® - 28 Ağustos , 2010, 10:58:01

selmacım aynen bizde de öle karıştırıyor  bende önüne barikat kurdum salondan çıkamıyor  :basardim:

MAŞALLAHH YAVRULAMIZAA  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

gunaydın ezgıcım mutlaka bır huzursuzlugu vardırda aglıyordur ..bızımkıde gece bır nagme tutturdu babası aldı uyuttu kucagında yerıne koydu daha yatmadan babası gene hayde aramıza aldık oraada sızdı..bu bızım aramıza alıstı maalesef...gercı daha bebek kokusunu nerde duyacagım yatsın onemlı degıl :k06:bende calpol verdım belkıde o uyuttu...
kızlar aklınızda olsun bızım drumuz calpolun bebek uzerınde hıcbır yan etkısı yok huzursuzluk hıssettıgınız anda dıs cıkaracgını dusundugunuzde verebılırsınız aglamasada demıstı dusunun sız 20lık dılserınızı ne zor cıkarıyorsunuz onların daha beter demıstı...

bu arada herkese kocaman GUNAYDINNNNNN...kusura bakmayın basta demeyıuutmusum... bende bugun ılkkez 1030 a kadar uyudum esım almıs mert ı ...sımdıde o bana devrettu nobetı ouyuyo...yemek yokkk ben zorunlu ızındeyım oructa ama esıme yemek yapmam lazım...en ıyısı mısafır cagırmak yoksa ben hayatta kalkamam yemek ıcın...ınsan cok uyuyunca uyusuklasıyor yahu :ehi:

aaaa mertte sabah yurutecle mutfak dolabının kapagını acmıs parmagını sokmus yurteclede kapagı kapatmıs orta parmagı sıkısmıs nasıl bagırıyor cok fena buzdolabını acıyor fırının kapagını acıyor cekmeceler zaten raylı kolay acılıyor ortalıkta bırsey gormesın hemen cekıp yere...cok fenalar coookkk

< ESLAL >

Alıntı yapılan: iLkNu® - 28 Ağustos , 2010, 10:58:01

bende öyle teselli buluyorum ilknurum şükür hasta değil  :amin: :amin: ama çokkk zorluyor beni bu kadar uykusuzluğa bukadar enerji nerden hayret ediyorum ve bu uykusuzluk,yorgunlukla ona sağlıklı bakamıyorum beni en çok üzende buu  :y25: :y25:

nisa'da inanılmaz karıştırıyor heryeri permaklar hep harek halinde yerde hiçbirşey yoksa halıyı tırmıklıyor  ;D barikatta işlemiyor artık bize yerdeyse tutunup ayağa kalkıyor örümcekteyse büyük bir gayretle itip geçiyorr cadııııııııı

özlemcim nisa ağlamıyor diş çıkarıyor ama huysuzluğunun ondan olduğunu düşünmüyorum dün gece verdim calpol yine değişen birşey olmadı ayağımda sürekli sallanarak uyumak istiyor hanım beşiğine koyuyorum 5 dk sonra gözler kapalı kafayı kaldırıp emmeememeeee diye söylenir almazsamm annemmmm memeee le devam ediyor dahada almazsam ağlıyor ve bu sabaha kadar 5-10 dk arayla yaşanıyor  :crybaby2: hamağa yatırıyorum hamak durunca yine kafa kalkıyorr annemmmmmm sallayınca uyuyorrr  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Rabbim sabırrrr versin bana  :amin: :amin: :amin: :amin: cidden hiçç iyi değilim  :y25: :y25:

tweety0555

ezgıcım kesınlıkle ondandır huysuzlugu cunkı cocuklar hasta olunca huylarıda degısır der buyukler gercektende bu boyle sonradan kendılerı ıyı olunca eskı duzenlerıne gerı donuyorlar emın ol su dıs olayını atlatın duzene gırer rabbımın ıznı ıle...
ama gercekten gece uykusuzlugu cok zor gunduz uyumasa zaten bır seılde zaman gecıyor ama gece çok zzor allahım kolaylık versın...

< ESLAL >

özlemcim bizimm hiç uyku düzenimiz olmadı zaten ama akşam kalkmaları 1-2 saat arayla oluyordu bu ara azıttı iyice bundan önce 4 dişi bi anda çıktı böyle yapmadı şimdi görünürde 1 tane var bu yüzden sanmıyorum dişten olduğunu doğdu doğalı huysuzzz benim cadııııııı

zor ya hemde çok zorr heryerim ağrıyor saf gibiyim hiç bi işe dokunmadım tezgahtaki bulaşıkları makinaya koyacak gücüm yok o kadar halsiz hissediyorum kendimi  :sad1:

DER!N

Hanımlar biz geldik  :opucuk:

Ezom dünkü ev oldu sevdim evi, sevmiştim zaten çok çok merkezi olmasa bile pazara markete sağlık ocağına falan yakın bu bile yeter bize, sakin havuzlu bir bahçe mutfağı da güzel  insanların yaş ortalamaları da 40 civarı imiş oleeey oleeey yani  :hieyt:

ırmak184

tes. ederim ezgicim sorunsuz gecirdik geceyi şükür :amin:
ezgicim allah kolaylık versin sana cok zor ya hem senin için hem kızın için uykusuz kalmak,inş. bir düzene girer ne diyelim  :dontknow:

) SaMiRa (

ezgi yorgunluk halsizlik uykusuzluk için bi ialç var arkadaşımın eşi kullnıyor çok iyi geliyormuş sende dene istersen belki iyi gelir

ilkcemre

ayyy canım yaaa bide yalnız daha zor oluyodur.

hep derler büyüyünce düzelir die ama düzldiği falan yok. büyüdükçe daha da cadı oluyolar. akılları başlarına geliyo yaramazlaşıyolar. allah kolaylık versin hepimize. hep sıkıntıdan bahsediyoruz burda. hepsi yaramaz hepsi cırlak bebişler. güzel şeylerden bahsedelim de moralman güzelleşelim...

bak ne güzel annem demiş sana... benimki de anneeee mememememememe şeklinde bişiler diyo. beni memeden ibaret görüyo sanırısam :D saçlarımız uzadı. toka takılıo ama sadewce üst kısma. arada mutlu ediyo bunlarda beni...

--elif--

haklısın valla ancak sıkıntılarımızı paylaşıyoz daha çok stres oluyoz
benim kızımda müzik açınca oynuyor tek elini kaldırıyor aşağı yukarı sallayıp duruyor  :k06:
bide bay bay deyince öle yapıyo el sallıyor aklı sıra  :D
yerim ben onun aklını  :love9:  :love9:
başladılar şirinlik yapmaya bişeyleri keşfetmeye büyüdülermi ne  :tongue3:

< ESLAL >

aminn arkadaşlarr Rabbim hepimizin yavrularına usluluk versin onlara daha iyi bakabilelim  :amin: :amin:

sahracım bugün bende düşündüm bir vitamin almaya çok ihtiyacım var sağol canım  :flowers:

gülcüm haklısın canım 3 gün gece ve gündüz uykusuz kalınca ki uykuylada bitmiyor beslenmemizde sorun saatler sürebiliyor oda ayrı bi stres bunca şeyden sonra yaptığı şirinlikler bile sevimli gelmeyebiliyor şöyleki gecenin bir körü tok olmasına rağman 50.kez annemmmmm die uyanınca hay senin annene diyebiliyorum  :laughing7:

gülommm çokk sevindim canım bende çok sevdim o evi yaş ortalamasıda fena sayılmaz azcık daha ufak olaylarmış olurmuş ama bunada şükür  :k06: başka boş daire varsa bende geleyim bari bacımm  :ehi: :ehi:

ilkcemre

;) ;) tatlım gerçekten çok bunaltmış hilal seni....

bu arada cemre de gel babası gel gel gel yapıo... aynı zamanda baba gel dierek eşlik ediyo tabi bende kıskanıyorum haliyle... bide hadi gidiyoruz deyince bay bay deyip el sallıyo... gerçekten büyüyolar her geçen saniye  :binkybaby: :binkybaby:  :love9: :love9: :love9:

DİLVİN

selam kızlarr
gülferım hayırlısı olsun canım güle güle ağız tadıyla oturun ınş.

çağlar bılıyorsunuz 1haftadır emeklıyor
geçenlerde ezomun komando kızının vıdeosunu izlemiştim
sanırım ilgisini çeken bi oyuncağı uzağa koyup oraya kadar emeklemesını sağlıyordu
bende aynını denedım ve sonuç baya baya emekleme :icon_thumright:
sabah sadece 4 adım atıyordu sonra emeklemıyırdu ama bu yöntemı deneyınce baya baya emekledı
koca salon halısının üzerinde 5 kere gidip geldı
sizde aynını deneyebılırsınız  ;)